Włosy i fryzury

10 fryzur dla kobiet Game of Thrones – pomysły, zdjęcia i samouczki wideo

Fryzury Game of Thrones Fryzura pleciona Khaleesi na wpół otwarta

Nie tylko skomplikowana fabuła i przejmujące historie miłosne sprawiają, że serial fantasy „Gra o tron” jest tak fascynujący. Piękno bohaterek i kunsztowna stylizacja włosów sprawiają, że za każdym razem serca fanów biją szybciej. Plecione fryzury są nie tylko świetną inspiracją na halloweenowe i karnawałowe przebranie, ale można je również wkomponować w codzienność. W tym artykule podsumowaliśmy niektóre z najbardziej kultowych fryzur Game of Thrones. Niezależnie od tego, czy Khaleesi, Sansa czy Cersei – dowiedz się, jak możesz zrobić własne piękne plecione fryzury!

Fryzury z Gry o Tron: Khaleesi

Gra o Tron Fryzury Warkocze Khaleesi

Daenerys Targaryen zawsze nosi piękną plecioną fryzurę, która dodatkowo podkreśla piękno jej platynowych blond włosów. Szczególnie popularne są pół-up z falistą długością. Na przykład w sezonie 3 Khaleesi nosi tę fryzurę z dwoma rzędami holenderskich warkoczy.

Wielkie loki smoczej królowej najpierw wykonuje się za pomocą lokówki, a następnie lekko rozluźnia się palcami. Ważne jest również, aby holenderskie warkocze nie były zbyt cienkie. Najpierw zapleć dwa warkocze i zabezpiecz je gumką. Następnie zapleć jeszcze dwa warkocze na poziomie skroni i zwiąż wszystkie cztery warkocze razem, aby uzyskać wątek. Niech falowane włosy zwisają z tyłu jak prawdziwa księżniczka.

Gra o Tron Fryzury Pleciona fryzura Daenaerys Khaleesi

Boczne oploty sznurkowe

Fryzury Game of Thrones Khaleesi półotwarty warkocz ze sznurka

Wspaniała fryzura od Khaleesi z sezonu 4. Jest to odmiana stylizacji plecionek ze sznurka. Stylizacja sprawdza się równie dobrze na średnich i długich włosach i pasuje na każdą okazję.

Fryzury Game of Thrones: Half-updo autorstwa Cercei Lannister

Game of Thrones Hairstyles Cercei pół otwarte długie włosy

Cersei Lannister może być jedną z najbardziej znienawidzonych postaci w Game of Thrones, ale musisz przyznać, że jej długie, złotoblond włosy zawsze były uczesane na najwyższym poziomie przez kilka pierwszych sezonów. Uwielbiamy ich opcje stylizacji na pół upiętych włosów!

Wygląd nigdy się nie nudzi, ponieważ istnieje wiele różnych opcji stylizacji. Możesz użyć tej samej metody do następnej fryzury Game of Thrones: do połowy z luźnym topem wysoko na czubku głowy. Warkocz jest niedbale upięty w kok z spinkami do włosów. Będziesz potrzebować do tego wielu spinek do włosów!

Fryzury Game of Thrones Cercei półotwarte warkocze kok

Fryzury z Gry o Tron: Sansa w sezonie 1

Gra o tron ​​prosta fryzura Sansa Stark warkocz

W pierwszym sezonie widzimy Sansę Stark jako niewinną dziewczynę z długimi włosami w kolorze głębokiej czerwieni.Często nosi dwa warkocze, które utrzymują włosy z dala od twarzy i jednocześnie wyglądają bardzo efektownie. Naszym zdaniem ten look w pełni nadaje się do codziennego użytku, a także można go bardzo szybko wystylizować.

Gra o Tron Fryzury Sansa Instrukcje łatwe

Najpierw zrób część środkową. Warkocz dwa cienkie warkocze po każdej stronie środkowego rozstania. Na koniec splecione warkocze skręca się w warkocz i mocuje na końcu gumką do włosów.

Ygritte – warkocze ze sznurka w niechlujnym wyglądzie

Fryzury Game of Thrones Warkocze Ygritte łatwe

Ygritte była dziką, ale bardzo sympatyczną dziką damą. I nawet jeśli nie pojawi się ponownie w serialu, pamięć o jej prostej i prawdziwie praktycznej fryzurze pozostaje żywa.

Zapleć górną część włosów w grubszy sznur, do mniej więcej połowy tyłu głowy. Zapleć również dwa dodatkowe warkocze sznurkowe po prawej i lewej stronie. Następnie wszystkie trzy warkocze są zawiązane z tyłu głowy na wysokości uszu.

Catelyn Tully

Fryzury z Gry o Tron Pleciona fryzura Catelyn Stark Bun

Kto może zapomnieć o odważnej żonie Neda Starka? Catelyn Tully często nosiła proste plecione fryzury, które można było łatwo zintegrować z codziennym życiem. Są idealne dla kobiet po 50 roku życia i przekazują dumę i wdzięk. Sprawdź ten krótki przewodnik i wypróbuj tę szybką fryzurę z koków dla siebie!

Fryzury z Gry o Tron: Margaery Tyrell

Fryzury Game of Thrones na wpół otwarte skręcone pasmo włosów

Margaery Tyrell grana przez Natalie Dormer to kolejna główna bohaterka serialu. Ma wszystko: piękno, urok i życzliwość. A także piękne długie włosy, które zwykle nosi na wpół rozpuszczone. Kręcone pasemka spotykają się z delikatnymi falami.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić środkowe rozstanie i oddzielić dwa pasma z każdej strony od górnej przedniej części głowy. Są teraz skręcone i przypięte z tyłu ładną spinką do włosów. Cechą charakterystyczną fryzury Margaery jest spiczasta linia włosów, co szczególnie podkreśla stylizacja włosów.

Fryzury Game of Thrones Margerie pół otwarte długie włosy

Ta skręcona fryzura może zostać zaktualizowana w mgnieniu oka. Po prostu oddziel szerokie pasmo od uszu do karku i przymocuj je (bez kręcenia) do tyłu głowy za pomocą pozostałych pasm. Jeśli chcesz, możesz również zrobić małą wysoką bułkę. Przednie, kręcone pasma rozluźniają całość i nadają fryzurze nieco figlarnego charakteru.

Fryzury z Gry o Tron: Missandei

Fryzury Game of Thrones Misandei opaska do włosów kręcone włosy

Kobiety z naturalnymi lokami zwykle mają problemy z ich ujarzmieniem. Fryzury plecione okazują się dobrym rozwiązaniem dla włosów puszących się i loków afro. Istnieje kilka rodzajów warkoczy, które nadają się do loków, takich jak płaskie skręty. Dwa pasma włosów są skręcone ze sobą i skręcone wzdłuż skóry głowy jako opaska do włosów. Ta metoda jest używana do fryzury Missandei. Ta fryzura Game of Thrones wygląda jeszcze bardziej żywa, ponieważ włączono skórzany pasek. Jeśli skóra jest jaśniejsza niż kolor włosów, powstaje ładny kontrast kolorystyczny, który bardzo silnie wpływa na wygląd fryzury plecionej.

Fryzury z Gry o Tron: Arya w Braavos

Fryzury z gry o tron ​​Arya z krótkimi włosami

Arya nie nosi plecionej fryzury od pierwszego sezonu, ale w Braavos pokazuje się w nowym świetle. Nawiasem mówiąc, ten wygląd świetnie sprawdza się w przypadku krótkich włosów, co jest tak rzadkie w Game of Thrones. Sprawdź ten przewodnik, aby udoskonalić tę fryzurę.

Nie powinno też zabraknąć akcesoriów do włosów

Fryzury Game of Thrones, akcesoria do włosów są ważne

Nie zapomnij o akcesoriach do włosów, które ładnie uzupełniają fryzury Game of Thrones. Obejmuje to korony, spinki do włosów, kwiaty, opaski – wszystko, co nosi księżniczka lub królowa. Podobnie jak kostiumy, również akcesoria są indywidualnie dopasowane do każdej postaci z serii. Smok należy do Daenerys, podobnie jak jej platynowe blond włosy. Ponieważ Margaery Tyrell dorastała w ogrodzie różanym, motywy róż są dla niej idealne.

Czy masz ulubioną bohaterkę w Game of Thrones? Wypróbuj dla siebie jedną z pięknych plecionych fryzur!