Włosy i fryzury, pielęgnacja

Fryzury męskie z brodą 2016 – przegląd najpopularniejszych stylów

Męskie fryzury z brodą 2016 trzydniowa-broda-podcięcie-strzyżenie-boczne rozstanie-chris-sosna

W ostatnich latach brody zawsze były modne i stanowią idealny dodatek do każdej męskiej fryzury. Jednak nie możesz po prostu pozwolić swoim wąsom rosnąć i samemu uzyskać idealny wygląd. Piękna broda wymaga odpowiedniej i regularnej pielęgnacji, a także odpowiedniej fryzury. W artykule znajdziesz najpopularniejsze Męskie fryzury z brodą w 2016 roku oraz kilka porad stylizacyjnych i inspiracji.

Męskie fryzury z brodą 2016 – modna 3-dniowa broda

Męskie fryzury z brodą 2016 trzydniowa-broda-wielka-średnia-włosy-chris-hemsworth

Trzydniowa broda, którą nosi większość Niemców, jest łatwa w pielęgnacji i bardzo modna. Reprezentuje brodę w swojej oryginalnej formie, która rośnie sama i nie wymaga dalszej stylizacji. Dlatego jest bardzo popularny wśród mężczyzn. Długość wąsów została skrócona do około 1,2 milimetra i po prostu skrócona za pomocą trymera.

Męskie fryzury z brodą dla biznesowego wyglądu

Męskie fryzury z brodą 2016 trzydniowa-broda-boczna rozstanie-świetne-ciemne-włosy-okulary-elegancki-wygląd

3-dniowa broda jest idealna na biznesowy look, ponieważ nadaje mężczyźnie elegancki wygląd. Dotyczy to na pewno stylizowanej męskiej fryzury, która może nie być zbyt długa. Modne są również krótkie fryzury z przedziałkiem bocznym lub podcięciem, które polecane są w połączeniu z 3-dniową brodą.

Trendy fryzjerskie dla mężczyzn 2016/2017 – 20 inspiracji i wskazówek

Fryzury męskie z brodą 2016 – przegląd najpopularniejszych stylów

Nowoczesne fryzury męskie 2015 – 22 pomysły dla wszystkich grup wiekowych

3-dniowa broda i jak wygląda?

Fryzury męskie z brodą 2016 trzydniowa-broda-pompadour-podcięcie-modna-fryzura-mężczyźni

Fryzury męskie z brodą powinny być dostosowane do typu włosów i twarzy mężczyzny. Popularna trzydniowa broda najlepiej prezentuje się na twarzy w kształcie serca lub wydłużonej. Aby uzyskać odpowiedni wygląd, wymagane są równomiernie rosnące wąsy.

Wskazówki dotyczące stylizacji dla dokładnej pełnej brody

Męskie fryzury z brodą 2016 schludna-pełna broda-luźniejszy-loos-krótka fryzura-jake-gyllenhaal

Dokładna lub krótka pełna broda reprezentuje coś pomiędzy trzydniową brodą a długą brodą.Ten kształt brody może również służyć jako przejście między nimi. Aby zawsze wyglądała na zadbaną, należy ją codziennie skracać trymerem, przy czym długość nie powinna przekraczać 6 milimetrów i powinna być taka sama wszędzie na twarzy.

Męskie fryzury z brodą 2016 na długie włosy

męskie-fryzury-broda-dokładniej-dokładna-broda-blond-włosy-długie-włosy-mężczyźni-kok

Krótka pełna broda nadaje się zarówno do krótkich, jak i dłuższych męskich fryzur z brodą. Popularnym ostatnio połączeniem jest męski kok z tyłu głowy do długich włosów z zadbaną pełną brodą..

Krótkie fryzury z zadbaną pełną brodą

męskie fryzury-broda-zadbana-broda-ciemne-włosy-krótka-fryzura-elegancka

Dokładna pełna broda jest idealna dla mężczyzn o trójkątnych lub w kształcie serca twarzach. Przy wydłużonych, smukłych twarzach nadaje więcej pełni i dobrze wygląda. W życiu codziennym lub na imprezie możesz nosić brodę z krótką fryzurą w rozczochranym wyglądzie. Dobrze pasują do tego długie koszule i fajne spodnie, ale można je również połączyć z bardziej eleganckim strojem.

Kręcone męskie fryzury z brodą 2016

fryzury-męskie-broda-dokładna-broda-fryzura-męska-jamie-dornan

Do włosów kręconych polecane są średniej długości fryzury męskie z brodą, która nie jest idealnie ułożona. Daje to swobodny wygląd, który jest również wyrazem męskości. Dzięki dłuższej pełnej brodzie przejście między włosami a brodą może być idealnie skoordynowane. Brody, które służą jako element fryzury, należą do najpiękniejszych fryzur męskich w 2016 roku.

Pełna broda i wygląd po wyjściu z łóżka

męskie fryzury-broda-broda-czerwone-włosy-z-łóżka-modna-fryzura

Popularny wygląd poza łóżkiem wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie i męsko z pełną brodą. Jednak w tym przypadku broda nie powinna wyglądać na idealnie wypielęgnowaną, ale podobnie jak włosy – nieuczesana i nieco rozczochrana.

Męskie fryzury z brodą 2016 – długa broda i miejska moda

męskie fryzury-broda-broda-czerwony-hipster-wygląd-włosy-grzebień-z powrotem

Zadbana długa broda, zwana ostatnio również brodą hipster, charakteryzuje się idealnym kształtem i odpowiednią fryzurą. Idealnie pasują do niej stroje z koszulami w kratę, dżinsowe kurtki i skórzane buty, a także szykowne okulary przeciwsłoneczne. Jeśli jednak chcesz zachować perfekcyjny wygląd z długą brodą, wymagana jest regularna pielęgnacja.

Męskie fryzury z zadbaną długą brodą

męskie-fryzury-broda-broda-czasochłonna-pielęgnacja-wąsy-świetne-podcięcie

Krótkie fryzury dla mężczyzn i długa broda to dobre połączenie, tylko jeśli broda jest dobrze ukształtowana i zadbana. Właściwa fryzura powinna mieć określoną objętość, aby harmonizowała z długą brodą. Mężczyźni, którzy chcą nadać swojej długiej brodzie wyrazisty akcent, mogą połączyć ją nawet z łysiną.

Broda i pompadour

fryzury męskie-broda-broda-długi-kształt-pompadour-fryzura-okulary-miejski-look

Pompadour to dobry pomysł na fryzury męskie z brodą o średniej lub krótkiej długości, szczególnie dobrze komponuje się z długą brodą i sprawia, że ​​mężczyzna wydaje się wyższy. Ten rodzaj brody pasuje do prawie każdego kształtu twarzy, ale wymagany jest gęsty i równomierny wzrost brody.

Podcięte męskie fryzury z brodą

fryzury męskie-broda-broda-średnio-krótka-fryzura-podcięcie-pompadour

Podcięcia są często wybieranym wariantem zarówno dla krótszej, jak i dłuższej pełnej brody. Oferują wiele różnych opcji stylizacji i są obecnie bardzo popularne. Mężczyźni, którzy lubią eksperymentować, mogą urozmaicić tę fryzurę kilkoma pasemkami lub kolorową kreską we włosach.

Dobre połączenie z różnymi męskimi fryzurami – kozia bródka

fryzury męskie-broda-kozia bródka-blond-włosy-krótkie-fryzury-charlie-hunnam

Kozia bródka, kozia bródka lub kozia bródka to rodzaj brody, która wydłuża twarz. Z tego powodu takie rodzaje brody polecane są mężczyznom, którzy mają owalny kształt twarzy. Zarówno krótka, jak i długa kozia bródka pięknie komponują się z krótkimi i średniej długości męskimi fryzurami. Różne jej wariacje noszą mężczyźni ze świata celebrytów, tacy jak Leonardo DiCaprio, Johnny Depp, Robert Downey Jr i Charlie Hunnam.

Męskie fryzury z brodą Henriquatre

fryzury męskie-broda-kozia bródka-henriquatre-boczne rozstanie-elegancki-look-leonardo-dicaprio

Broda henriquatre lub okrągła buzia nadaje męski wygląd i najlepiej komponuje się z krótkimi fryzurami. Na okazje z eleganckim dress codem możesz nosić włosy z boczną częścią i czesać je na bok. Taka fryzura i henriquatre idealnie komponują się z garniturem, a wiele kobiet uważa ten wygląd za atrakcyjny.

Broda muszkietera od celebryty Johnny’ego Depp

fryzury męskie-broda-kozia bródka-muszkieter-wąsy-kozia bródka-johnny-depp

Popularny na całym świecie aktor Johnny Depp nosi brodę muszkietera i średniej długości fryzurę z przedziałkiem pośrodku, często przykrytą kapeluszem. Broda muszkietera jest połączeniem wąsów i koziej bródki i jest idealna dla mężczyzn z nierównomiernym zarostem.

Wybierz między henriquatrem a brodą muszkieterów

fryzury męskie-broda-kozia bródka-wąsy-henriquatre-robert-downey-jr-elegancki

Różnice między henriquatrem a brodą muszkieterów są niewielkie i od czasu do czasu można łatwo zmienić obie fryzury. Krótkie fryzury o większej objętości lub świetne są odpowiednim dodatkiem do tych rodzajów brody.

Końcówka do stylizacji fryzury z wąsami

męskie fryzury-broda-wąsy-średniej długości-włosy-czesane-brad-pitt

Wąsik może całkowicie zmienić twarz użytkownika i jest szczególnie odpowiedni dla mężczyzn o wydłużonych twarzach. Włosy zaczesane do tyłu z nieco dłuższymi bakami to klasyczny wygląd.

Modne męskie fryzury z wąsami

męskie fryzury-broda-wąsy-szpiczasty-podcięcie-świetne-okulary-skórzana-kurtka

Lekko skręcone wąsy ostatnio znów zyskują na popularności i są noszone w połączeniu z pełną brodą. Popularne fryzury męskie z brodą i wąsami to podcięcia z nieco większą objętością na czubku głowy lub pompadour.

Męskie fryzury z brodą 2016 na krótkie włosy

fryzury męskie-broda-wąsy-broda-ryan-gosling-krótka fryzura-rozstanie na boku

Prawidłowa stylizacja wąsów wymaga codziennego golenia, w przeciwnym razie szybko stanie się bałagan. Zaleca się również pielęgnację specjalnym olejem pielęgnacyjnym. Pełne brody z bardziej wyrazistym wąsem są dobrym uzupełnieniem krótkiej fryzury z przedziałkiem dla mężczyzn.