Włosy i fryzury, pielęgnacja

Połącz fryzury z brodą prawidłowo – 5 modnych fryzur i odpowiednia długość brody

fryzury z brodą trendy kombinacje męskie pomysły na stylizację

Mężczyźni z brodą nie są rzadkością w dzisiejszych czasach, ponieważ brody są obecnie niezwykle popularne. I bez względu na to, czy masz już pełną brodę, czy planujesz w końcu ją zapuścić, na pewno będziesz szukał modnych fryzur dla mężczyzn z brodą, których możesz użyć, aby dopełnić swój wygląd. Wylądowałeś we właściwym miejscu. Zebraliśmy 5 najlepszych męskich fryzur na brodę, które możesz wybrać, aby w modny sposób uzupełnić dowolną fryzurę pełną brody.

Pełna broda w mniejszym lub większym stopniu wpływa na dobór odpowiedniej męskiej fryzury. Dlatego przewodnik taki jak ten poniżej może być bardzo pomocny. Jest też kilka wskazówek dotyczących stylizacji, które mogą być pomocne przy codziennej fryzurze. Sprawdź pięć fryzur na brodę i znajdź swoją ulubioną, aby urozmaicić swoją stylizację.

Podcięte fryzury z brodą

fryzury z podcięciem brody nowoczesny żel do włosów dla mężczyzn

Podcięcie to bez wątpienia jedna z najmodniejszych fryzur męskich i wydaje się, że nie zmieni się to również w przyszłości. W połączeniu z różnymi kształtami brody występuje mniej lub bardziej silny kontrast (w zależności od długości brody) między krótko ogolonym podcięciem lub taliowaniem dla mężczyzn a pełną brodą. I właśnie ten kontrast wielu odstrasza. Jednak każdy, kto szuka przyciągającego wzrok wyglądu, nie może się pomylić z tymi fryzurami na brodę i wyglądać stylowo.

Połącz z którą brodą?

fryzury z taliowaniem brody podcięte męskie wskazówki dotyczące trendów świetne pompadour

W zasadzie masz tu wolny wybór. Możesz połączyć krótsze boki i szyję z bardziej subtelną 3-dniową brodą, jak również z pełną, zadbaną pełną brodą. Jest to wyłącznie kwestia gustu i zależy przede wszystkim od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Bardzo popularne jest wybieranie tej samej długości brody i włosów, dzięki czemu można wybierać między długością golonych obszarów a dłuższymi obszarami na głowie.

Inną dobrą alternatywą jest spiczasta broda. Są to stylowe i optymistyczne cięcia brody, w których podstawą jest długa broda. Kształt brody w okolicy policzków jest stosunkowo prosty i tej samej długości, a następnie staje się dłuższy i bardziej spiczasty w kierunku podbródka. Fryzury z podcięciem z brodą są odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Pasują zarówno do młodszych mężczyzn, jak i starszych mężczyzn, którzy mają już siwe włosy. Dzięki temu broda jest jeszcze ciekawsza.

Modne fryzury na brodę z długimi włosami

fryzury broda długie włosy średnie siwe włosy męski styl

To, co w przeszłości uważano za oznakę zaniedbania, jest dziś szczególnie modne i popularne: długie fryzury dla mężczyzn. Długie włosy są tak samo odpowiednie dla mężczyzn, jak i dla kobiet, a także doskonale pasują do stylizacji brody. Ponadto długość włosów może się różnić, a samą fryzurę można zmienić w dowolnym momencie. Noś je czasami otwarte, a czasami z modnym męskim kokem.

Jakie rodzaje brody pasują do długiej fryzury?

fryzury broda fryzura mężczyźni wyglądają mężczyzna kok

Kiedy pomyślisz o tym, ile czasu potrzeba, aby Twoje włosy odrosły, a potem o nie zadbać, z pewnością minie pragnienie długiej, pełnej brody, która wymaga równie dużo pielęgnacji. Ale żeby się uspokoić – długa broda i tak nie jest optymalna dla długich włosów, więc nie musisz się już zastanawiać, czy powinieneś pozwolić jej zarosnąć. Możesz więc śmiało zainwestować zaoszczędzony czas na pielęgnację włosów we włosach. Z drugiej strony krótka broda jest tak dobrze dopasowana, że ​​zapobiega „nadmiarowi” włosów, a tym samym chaotycznemu i zaniedbanemu wyglądowi.

Przedział włosów z jednej strony

fryzury broda z rozstaniem na boku eleganckie stylowe grzywka justin Timberlake

Nowoczesne fryzury męskie to również te z przedziałkiem z boku. Są od dziesięcioleci i są ponadczasowe i stylowe. Tutaj również długość może się różnić. W nowoczesnych wariantach zwykle wybiera się dłuższą fryzurę dla górnych partii włosów, które można następnie ułożyć według własnego uznania. Nie myl fryzury z podcięciem lub taliowaniem, które jest równie popularne przy rozstaniu z boku, ponieważ w przeciwieństwie do taliowania, boki i szyja nie są tutaj golone krótko, a jedynie nieco krótsze niż górne. Brakuje tylko właściwej brody, prawda?

Krótkie fryzury z brodą i rozstaniem – jaką brodę wybrać?

fryzury z rozstaniem po stronie brody samodzielnie stwórz męskie pomysły na fryzury

Pomimo niewielkiej, ale subtelnej różnicy między fryzurami z przedziałkiem bocznym a podcięciem pod względem długości włosów, mają one ze sobą wiele wspólnego, a jedną z nich jest to, że do takich fryzur z brodą można wybrać dowolny wariant zarostu. Jest jednak kilka zasad, których należy przestrzegać. Na przykład, jeśli używasz dużej ilości żelu na głowę lub stylizujesz mokrą fryzurę, ważne jest, aby wybrać krótszą długość brody. Na przykład trzydniowa broda jest dobrze dopasowana.

W przeciwieństwie do tego, jeśli zdecydujesz się na większą objętość włosów z przedziałkiem z boku, odpowiednia będzie również pełniejsza broda. Jednak boczne części brody nie powinny być zbyt długie. W razie potrzeby może być nieco dłuższy pod brodą.

Połącz fryzury quiff z brodą

fryzury brody quiff ponadczasowy nowoczesny sznaucer wielki

Tak zwana quiff to obszerna fryzura dla mężczyzn, którą równie wspaniale można połączyć z brodą. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych wariantów, noszony przez mężczyzn w różnym wieku. Fryzura często łączy się z podcięciem, ale może też mieć dłuższe boki.

Męskie fryzury z brodą – jaka broda na quiff?

fryzury brody quiff beckham young stare porady dotyczące stylizacji włosów łatwa pielęgnacja

Jeśli chcesz połączyć fryzury quiff z brodą, znowu masz wolny wybór. Krótka lub przystrzyżona broda jest tak samo odpowiednia jak dłuższa i ostatecznie zależy od Twojego gustu. Tak czy inaczej, stylizacja z kombinacją włosów i brody gwarantuje stylowy i nowoczesny wygląd.

Krótki i niechlujny

fryzury brody krótkie włosy niechlujne trzydniowe wskazówki dotyczące pielęgnacji brody

Krótka fryzura jako podstawa fryzur z brodą nie zawsze musi być bardzo krótka i schludna. Istnieje również stylowy, niechlujny wygląd, który tworzy pewną strukturę, nie wyglądając zbyt chaotycznie. Ponieważ jest to bardzo obszerny wygląd, przy wyborze brody należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. W zasadzie obowiązują te same zasady, co w przypadku długiej fryzury.

Połącz krótkie fryzury z brodą

fryzury na brodę niechlujne krótkie włosy loki w stylu plażowym wąsy

Brudny wygląd wymaga bardziej subtelnej brody – lub odwrotnie. Nie należy więc łączyć potarganego wyglądu z dziką, długą brodą. Zamiast tego rozważ trzydniową brodę, która wystarczy, aby swobodny, chłopięcy wygląd wyglądał bardziej męsko. Jeśli ta długość nadal jest dla Ciebie trochę za krótka, możesz również spróbować nieco dłuższej brody, ale zawsze powinna być zadbana i przystrzyżona. W przeciwnym razie ryzykujesz, że będziesz wyglądać zbyt swobodnie.

Utrzymuj i stylizuj brodę

fryzury brody produkty stylizacja pielęgnacja broda trendy długość brody

Podobnie jak włosy, długa broda wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby dobrze wyglądać. Oto kilka produktów, które oprócz produktów do stylizacji włosów mogą się przydać, jeśli chcesz idealnie ułożyć fryzurę z brodą:

  • Umyj brody specjalnym szamponem i odżywką dla bardziej miękkich włosów.
  • Specjalny Olejek do brody Na przykład Twoja broda nie tylko pozostawia brodę błyszczącą, ale także nadaje jej przyjemny zapach i sprawia, że ​​jest gładsza.
  • ten Wosk do brody to znowu żel do brody. Na co żel do włosów jest zbyt płynny, mistrzowie woskowania brody z linkami. Produkt został specjalnie zaprojektowany do stylizacji wąsów. Zwykle składa się z wazeliny i wosku pszczelego, a olejki eteryczne nadają mu przyjemny zapach. W zależności od uporczywości zarostu można użyć bardziej miękkiego i mocniejszego wosku do brody.
  • Ponownie zaleca się stylizację całej brody Pomada do brody.
  • Podobnie jak włosy, broda również musi być czesana. Są do tego specjalne Szczotki do brody wykonane z włosia dzika. Najlepszym sposobem na usunięcie węzła w długiej brodzie jest jeden Grzebienie do wąsów.