weranda

Zaprojektuj przeszklony taras – ciekawe pomysły na dekorację

przeszklony taras przestronny ogród zimowy kolorowe meble

Nawet jeśli masz przeszklony taras i zastanawiasz się, co z nim zrobić – to tutaj znajdziesz ciekawe pomysły na umeblowanie i dekorację. Nadaj charakter słonecznemu pomieszczeniu. Przestronny przeszklony taras został przekształcony w przytulny salon, w którym właściciele domów zabawiają gości. Specjalnie urządzony dla dużej rodziny, niczego nie brakuje w pokoju – ogromny kominek, kilka drewnianych belek jako dekoracja i rustykalny żyrandol, który przyciąga wzrok.

Przeszklony taras na relaks

przeszklony taras rustykalny fotel bujany dywan stół do jadalni

Mały salon z bujanym fotelem można wspaniale wybrać na przeszklony taras. Dzięki temu możesz czuć się blisko ogrodu nawet w chłodne dni w roku.

Duży przeszklony taras z pięknym widokiem

przeszklony taras proste umeblowanie stolik kawowy zielone poduszki na siedzenia

Cztery francuskie drzwi otwierają się i płynnie łączą przeszklony taras z ogrodem. Ważna wskazówka – okna to najważniejszy element projektu każdej przeszklonej werandy, dzięki czemu możesz zmaksymalizować komfort i wydajność dzięki dobrej izolacji. Nie oszczędzaj na przeszkleniach, od tego zależy Twój komfort w zimie. Szykowne umeblowanie, delikatne pastelowe kolory – zielona tapicerka sof tworzy domową atmosferę.

Neutralna kolorystyka zwiększa komfort mieszkania

przeszklony taras nowoczesny design rustykalny spadzisty dach dywan szary meble

Ta przytulna weranda oferuje więcej przestrzeni życiowej i połączone przeszklony taras i salon w jednym. Kominek przyciąga wzrok i ogrzewa w mroźne zimowe dni. Akcenty szarości takie jak sofa i fotele oraz ciekawe akcenty zestawu dywanowego. Taras jest oddzielony od reszty domu przesuwanymi szklanymi drzwiami.

Weranda latem

przeszklony taras kamienna podłoga przytulna atmosfera metalowe meble

Stwórz przestrzeń do relaksu, w której wesołe wiosenne kolory skupiają się na prostym designie. Wizualne połączenie z ogrodem zapewnia nie tylko duże przeszklenie, ale także rośliny doniczkowe i małe drzewka w pomieszczeniu. Wygodne meble – mały stolik kawowy i sofa – a pokój wygląda na kompletny. Wykładzina podłogowa z płytek z kamienia naturalnego jest ogrzewana ogrzewaniem podłogowym.

Mały taras o dużym wpływie

różowy czerwony meble do salonu ganek

Wysokie okna wpuszczają do pomieszczenia wystarczająco dużo światła słonecznego i sprawiają, że wygląda na większe. Uwagę przykuwa czarno-biała wykładzina podłogowa oraz wygodne, różowe fotele z ciekawymi klasycznymi wzorami. To gustowny obiekt dla lubiących klasyczny styl. Atrakcyjna czerwona ściana i kilka zabytkowych elementów dekoracyjnych to urocze dodatki.

Przeszklony taras o śródziemnomorskim wyglądzie

biało-niebieska kolorystyka salon

Trzy przeszklone ściany, ciekawy drewniany sufit i mnóstwo miękkich niebieskich poduszek dekoracyjnych tworzą w pomieszczeniu artystyczną atmosferę. Delikatne żółte, zielone i niebieskie akcenty we wnętrzu.

Przeszklony taras z loggią

przeszklony żyrandol ganek

Dzieli je gustowna loggia przeszklony taras od reszty domu. Taras został przekształcony w przytulny kącik do czytania w klasycznym stylu. Drewniana podłoga w domu kontrastuje z płytkami, którymi pokryty jest taras.

Przytulny kącik do czytania

meble klasyczne stolik kawowy-przeszklony taras

rustykalne meble rattanowe na ganku

przytulny, słoneczny taras - meble rattanowe

Sofa z francuskim oknem i lawendą

Tarasy z dywanami kominkowymi

Rośliny doniczkowe z wystrojem ganku