Wielkanoc i wiosna

Pomysły na rękodzieło na wiosnę i Wielkanoc 2015 – dekoracje z kwiatami

Pomysły na rękodzieło na wazon wiosenny pomysł na dekorację drzwi kwiaty żonkile

Mamy dla Ciebie 4 piękne Pomysły na rękodzieło na wiosnę przygotowane – piękne i tanie dekoracje stołów z kwiatami i butelkami wina. Pozwól się zainspirować i baw się dobrze kopiując te łatwe i szybkie dekoracje kwiatowe!

Pomysły na rękodzieło na wiosnę – materiały

Pomysły na rękodzieło na wiosenne szczypce z siatki drucianej diy pomysł na doniczkę

Do pomysłów na rękodzieło na wiosnę potrzebujesz trójkątnego kawałka metalu, równie trójkątnego kawałka drucianej siatki, która powinna być nieco większa, szczypiec, mchu i dowolnych wiosennych kwiatów. Skręć końce ciętego drutu razem, a następnie zagnij je w dół lub na bok.

Pomysły na rękodzieło na wiosnę – dołącz drut

majsterkowanie pomysły na wiosenne instrukcje doniczka wielkanocna dekoracja

Przyklej siatkę drucianą do kawałka metalu, jak pokazano. Powinien mieć kształt kieszonki, którą później uzupełnisz. Zabezpiecz drut spinaczami do bielizny, aby nie mógł się ześlizgnąć, gdy klej jest jeszcze mokry.

Wypełnij wiosenną dekorację mchem

majsterkowanie pomysły na wiosenny pomysł na dekorację diy bag moss

Po wyschnięciu kleju możesz zacząć wypełniać worek mchem. Jak pokazano, zostaw miejsce, które może służyć jako wazon.

Gotowy wazon z mchu na wiosnę

majsterkowanie pomysły na wiosnę oryginalny pomysł na prezent dekoracja wazon z mchu

Tak w końcu powinien wyglądać wazon. Dodaj włóczkę, aby powiesić wazon. Wtedy możesz założyć cudowne wiosenne kwiaty i wprowadzić się w wiosenny nastrój.

Pomysły na rękodzieło na wiosnę i Wielkanoc z butelkami wina

Pomysły na rękodzieło pomysł na dekorację stołu wiosennego butelki wina

Za to piękne Pomysły na rękodzieło na wiosnę potrzebne są następujące materiały – sekatory, noże, zielona wstążka z organzy, zielone butelki wina, żółte i białe wiosenne kwiaty – konwalie, anemon i inne. Zdecyduj się na kwiaty z długą łodygą kwiatową.

Materiały do ​​pomysłu na rzemiosło

Butelki do wina pomysły na rękodzieło kwiaty dekoracje wiosna

Pomysły na rękodzieło na wiosnę – instrukcje

Wiosenne dekoracje wielkanocne 2013 kwiaty

Krok 1 Zawiąż kokardę z organzy na butelce jak pokazano na zdjęciu – krzyżuj kokardę raz z przodu, raz z tyłu – powtórz skrzyżowanie jeszcze 4 razy, aż dolna część butelki pokryje się kokardką. Zawiąż kokardę i odetnij końce.

krok 2 Wywierć otwór w korku do wina za pomocą drutu i umieść drut z korkiem do wina w butelce. Napełnij butelkę niewielką ilością wody.

Kwiaty przy stole – piękna i prosta dekoracja

Dekoracja stołu Korki do wina z kwiatów wielkanocnych

krok 3 – Weź kwiaty i rośliny / powinny być różnej wysokości, aby projekt wyglądał ciekawiej / i włóż je do butelek wina – nowych wazonów. Tę piękną dekorację można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub ogrodzie.

Butelki wina ozdobione koronką

Pomysły na rękodzieło wiosenne dekoracje kwiaty Wielkanoc 2013

Następny Pomysły na rękodzieło na wiosnę tworzy romantyczną atmosferę i może służyć jako ozdoba wnętrza w stylu vintage, a także dekoracja stołu na przyjęcie zaręczynowe. Jest bardzo prosty, ale zachwyca oryginalnością. materiały – Potrzebne są do tego następujące materiały – biała koronka, zielone i żółte butelki wina, zielona i żółta farba ścienna. Wiosenne kwiaty i rośliny – możesz wybrać różne kwiaty w zależności od upodobań. Projekt można skopiować w 2 prostych krokach.

Dekoracje wielkanocne z kwiatami – instrukcje

Butelki wina wiosna dekoracyjne instrukcje tworzenia

Krok 1 Wlej trochę farby do butelki, aby wewnętrzne krawędzie zostały pokryte farbą. Pozwól butelce wyschnąć. Pokrój końcówkę na kawałki i przyklej je do dna butelki – jak pokazano na zdjęciu.

Butelki wina ozdobione koronką

Pomysł na wiosenną dekorację weselną butelek wina

Krok 2 – Napełnij butelkę wodą i udekoruj wiosennymi kwiatami. Ten pomysł jest bardzo delikatny i tworzy romantyczną atmosferę – możesz ustawić butelki na stole lub ustawić je w ogrodzie przy kamiennej ścieżce. Ten wariant nadaje się nawet na balkony.

Pomysły na rękodzieło na wiosnę i Wielkanoc 2015

Instrukcje rękodzieła dotyczące ozdabiania wiosennych kwiatów i tulipanów

materiały – za tę świeżość Pomysły na rękodzieło na wiosnę potrzebujesz – szklane butelki, małe akwarium, drobne kamyczki ozdobne / rzeczne kamienie / w różnych kolorach, kwiaty cięte – tulipany i płatki, małe flakony, których kwiaciarnie używają do dłuższego utrzymania roślin/s. Zdjęcie poniżej /, sznurek.

materiały

Instrukcja rękodzieła wiosenny wieniec z kwiatów

Instrukcje rękodzieła – układanie kwiatów

Układanie wiosennych kwiatów dekoracyjnych

Krok 1 Zawiąż płatki wokół bidonu tak, aby był całkowicie schowany. Następnie najpierw ułóż kamienie, a następnie kwiaty w każdym naczyniu. Możesz ciąć kwiaty, aby nie były długie. Ważne jest, aby w końcu powstało skuteczne połączenie zieleni i żółci.

krok 2 Umieść kwiaty jako dekoracje na zewnątrz, na tarasie lub w domu na szafce. Są nawet praktyczne na szafce nocnej i odświeżą wnętrze.