Świat mężczyzn, pomysły na tatuaż

Małe tatuaże dla mężczyzn – stylowe subtelne motywy dla mężczyzn z gustem

tematyczny tatuaż jako szef kuchni skrzyżowanego noża i trzepaczki

Jako współczesny człowiek prawdopodobnie chcesz zdobyć trochę skromnego atramentu, ponieważ teraz jest to trend. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy dodajesz do swojej kolekcji, małe tatuaże dla mężczyzn są świetną opcją do zapamiętania. Nawet dla dżentelmenów, którzy zwykle wybierają rękaw, pojedynczy mały tatuaż to świetny sposób na zaprezentowanie wyjątkowego projektu z wyrazistym akcentem. Więc nie zaszkodzi wybrać coś, co wygląda trochę bardziej subtelnie. W tym poście możesz się o tym przekonać, ponieważ wybraliśmy fajne małe tatuaże dla mężczyzn, którzy potrzebują tylko odrobiny atramentu.

Warianty małych tatuaży dla mężczyzn

Tatuaż na twarzy małymi literami mężczyzny z brodą

Wszyscy widzieliśmy mężczyzn z ogromnymi dziełami sztuki zakrywającymi plecy, klatkę piersiową lub ramiona. Ale co, jeśli chcesz być nieco bardziej subtelny ze swoim tatuażem? Oto kilka powodów i pomysłów na małe i proste. Wykonanie małego tatuażu na klatce piersiowej jest jak zakładanie naszyjnika lub koszuli. Mały tatuaż na nadgarstku lub bicepsie jest jak zakładanie zegarka lub koszuli.

Pajęczyna tatuaż na łokciu rowerzysty trzymającego się za ręce w lesie

W świecie tatuaży istnieje również różnica między noszeniem pierścionka a noszeniem biżuterii. Więc czasami mniej znaczy więcej. Małe tatuaże dla mężczyzn również lepiej pasują w niektórych miejscach pracy. Mały tatuaż na klatce piersiowej lub bicepsie jest również łatwy do zakrycia przed wyruszeniem do pracy. W ten sposób możesz uzyskać pożądaną sztukę ciała bez kwestionowania przez szefa lub klientów Twojego profesjonalizmu.

Małe tatuaże dla mężczyzn o wielkim znaczeniu

młody blondyn z łapaczem snów na plecach

Nawet jeśli chcesz mieć dużo tatuaży, możesz nie chcieć zajmować całej swojej przestrzeni kilkoma dużymi tatuażami. Nasze zainteresowania zmieniają się z biegiem czasu. Tak jak zmieniasz plakaty na ścianie lub obraz na pulpicie, możesz również za pomocą małych tatuaży zaprezentować nowe zainteresowania. Czasami prosty tatuaż może być nawet bardziej artystyczny niż duży, pełnokolorowy wariant.

kolorowe okulary przeciwsłoneczne tatuaż na przedramieniu z wieżowcami i niebem

Na przykład, gdy firmy projektują logo, starają się, aby były małe i proste, ale także wystarczająco artystyczne, aby wzbudzić Twoje zainteresowanie. Mając to na uwadze, tatuaże dla małych mężczyzn mogą być dość artystyczne w swoim minimalizmie. Wymaga to jednak również dużej kreatywności, aby jak najłatwiej zrealizować pomysły. Podobnie mały tatuaż może wiele znaczyć. Od symboli religijnych po wytatuowane obrączki ślubne, małe i proste tatuaże mogą być używane do przypominania sobie o najgłębszych i najważniejszych wydarzeniach w twoim życiu.

Mały tatuaż na klatce piersiowej

pisanie tatuażu na klatce piersiowej z oświadczeniem jako małe tatuaże mężczyzn

Podczas gdy wielu mężczyzn uważa, że ​​duży tatuaż na klatce piersiowej jest najlepszą opcją podczas tatuowania tego obszaru, mała i prosta odmiana może wyglądać jeszcze lepiej. Jeśli planujesz rozłożyć to na ramionach, duża część klatki piersiowej trzyma to razem i wygląda niesamowicie. W przeciwnym razie będzie się zmniejszać.

Tatuaż na nadgarstku

pomysły na tatuaże dla małych mężczyzn o znaczeniu i znaczeniu na nadgarstku

To twój nadgarstek, nie jest to bardzo duża powierzchnia, więc naturalnie wybierz mniejszy projekt. Nadgarstek jest ładnym, płaskim kawałkiem skóry, z którym również może pracować Twój tatuażysta. Wygląda więc dobrze, niezależnie od tego, czy jest to napis, czy rysunek. Ponownie, jeśli to Twój pierwszy tatuaż, może to być dobre miejsce do eksperymentowania, aby sprawdzić, czy chcesz więcej.

Małe tatuaże dla mężczyzn na ramieniu

michaelangelo tatuaż ręce małe tatuaże tworzenie adams

W zależności od rozmiaru i długości tatuażu zastanów się, gdzie będzie wyglądał najlepiej. Jeśli jest to coś naprawdę małego, może możesz umieścić go na samym szczycie ramienia. W przeciwnym razie tył ramienia jest kolejnym dobrym miejscem, tuż nad łokciem. Jeśli wzór jest nieco dłuższy, akcent na środku ramienia wygląda świetnie. Należy jednak zachować ostrożność przy wyborze projektów, ponieważ nie chcesz, aby wyszło coś, co tam nie pasuje.

Tatuaż na przedramieniu

latające ptaki przedstawione jako małe tatuaże mężczyzn dla subtelnego wyglądu

Twoje przedramię ma idealny rozmiar dla małego i średniego projektu tatuażu. Co więcej, dzięki interfejsowi jest tak wiele do wyboru. To przyzwoity obszar na długi scenariusz, który nie tylko zmieści się na twoim nadgarstku. W przeciwnym razie możesz również wybrać fajny kształt lub wzór, który znajduje się tuż pod zginaniem ramienia.

Powrót tatuaż

ojciec z tatuażem na plecach anioł trzyma tematycznie swoje dziecko

Raczej, jeśli robisz pojedynczy mały tatuaż na plecach, trzymaj się górnej części pleców. Tak więc albo bok, albo środek pleców to świetne miejsce na mały tatuaż dla mężczyzny. Pamiętaj tylko, że cokolwiek wybierzesz, powinno być wyśrodkowane. Oznacza to, że musisz umieścić go wzdłuż kręgosłupa lub między ramionami i pod szyją.

Tatuaże na dłoniach utrzymują mężczyzn małych

małe tatuaże mężczyzn na schodach drzwi przedramienia z planetami

Ręka jest łatwym miejscem do zrobienia małego tatuażu. Chociaż te rodzaje tatuaży wyglądają niesamowicie po pierwszym zakończeniu, mają tendencję do szybkiego blaknięcia. Oznacza to, że atrament powinien być gęstszy. Zwykle dzieje się tak, ponieważ nasze dłonie spędzają sporo czasu w wodzie, co wpływa na tatuaż. Pamiętaj jednak o tych informacjach i porozmawiaj o tym ze swoim tatuatorem, zanim zdecydujesz się na to.

Tatuaż szyi

ciemnowłosy mężczyzna z brodą i tatuażem ptaka na szyi w tylnej części pod uchem

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem tatuażu na szyi, podjąłeś odważną decyzję. Zwykle jest to obszar, w którym można się nanieść tuszem po wykonaniu kilku tatuaży. Jeśli jednak jest to Twoja preferowana lokalizacja i chcesz czegoś małego, masz wiele możliwości wyboru. Dobrym sposobem jest pisanie lub symbole biegnące z boku lub na karku, albo małe dzieło sztuki za uchem.

Tatuaż na twarzy

tatuaż mały człowiek na twarzy krzyż tatuaż i tatuaże na rękawach na palcach

Zanim zrobisz sobie tatuaż na twarzy, powinieneś dobrze się zastanowić. Jeśli jednak już to zrobiłeś i nadal jesteś zaangażowany w ten pomysł, najlepszym miejscem do umieszczenia go są kości policzkowe. To prawdopodobnie nie jest najlepsze miejsce, jeśli to twój pierwszy tatuaż. Możesz najpierw spróbować czegoś lepszego i powoli dążyć do czegoś tak odważnego jak to.

Tatuaż żebra

David Beckham żebra tatuaż piszący pokaz pod koszulą

Żebra mogą być świetnym miejscem na mały tatuaż z wielu powodów. Tatuaż żebra można łatwo ukryć pod ubraniem, a w okolicy jest dużo miejsca. Oznacza to, że możesz wybierać spośród wielu różnych lokalizacji, na przykład z boku ciała lub lekko do przodu lub do tyłu. Zarówno sztuka, jak i napisy wyglądają tutaj świetnie, dzięki czemu obszar ten jest wszechstronnym miejscem na małe tatuaże.

Małe tatuaże dla mężczyzn – tatuaż na nogę

tatuaż na nodze pod udem i na kostce

Tatuaże na nogach dają wiele możliwości. Musisz zdecydować, czy chcesz go na udzie, czy na podudziu. A potem, czy chcesz dźgnąć go w plecy, z przodu lub z boku. Pomyśl o projekcie, który chcesz, a następnie zdecyduj, gdzie najlepiej go umieścić. Możesz bawić się swoimi decyzjami przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Tatuaż stóp

projekt tatuażu fala na tatuaż dla mężczyzn

Powierzchnia Twojej stopy pozwala tylko na niewielki projekt. Dlatego jest to łatwy wybór miejsca, jeśli nie chcesz, aby Twój tatuaż wyglądał samotnie pod całą Twoją skórą. Jest to również łatwe do ukrycia miejsce, które przydaje się, gdy nie chcesz, aby tatuaż był widoczny przez całą dobę. Kiedy już zdecydujesz się wytatuować stopę, możesz pomyśleć o swoim progu bólu. Jasne, będzie to mały tatuaż, więc nie powinien trwać zbyt długo. Będzie jednak trochę kruszący się, gdy robi to tatuażysta.

Korona tatuażu

Tatuaż korony na plecach w kolorze szarym z numerem

W przypadku tego projektu masz dwie opcje. Możesz wygrawerować czarny kontur korony lub uczynić go bardziej szczegółowym. Małe tatuaże dla mężczyzn wyglądają świetnie, gdy są misternie zaprojektowane. Musisz tylko upewnić się, że znajdziesz odpowiedniego artystę. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś znaleźć kogoś, kto specjalizuje się w cienkich liniach, aby uzyskać jak najlepszy wynik.

Tatuaże zwierząt

tatuaż małego wilka w czerni i bieli na przedramieniu jako totem zwierzęcia morskiego

Tatuaże zwierzęce wydają się być świetnymi projektami, niezależnie od tego, czy otrzymujesz replikę swojego ukochanego zwierzaka, zwierzęcia duszy, zwierzęcia opiekuńczego lub totemu. Możesz bawić się swoim projektem, na przykład dodając geometryczne kształty lub wstawiając obrazek do ciała zwierzęcia. Na przykład, jeśli dostaniesz niedźwiedzia, możesz uwzględnić w projekcie las. Przedstawione tatuaże zwierząt mogą również wyglądać szczegółowo i realistycznie, jeśli zostaną wykonane przez dobrego artystę. Robiąc tatuaż, powinieneś zastanowić się, jaki typ artysty będzie pasował do pracy.

Tatuaż czaszki

tatuaż tottenkopf łączy się na ramieniu jako małe tatuaże mężczyzn w samochodzie

Niezależnie od tego, czy po prostu otrzymujesz zarys tatuażu czaszki, czy chcesz, aby wyglądał realistycznie, wystarczy do tego mały projekt. Można dodać tyle szczegółów, jakbyś po trzykroć zwiększał rozmiar lub umieszczał go w rękawie. Tatuaże czaszki zawsze wyglądają dość przerażająco, więc twoja męskość z pewnością nie jest kwestionowana w tym projekcie.