Wielkanoc i wiosna

Piękne pomysły na wielkanocne dekoracje do domu i ogrodu – świętuj wiosnę!

wielkanocna-dekoracja-pomysły-wiosna-dekoracja-stołu-porcelana-królik-biały-mch-świeczki

Wielkanoc jest tuż za rogiem. Pomijając względy religijne, ten wiosenny festiwal jest świętem odnowy natury. Mając to na uwadze, oto kilka fajnych Pomysły na dekoracje wielkanocne, które pomogą wprowadzić ducha Wielkanocy i wiosny do Twojego domu.

Pomysły na dekoracje wielkanocne z zajączkami wielkanocnymi i kwiatami

wielkanocna-dekoracja-pomysly-wiosna-dekoracja-stolu-wiosenne-kwiaty-tulipany-królik-wazon swiezy

Na to nigdy nie jest za wcześnie Pomysły na dekoracje wielkanocne do planowania, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi element rzemieślniczy. Również robienie ozdób wielkanocnych to doskonała okazja, aby odciągnąć dzieci od gier komputerowych lub telefonów komórkowych. Śmieszne pomysły na rękodzieło to świetna zabawa dla całej rodziny.

Pomysły na dekoracje wielkanocne do domu

wielkanocna dekoracja-pomysły-wiosna-wielkanoc-gniazda-mini-wiszące-kreatywne

Naśladując te wspaniałe pomysły, można wprowadzić orzeźwiającą atmosferę Świąt Wielkanocnych we wszystkie zakątki domu. Te wielkanocne dekoracje prezentują kilka świetnych przykładów z nowoczesnymi akcentami.

Pomysł na śniadanie wielkanocne

dekoracja wielkanocna-pomysły-wiosna-dekoracja stołu-świąteczna-śniadanie-zielone-jajka-białe

Zacznij od drzwi wejściowych. Wieńce na drzwi możesz wykorzystać nie tylko na Święta Bożego Narodzenia, ale także z łatwością dostosować je do wszelkich świątecznych uroczystości. Pokazany tu wieniec z mchu został gustownie ozdobiony miękkimi, delikatnymi piórami, nierównymi jajkami przepiórczymi, hiacyntami winogronowymi i pięknymi żonkilami. Oczywiście na wieniec nadają się wszystkie wiosenne kwiaty. Piękne połączenie zwieńczono kokardką w żółtą kratkę, która oddaje świeżość tej sezonowej dekoracji. To wspaniały pokaz, który byłby podziwiany przez wszystkich gości.

Pomysły na stół wielkanocny

dekoracja wielkanocna-pomysły-wiosna-dekoracja stołu-brąz-mosiądz-serwetki-hortensje-białe

Wewnątrz domu dramatyczny wpływ mają dekoracje wielkanocne. Ta cudowna kompozycja kwiatowa została ułożona z białym zajączkiem wielkanocnym na łożu z gałązek, jajek i piór, delikatnych kwiatów i liści. Ten rodzaj ekspozycji idealnie pasuje do modnego schematu dekoracyjnego shabby chic.

Dekoracje wielkanocne-pomysły-dekoracja stołu-serwetki z tkaniny-kwiaty-wazony-kora-talerze-stół-pokrycie-sztućce

Świąteczna dekoracja stołu po prostu zachwyca wesołymi kolorami i mnóstwem kwiatów. Zachęcamy do postawienia na stole wazonów na różnej wysokości i udekorowania stołu różnymi bukietami kwiatów. Dekoracja stołu wygląda fascynująco, gdy kwiaty mają kolory obrusu lub serwetek. Aby nadać wielkanocnej dekoracji indywidualny charakter, możesz postawić przed każdym gościem kubek na jajko z pisanką.

dekoracja wielkanocna-pomysły-pisanka-jajka-kwiat-motywy-wiosna-pistolet-piwonie-jaskier-trawa-dekoracja stołu

Same pisanki mogą być centralnym elementem odświętnie udekorowanego stołu. Ułóż pisanki na jednym lub kilku stojakach na jajka i połóż na nich świeże kwiaty. Taka kolorowa i ładna dekoracja stołu z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich i stworzy miłą atmosferę.

Szklane dzwonki i kwiaty

pomysły na dekoracje wielkanocne szklane wazony szklane dzwonki kwiaty

Innym wspaniałym pomysłem na dekorację jest zrobienie prostego wieńca z gałęzi i ozdobienie go żywym stadem wiszących gołębi. Innym przykładem, który jest łatwy do wykonania, jest ten kubek z uroczym królikiem i bukietem wiosennych kwiatów. Taka aranżacja jest idealna na śniadanie wielkanocne.

Białe konwalie

Pomysły na dekoracje wielkanocne jaja konwalii

W tej kolekcji jajka i kwiaty są często bardziej inspirujące Pomysły na dekoracje wielkanocne zobaczyć. Jajka mogą być wykonane z plastiku i kupione w sklepie lub mogą być prawdziwymi zdobionymi jajkami. Szczególnie elegancki jest zapierający dech w piersiach pokaz kwiatów. Użyj szklanych dzwonków, aby nadać swojej dekoracji bajkowy wygląd vintage. A co powiesz na delikatną aureolę z konwaliami wokół jajek.

Ogród ożywa dzięki ładnym pomysłom na dekoracje wielkanocne

Wielkanocny bukiet ogrodowy z wiszących papierowych kurczaków

Mamy nadzieję, że w te Święta Wielkanocne będzie ładna pogoda, abyś mógł świętować w ogrodzie. Uatrakcyjnij swój ogród na przyjęcie w ogrodzie. Oto kilka pomysłów na świetną dekorację na zewnątrz.

Ściereczki z motywem kurczaka

Pomysły na dekoracje wielkanocne ręcznik do herbaty z kurczaka

Gdy świeci słońce, w delikatnym wiosennym świetle wszystko wygląda świeżo i jak nowe. Wiele z tych uroczych i wesołych ozdób wielkanocnych będzie świetnie wyglądać wiosną i latem. Dumny niebieski kogut obok termometru ogrodowego ma rustykalny urok. Drewniany kosz mógłby być idealnym „gniazdkiem” z owocami i kolorowymi wiosennymi kwiatami. Lub wiszące szklane wazony ze świeżymi kwiatami?

Drewniany kosz i kwiaty

Pomysły na dekoracje wielkanocne ogród drewniany kosz doniczki

Nawet skromna ścierka może pełnić funkcję dekoracyjną w ogrodzie. Te chusty w kurczaki tańczą radośnie na wietrze.

przez Jaz

wiszące szklane wazony

pomysły na dekoracje wielkanocne szklane wazony haczyki na ubrania

Wielkanocne pomysły na ogród

pomysły na dekoracje ogrodowe na Wielkanoc

niebieski kogut

dekoracja w ogrodzie wielkanocny niebieski kogut

jajka dmuchane z konwaliami

pomysły na dekoracje wielkanocne wazony dmuchane jajka konwalia

Pisanki i białe króliki

pomysły zajączek wielkanocny mielenie jajek

pomysły na dekoracje wielkanocne wieniec z mchu żonkil

pomysły na dekoracje wielkanocne białe gniazdo króliczka wielkanocnego

pomysły na dekoracje wielkanocne gałęzie żyrandola ptak

pomysły na dekoracje wielkanocne stół wielkanocny wiosenne kwiaty tassee

pomysły na dekoracje wielkanocne stół mech wielkanocny króliczek