Włosy i fryzury

Ładna fryzura DIY na każdą okazję

gotowe-kok-wykończony-kok-updo-fryzura-zrób-zrób-to-sam-w domu

Wybierasz się w weekend na imprezę i nadal nie wiesz, co zrobić z włosami? Piękna DIY fryzura kok, którą pokażemy w tym artykule to fryzura, którą możesz założyć na każdą imprezę. To kompletna stylizacja włosów, którą możesz nosić zarówno na co dzień, na co dzień, jak i do eleganckiej stylizacji. ten DIY fryzura kok nadaje się również na wesela, bez względu na to, czy jesteś gościem, czy jedną z druhen. I często zdarza się, jak wiesz, że w ostatniej chwili kończysz z wszystkimi dodatkami stroju i tylko włosy nie robią tego, czego oczekujesz w tym momencie.

Ładna fryzura DIY na każdą okazję

Instrukcje-rude-włosy-kok-upięcie-fryzurę

W tym przypadku jest to zaleta, jeśli masz fryzurę próbną i w zgiełku wiesz dokładnie, czego chcesz z włosami na nadchodzącą okazję. ten DIY fryzura kok to fryzura inspirowana fryzurą typu crown design, która polega na stylizacji i podnoszeniu włosów w celu stworzenia idealnej korony. To idealne rozwiązanie na piątkowe wieczorne spotkanie lub wieczór dziewcząt. Wystarczy, że znajdziesz do niej odpowiedni strój, a będziesz najbardziej stylowa ze wszystkich.

Instrukcja stylizacji obok fryzury DIY kok

Kok-instrukcje-fryzury-zrób-to-sam-zaplatanie

Ponieważ DIY fryzura kok Jest cudowny sam w sobie, zbyt dużo makijażu sprawiłoby, że stylizacja wyglądałaby zbyt przesadnie. Lepszym więc wyborem byłby makijaż w naturalnych odcieniach i zwracanie większej uwagi na oczy. Tak więc złoty lub czarny eyeliner byłby do tego idealnym wyborem DIY fryzura kok. W przypadku stylizacji włosy nie powinny być zbyt gładkie i miękkie, aby wszystko dobrze się trzymało. Więc lepiej zostaw je w naturalnej formie. Jeśli masz naturalne loki, to w porządku. Nie prostuj ich zbyt mocno (lub wcale) ani nie zmiękczaj. Jeśli masz naturalnie miękkie włosy, lakier do włosów może ci pomóc w znalezieniu odpowiedniego DIY fryzura kok aby uzyskać odpowiednią teksturę.

Uformuj kucyk

dorywczo-fryzura-francuska-węzeł-włosy

Więc kiedy będziesz gotowy z DIY fryzura kok Na początek, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest grzebień do uporządkowania i ukształtowania włosów oraz ładna opaska lub opaska do włosów do wykończenia. Trzeba związać wysoki kucyk i do tego trzeba rozczesać włosy grzebieniem od tyłu. Najlepiej użyć gumki do włosów, z której włosy zwisają, co ułatwia rozczesywanie włosów z tyłu. Czesanie od tyłu sprawia również, że włosy wyglądają na luźniejsze, co sprawia, że DIY fryzura kok, który później zaprojektujesz z bułki, wygląda jeszcze ładniej. Teraz, gdy skończyłeś czesać od tyłu, zacznij. czesanie włosów od przodu i zaplatanie z tyłu, zaczynając od karku. Zawsze zbieraj duże pasma i zaplataj, aż dojdziesz do poziomu, na którym zamierzasz zrobić kok.

Podstawa fryzury kok

diy-kok-fryzura-casual-red-długie włosy

Teraz weź gumkę do włosów lub opaskę i zawiąż warkocz razem u góry, tworząc kucyk, który jest podstawą DIY fryzura kok formularze. Użyj grzebienia, aby drażnić koński ogon, tworząc ładną, obszerną bułkę. Jeśli uważasz, że twoje włosy są zbyt miękkie lub nie układają się prawidłowo, możesz nałożyć na koński ogon większą ilość lakieru i palcami sprawdzić stan włosów. Teraz dochodzisz do krytycznej części, czyli kształtowania dla nich bułki DIY fryzura kok. Aby to zrobić, musisz owinąć się kucykiem. Po zakończeniu pakowania zabezpiecz bułkę za pomocą kilku szpilek lub klipsów. Na koniec zawiąż ładną kokardę, wstążkę lub ładny szalik jako akcent wokół kok, w zależności od tego, co lubisz i co pasuje do okazji. Możesz wyrównać kokardę zarówno do przodu, jak i do tyłu, co nada sukience ładny wygląd. Jeśli uważasz, że lepiej pasowałoby do kształtu Twojej twarzy, gdybyś związał wszystkie włosy, możesz to zrobić. Ale masz też na to opcję DIY fryzura kok Niech kilka pasm zwisa z przodu, aby oprawić twarz i skręć je za pomocą lokówki i ustaw lakierem do włosów.

Instrukcje dotyczące innego pomysłu

motyl-fryzura-kok-pomysł-auto-instrukcje

 Fryzura kok z dekoracją 

ciekawa-updo-fryzura-z-prawdziwymi-kwiatami

 Instrukcje dotyczące fryzury kok

warkocz-kok-ryb-zadziorów-zaprojektuj-zrób-to-sam

 Kok w kucyk 

DIY-dolne-kok-zrób-to-sam-instrukcje