Wiadomości o celebrytach

Złote Globy 2014 – najlepsze stroje spośród wszystkich aktorek

 złote kule dobrze wyglądają w markowych ubraniach

Złote Globy 2014 to pierwsza tak duża impreza pokazowa w 2014 roku. Jednak nasze ulubione aktorki wcale nie wyglądały na zestresowane.

Metaliczne tkaniny okazały się bardzo modne na Złotych Globach 2014

znane gwiazdy piękne długie sukienki stylowy mały makijaż

Naomi Watts promieniała w swojej srebrnej sukience od Toma Forda. Wiele gwiazd kładzie nacisk na metaliczny wygląd. Naomi Watts promieniała w swojej srebrnej sukience od Toma Forda, a ciężarna Olivia Wilde pojawiła się w błyszczącej szmaragdowozielonej sukience. Chociaż na Złotych Globach 2014 można było zobaczyć kilka oryginalnie ubranych celebrytów, Lupita Nyong’o okazała się gwiazdą z najbardziej niesamowitym strojem, który sprawił, że peleryna wyglądała formalnie i elegancko. Nowa kobieca gwiazda Margot Robbie i jej wysoka szczelina całkowicie przyciągnęły wzrok.

lupita nyongo złote globusy 2014 bez pasków długa peleryna

Lupita zawsze ubiera się modnie. Obie Złote Globy 2014 aktorka z „12 lat w niewoli” wyglądała niesamowicie pięknie w swojej czerwonej sukience i pelerynie. Mały makijaż i krótkie włosy do ubrania bez ramiączek – po prostu idealne połączenie.

nowa aktorka margot robbie szmaragdowo zielone butyGwiazda filmowa Margot Robbie („Wilk z Wall Street”) zrobiła wrażenie na tej pięknej, obcisłej białej sukience z wysokim rozcięciem. Pokazał idealną ilość skóry.

Piękne i stylowe na Złotych Globach 2014

Naomi watts tom ford chain wspaniały strój

Tendencja metaliczna jest niezaprzeczalna. Najlepszym wyborem dla Naomi Watts okazała się srebrna sukienka ze złotym łańcuszkiem. Wspaniały strój sprytnie dopełniła złota bransoletka.

złote globusy 2014 elegancka aktorka komediowa znanaOprócz bycia dobrą aktorką komediową, Amy Poehler zdobyła uznanie Złote Globy 2014 wszystko to, że ma również nienaganne wyczucie stylu. Jej czarna sukienka z małym dekoltem podkreślała elegancję figury.

Ciąża Olivii Wilde wzmacnia szmaragdowy kolor

Olivia Wilde lśniła w tej szmaragdowej zieleni. Wygląda na to, że ciąża tylko sprawia, że ​​wygląda jeszcze bardziej stylowo.

złote globusy 2014 zoe saldana delikatny różowa czarna sukienka

Ta zdobiona sukienka bez ramiączek idealnie pasowała do balerinek aktorki Zoe Saldana.

złote globusy 2014 sukienka bez ramiączek stylowa nowoczesna

Choć ostatnio nie chwaliła się żadnymi głównymi rolami, Kate Beckinsale wyglądała bardzo dobrze. Ta błyszcząca sukienka bez ramiączek z drobnymi detalami nadała jej stylowy wygląd.