Świat mężczyzn, pomysły na tatuaż

Tatuaż na ramieniu dla mężczyzny – pomysły i motywy dla pewnych siebie chłopców ze stylem

roześmiany mężczyzna z brodą i nowoczesną fryzurą pokazuje męskie tatuaże na ramionach

W dzisiejszych czasach zdobycie tatuażu na ramię dla mężczyzn w nowej szkole to fajny i nowoczesny sposób na zademonstrowanie swojej osobowości lub sentymentalizmu. Nawet jeśli masz jasny obraz tego, czego szukasz, podjęcie ostatecznej decyzji o tym, co chcesz zdobyć, może być wyzwaniem. W końcu będzie tam na zawsze. Również tatuaż na ramieniu będzie widoczny mniej więcej w połowie roku, więc będzie się wyróżniał. Jako nowoczesny tatuaż na ramieniu, możesz wybrać szczegółowy wytatuowany wzór, dzięki czemu wyglądasz naprawdę fajnie, jeśli pozwolisz doświadczonemu tatuatorowi zrobić wszystko dobrze. Aby pomóc Ci wybrać, przygotowaliśmy ten przewodnik z inspiracją i poradami dotyczącymi następnego tatuażu na ramieniu.

Warianty tatuażu na ramieniu dla mężczyzn

tatuaż ramię mężczyzna z wąsami i fajką pozuje ze swoimi dziełami sztuki na swoim ciele

Jeśli chcesz czegoś subtelnego, co nadal możesz ukryć, najlepiej jest zrobić sobie tatuaż na ramieniu. W ten sposób koszulki powinny zakrywać większość tatuażu. Jeśli tatuaż na ramieniu jest mały i zaczyna się na ramieniu, unikalny zaokrąglony kształt również może wyglądać fajnie. Pamiętaj też, że ramię to dość duży obszar roboczy, który pozwala na wykonanie świetnych wzorów tatuaży.

żołnierz wojskowy z wytatuowanym ramieniem i karabinem

Prosty tatuaż na ramieniu to świetny wybór dla mężczyzn, którzy chcą być skromni. Ten wariant jest oczywiście najłatwiejszy do zatuszowania, ale nadal wygląda fajnie, gdy obnosisz się z takim tatuażem na ramieniu. Najpiękniejsze tatuaże na świecie zawierają minimalne detale i są coraz bardziej popularne, więc nie możesz się pomylić z prostym projektem.

Tatuaż kolorowy lub plemienny

kolorowy tatuaż na przedramieniu ze smokami i postaciami z mangi

Kolorowe tatuaże na ramionach robią różnicę i na pewno przyciągną uwagę. Zazwyczaj możesz pokolorować projekt tatuażu, zwłaszcza jeśli stał się bardzo szczegółowy. W rezultacie tatuaż na ramieniu jest zawsze nieco bardziej widoczny, przez co duży lub mały motyw tatuażu może również wyglądać bardziej trójwymiarowo.

czarny tribal tatuaż plemienne tatuaże na bicepsie mężczyzny

Jeśli chodzi o tatuaż plemienny, zwykle zaczyna się na ramieniu i ma zaokrąglony kształt u góry. Zwykle w tym miejscu wyglądają najfajniej i mogą mieć sporo szczegółów. Szczegółowy tatuaż na ramieniu może zwykle zająć kilka sesji, w zależności od rozmiaru. Jest tak wiele różnych wzorów do wyboru. Ale bez względu na to, co wybierzesz, wszystkie mogą być całkiem potężne.

Delikatne wzory tatuaży na ramieniu dla twardzieli

palec tatuaż mężczyzna i róża na nadgarstku nowoczesne tatuaże

Kto powiedział, że mężczyźni nie mogą mieć delikatnych tatuaży? Chociaż pozostają dość szczegółowe i męskie, wydają się być dobrej jakości. Róża jako tatuaż na ramieniu nie jest jedynym dopuszczalnym kwiatem, jeśli mężczyzna chce pokazać swoją wrażliwą stronę. W rzeczywistości możesz wybrać to, co chcesz, a my gwarantujemy, że będzie Ci odpowiadać. Jeśli chcesz użyć kwiatka do tatuażu na wewnętrznej stronie ramienia, masz również do dyspozycji szeroką gamę motywów.

męskie delikatne motywy tatuażu z różą na ramieniu

Nie ma znaczenia, czy wybierzesz tatuaż na ramieniu, czy na przedramieniu, ponieważ w obu wariantach niewiele możesz zrobić. Oba obszary wyglądają przyzwoicie z odrobiną atramentu. To, gdzie otrzymasz tatuaż na ramieniu, może ponownie zależeć od tego, czy powinien być widoczny częściej, czy nie. Oczywiście przedramię trudniej zakryć w cieplejszych miesiącach. Najlepiej najpierw wybrać pożądany projekt, a dopiero potem jego umiejscowienie. W zależności od motywu, który próbujesz uzyskać, górna lub dolna część ramienia może działać lepiej niż druga.

Tekstura i detale z tatuażem wewnętrznym i przedramieniem

jason momoa z bagażem jako pomysły na tatuaże na ramionach mężczyzn z napisem

Twoje przedramię zapewnia dłuższą powierzchnię roboczą, więc jest to dobre miejsce, jeśli szukasz szczegółowego tatuażu. Na przykład działa dobrze, jeśli chcesz uzyskać obraz podobny do tego, który wybraliśmy. Wewnętrzne ramię i przedramię są również idealne do tatuowania kilku słów, napisów, a nawet obrazka. Z tego powodu nie możesz się pomylić z tym miejscem, jeśli planujesz na przykład tatuaż sentymentalny.

wewnątrz tatuaż na przedramieniu z rzymskimi cyframi zegar i oko jako fajny tatuaż na ramieniu

Takie tatuaże i motywy takie jak zegar czy chmurki zazwyczaj zabierają dużo czasu, ponieważ wymagają dużo pracy w linie i kropki. Mogą też być dość bolesne. Najlepiej więc wybrać obszar, w którym cały proces będzie dla Ciebie znośny.

kolorowe rękawy z tatuażem z różą na łokciu i motywami na nadgarstku

Ramię jest odpowiednim obszarem dla wielu rodzajów tatuaży, nie wspominając o tym, że umieszczenie jest zawsze modne. Jeśli jednak nie jesteś typem osoby, która planuje pokryć się tatuażami, ale nadal chcesz mieć przynajmniej jeden, wewnętrzne ramię jest doskonałym miejscem na subtelne projekty. Prosty tatuaż to idealny wybór, jeśli ogólnie nie chcesz niczego skomplikowanego, ponieważ w przeciwnym razie może wyglądać trochę nieodpowiednio.

wewnętrzne ramię z napisem rodzina tatuaży przede wszystkim

Na przykład napis dobrze pasuje na dolnym wewnętrznym ramieniu, a także wygląda cholernie dobrze. Ten obszar jest idealny dla każdego rodzaju czcionki, w tym nazw, postaci, dat i nie tylko. Napis pasuje również do dowolnego rozmiaru w tym momencie. Możesz zrobić to wystarczająco duże, aby zakryć całe wewnętrzne ramię lub po prostu wybrać małą sekcję.

Tatuaż na bicepsie na ramieniu

atrament i farba atramentowa na symbolu tatuażu bicepsa z okiem

Jeśli masz imponujące rozmiary ramion i uwielbiasz je pokazywać, tatuaż na bicepsie może sprawić, że będzie wyglądać jeszcze lepiej. Wybieraj jednak mądrze, ponieważ jeśli mięsień jest napięty, może to zniekształcić obraz. Umieszczenie tatuażu po wewnętrznej stronie ramienia nie zawsze będzie widoczne, ale nie pozwól, aby cię to powstrzymało. Istnieje kilka świetnych wzorów tatuaży, które są bardzo popularne i kreatywne w tej części ciała. Pozycja jest łatwiejsza do przesłonięcia niż przedramię i może wyglądać niesamowicie, gdy widać na przykład główny detal połowy rękawa na bicepsie.

Tatuaż tygrysa z zielonymi oczami na zewnątrz ramienia mężczyzny

Zwierzęta również wydają się być popularnym motywem, nie tylko bicepsów, na przykład jeśli chcesz mieć wytatuowany totem. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zwierzę totemiczne, czy ulubiony gatunek, ten obszar jest doskonałym wyborem do umieszczenia. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż religijny, czy to modlące się dłonie, portret Jezusa, czy inny rodzaj, to biceps jest miejscem, do którego należy się udać. Łatwo jest również dodać nowe wzory później, jeśli zdecydujesz się na pełny tatuaż religijny.

Tatuaż podróżny

tatuaże podróżne z kompasem i mapą z napisem cytat tatuaż ramię mężczyzny

W dzisiejszych czasach podróże są ważną częścią kultury młodych dorosłych, a niektórzy chcieliby symbolizować swoje doświadczenia za pomocą tatuaży. Jeśli jesteś jedną z tych osób, bicepsy są do tego świetną częścią twojego ciała. Niezależnie od tego, czy chcesz mapę świata, kompas czy Gwiazdę Polarną, wszystkie będą tam wyglądać idealnie.

Tatuaże rękawy

David Beckham z tatuażami na ramionach i koszulce uśmiecha się

Musisz być bardzo ekstremalny lub w 100% oddany swoim tatuażom, aby uzyskać rękaw. Dla niego zazwyczaj najlepiej wybrać temat i trzymać go przez ramię. Najlepiej dla Ciebie, jeśli Twój tatuaż na rękawie opowiada pewną historię i jest trochę sentymentalny. Będziesz także chciał pokryć nim jak najwięcej skóry. Dlatego możesz mieć cały motyw, wytatuowany w połowie lub nawet w jednej trzeciej. Więc decyzja należy do Ciebie. Niezależnie od tego, co wybierzesz w tym przypadku, w tym miejscu na pewno będzie wyglądać genialnie.

Rękaw tatuażu Alicja w Krainie Czarów

alicja w krainie czarów tatuaż tatuaż z kotem z cheshire z zegarem i kolorem

„Alicja w Krainie Czarów” to tradycyjny i popularny motyw. Zwykle składa się ze słynnych postaci i zegarka kieszonkowego, zwykle otoczonych napisami na banerze lub innym współczesnym wzorze. Jeśli chcesz, aby tatuaż na ramieniu był punkowy lub gotycki, ten wzór będzie Ci odpowiadał. Pomyśl także o tatuażu czaszki, wronach, płonących świecach i innych podobnych bajkowych projektach. Choć może to brzmieć dość strasznie, mogą wyglądać szczególnie imponująco na ramieniu.

Wytatuuj całe ramię

cały tatuażowy mężczyzna z figurami geometrycznymi i drobnymi detalami w kolorze czarnym

Tatuaże z pełnymi ramionami mogą wyglądać pięknie, jeśli trzymasz się motywu lub jednego projektu, który biegnie wzdłuż ramienia. Ponownie, nie powinieneś po prostu decydować się na różne indywidualne motywy, które możesz dźgać losowo w różnych odstępach czasu, jeśli chcesz wytatuować całą rękę lub większą jej część. Zastanów się dokładnie, czego możesz chcieć i przejdź do tego pomysłu.

tatuaże religijne lub motywy santimentalne z tatuażami krzyżowymi i pomysłami na róże

Jeśli jednak nie masz jeszcze tatuażu na ramieniu, zwykle dobrym pomysłem jest rozpoczęcie od prostego tatuażu, aby zobaczyć, jak się poczujesz, gdy jest na skórze. Dziewięć razy na dziesięć uzależnisz się od wzorów tatuaży atramentowych i dodasz do nich, jak chcesz. Nowe tatuaże są zwykle bardzo delikatne. Robiąc to, tatuatorzy po prostu używają cienkich linii lub rzadkiego wzoru do tworzenia grafiki.

Opaska do tatuażu na ramieniu

mężczyzna kolorowy charakter i tatuaż wstążki siedzący z dziewczyną w kawiarni

Prosty tatuaż opaski składa się z kilku linii, które owijają się wokół ramienia i zawsze znajdują się tylko w tym obszarze. Zazwyczaj symbolizują smutek, siłę lub równość, w zależności od grubości linii. Więc jeśli chcesz mieć symboliczny tatuaż, jest to właściwa opcja. Dlaczego nie owinąć jednej wstążki wokół ramienia, a następnie dodać drobny szczegół, taki jak geometryczny kształt lub symbol? Jeśli nigdy nie robiłeś tatuażu oldschoolowego na ramieniu, zwykle lepiej zacząć od czegoś małego. Niektóre z tych tatuaży są proste, podczas gdy inne mogą być dość szczegółowe dla czegoś o ich rozmiarze. Jednak tylko dlatego, że jest mały, nie oznacza, że ​​jest nieistotny. W rzeczywistości niektóre małe tatuaże dla mężczyzn mogą wyglądać fajniej niż większe.