Włosy i fryzury, pielęgnacja

Przyspiesz wzrost brody – metody i skuteczne środki na pełniejszą brodę

wzrost brody przyspiesza golenie-koszula z ostrzami

Dzisiejszy artykuł zawiera ciekawe lektury dla mężczyzn, którzy są twoi Przyspiesz wzrost brody chcieć. Często zadawane jest pytanie, dlaczego tak wielu mężczyzn chce stymulować wzrost brody. Pragnienie szybszego wzrostu brody jest z pewnością uzasadnione. Choć zarost często postrzegany jest jedynie jako wyraz męskości, noszenie brody jest raczej wyrazem indywidualności i stosunku do życia. Jeśli zdecydowałeś się zapuścić brodę, poniżej podsumowaliśmy przydatne informacje i wskazówki dotyczące zarostu.

Przyspiesz wzrost brody – co robić, zabiegi i środki zaradcze na wzrost brody

broda-golenie-pianka-man

Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na nową fryzurę zarostu, czy zauważyłeś na twarzy miejsca, w których broda jest nieregularna, wzrost brody wiąże się przede wszystkim z cierpliwością i czasem. To, czy masz wspaniałą, pełną brodę od samego początku, jest uwarunkowane genetycznie. To w żaden sposób nie oznacza, że ​​nie można poprawić wzrostu brody. Na przykład, jeśli masz mniej niż dwadzieścia lat, a twoje wąsy stają się cienkie i miękkie tuż nad górną wargą, nie musisz się martwić. U niektórych mężczyzn wyraźny wzrost brody pojawia się dopiero w późniejszym czasie. Popularne powiedzenie mówi, że zwykły Golić wspomaga wzrost brody. Po goleniu włosy brody są mocniejsze, ponieważ nie są już spiczaste. Dzieje się tak, ponieważ jest odcięty w najgrubszym miejscu. Golenie praktycznie nie ma wpływu na szybkość wzrostu, a wąsy tak naprawdę nie stają się grubsze. Za jakość zarostu i za jego wzrost odpowiadają cebulki włosów, dlatego wrażenie, że golenie może przyspieszyć zarost jest iluzją.

krótka broda-elegancki-garnitur-fryzura

Hormon testosteron pozwala włosom na głowie i brodzie kiełkować. Ale to nie znaczy, że więcej testosteronu może stymulować wzrost włosów, po prostu wzmacnia istniejące włosy. Powszechnie uważa się, że terapia hormonalna może sprawić, że włosy na brodzie będą rosnąć szybciej i bardziej równomiernie lub ukryć niewielkie luki. Najlepiej nie przyjmować żadnych suplementów hormonalnych. Możesz wpływać na grubość brody, ale nie na rozmieszczenie mieszków włosowych.

Fryzura Pompadour dla mężczyzn – pomysły na stylizację popularnej fryzury

50 fajnych fryzur dla małych chłopców i modnych fryzur

10 trendów mody męskiej w sezonie jesień-zima 2017/2018

pan młody-grzebień-broda-włosy-szary

Należy również pamiętać, że wzrost tego hormonu może powodować zwiększone wypadanie włosów na głowie, ponieważ poziom testosteronu wpływa na wzrost włosów. Jeśli obawiasz się leczenia hormonalnego, koniecznie zasięgnij porady lekarza. Zamiast poddawać się ingerencji w równowagę hormonalną, istnieje wiele naturalnych sposobów na pozytywne wpływanie na produkcję testosteronu w organizmie bez ryzyka. Przejdziemy do tych poniżej.

broda-styl-broda-zadbana-fryzura

W przypadku niektórych chorób włosów mogą wystąpić luki w brodzie i nierównomierny wzrost brody. Zabiegi terapeutyczne można przeprowadzić na okrągłe wypadanie włosów lub na wrodzony niski wzrost wąsów, ale nie działają one cuda i mogą prowadzić do niepożądanych skutków ubocznych. Należą do nich leczenie laserem frakcyjnym, wysokodawkowe leczenie cynkiem oraz miejscowa immunoterapia z zastosowaniem kortyzonu. Podobny do przeszczepu włosów na głowie, a Przeszczep włosów na brodzie wejść na afisz. Jeśli twoje włosy na skórze głowy są wystarczająco mocne, mogą służyć jako zamiennik brody. Zabieg trwa około półtorej godziny. Podczas operacji z głowy usuwane są praktycznie drobne cząstki skóry z cebulkami włosów i przeszczepiane na twarz. Gojenie trwa około dziesięciu dni, a po około dwunastu tygodniach zaczyna rosnąć nowy włosek na brodzie.

okulary męskie w stylu brody

Również z innymi Przywracanie brody możesz przyspieszyć wzrost brody. Możesz zapewnić optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze, na przykład biotyną. Biotyna i krzemionka wspomagają zdrowy wzrost włosów. L-cysteina sprawia, że ​​włosy stają się bardziej puszyste, a silikon pozytywnie wpływa na włosy i paznokcie. Przy niezrównoważonej diecie zawartość krzemionki jest niewystarczająca. Krzemionka zawiera krzem i może przyspieszyć wzrost brody. Jest naturalnym środkiem pobudzającym wzrost włosów, który nie może zaszkodzić organizmowi.

broda-masaż-produkty-mężczyzna

Specjalne witaminy na porost brody, które zawierają inne witaminy i minerały, można tanio kupić w drogeriach. Mężczyźni często sięgają po minoksydyl do włosów. Stosując ten aktywny składnik, skóra powinna być lepiej ukrwiona, co sprzyja porostowi włosów. Podczas gdy mężczyźni z wypadaniem włosów mogą zgłaszać pozytywny efekt, przy nieregularnym wzroście brody kontrowersyjne jest to, czy minoksydyl może wpływać na wzrost włosów na brodzie.

Przyspiesz wzrost brody naturalnymi środkami i pielęgnacją

bogate w żywność-białko-mleko-ryby

Zanim sięgniesz po drastyczne środki i różne preparaty, które mają przyspieszyć wzrost brody, możesz spróbować zdrowej i zrównoważonej pokarm naturalnie zoptymalizuj warunki dla szybszego wzrostu brody. Owoce i warzywa są tutaj również na szczycie planu żywieniowego. Pokarmy bogate w białko, takie jak jajka, mleko i ser, również powinny być uwzględnione w Twojej diecie. Powszechne mity o brodzie to musztarda i czosnek. Mówi się, że nacieranie skóry czosnkiem lub musztardą przyspiesza wzrost brody. Zamiast tego możesz włączyć te produkty do swojego menu, a tym samym podnieść poziom testosteronu. Inne takie produkty to owies, wanilia i seler. Jednym z naturalnych sposobów na zwiększenie poziomu testosteronu są ćwiczenia. Masaże twarzy i gorące okłady stymulują również krążenie krwi, co sprzyja wzrostowi brody. Olejki ziołowe, takie jak olejek eukaliptusowy, również wpływają na krążenie krwi w skórze twarzy i mają taki sam efekt jak masaż.

produkty-pielęgnacyjne-broda-kurtka-mężczyzna

Jeśli jesteś niecierpliwy i chcesz jak najszybciej zobaczyć siebie z piękną brodą, możesz szybko wygrać dzięki odpowiedniej pielęgnacji brody. Jakość Produkty do pielęgnacji brody może tylko sprawić, że twoja broda będzie wyglądać na bardziej obszerną i większą. Jeśli oczyścisz twarz tak, jak zwykle i regularnie ją myjesz, włosy będą zauważalnie bardziej miękkie. Możesz użyć dobrego olejku do brody i stworzyć małe złudzenie optyczne. Jednak nie nakładaj olejku do brody u nasady włosów, ponieważ włosy na brodzie stają się cięższe i bardziej płaskie. Unikaj grzebania w brodzie, ponieważ może to uszkodzić mieszki włosowe lub wywołać stan zapalny. Po nałożeniu olejku do brody użyj szczoteczki lub grzebienia, aby delikatnie przeczesać brodę w dół i do przodu.

broda-niebieskooka-młoda

Dzięki odpowiedniemu stylowi brody dopasowanemu do kształtu twarzy i codziennej pielęgnacji, bez wątpienia możesz w pełni wykorzystać wzrost brody. Istnieje również kilka alternatyw dla pełnej brody, które z pewnością sprawią, że poczujesz się komfortowo, przynajmniej do momentu uzyskania pożądanej długości brody.