weranda

Rośliny domowe – żywe pomysły na dekorację i zdrowy styl życia

rośliny domowe nowoczesny salon klinkierowa stalowa część wypoczynkowa beżowy biały szlachetny

Kilka badań wykazało, że Rośliny doniczkowe nie tylko służą do dekoracji, ale także znacznie podnoszą jakość życia. W sypialni przyczyniają się do idealnego snu. W kuchni tworzysz naturalne, zdrowe środowisko.

Oczyszczanie powietrza – ważna funkcja roślin domowych

rośliny domowe sypialnia ceglana ściana łóżko shabby rustic

Czemu oni są Rośliny doniczkowe bardzo ważne? Czy wiesz, że za każdym razem, gdy kupujesz nowe zasłony, pościel lub wykładzinę, nieświadomie wprowadzasz do sypialni niezdrowe chemikalia? Substancje chemiczne powstają w wyniku procesu produkcyjnego i powodują alergie, bóle głowy, bezsenność, zmęczenie lub problemy skórne. Niepowtarzalny aromat, który można wyczuć podczas rozpakowywania produktów, zawiera w sobie te same niezdrowe substancje. Badania wykazały, że znaczna część powietrza w nowoczesnych domach składa się z lotnych związków organicznych (LZO).

Ogród wewnętrzny z roślinami domowymi

rośliny domowe dekoracja wnętrz pionowy pomysł na ogród kwietnik biały

Nie panikuj. Rozwiązanie dla nowoczesnych mieszkań, które nie mają ogrodu ani balkonu – pilnie trzeba wyhodować kilka kwiatów lub mały ogródek w domu. Przełomowe badania wykazały, że Rośliny doniczkowe są potencjalnym antidotum na niezdrowe powietrze.

Rodzaje roślin doniczkowych odpowiednie do mieszkania w mieście

rośliny domowe drzewa pomysł podłogi dekoracja schody parkiet

Które są najlepsze Rośliny doniczkowe? Rośliny doniczkowe faktycznie oczyszczają powietrze w pomieszczeniu. Niektóre z tych super roślin, które dobrze nadają się do warunków wewnętrznych, to palma bambusowa, gerbera, palma karłowata, smocze drzewo Janet Craig, bluszcz angielski, figa płacząca i inne.

Udekoruj swoje mieszkanie kwiatami w pomieszczeniach i żyj zdrowo

rośliny domowe meble do salonu białe niebieskie akcenty szary dywan

Jeśli chcesz żyć zdrowo, powinieneś rozważyć wszystkie szczegóły w domu. Dla tych z Was, którzy są w Rośliny doniczkowe Niezbyt doświadczony w pielęgnacji, nie martw się – te piękne rośliny doniczkowe są stosunkowo łatwe w pielęgnacji. Dodatkową zaletą roślin pokojowych jest to, że działają one również uspokajająco i relaksująco na ludzi i można je idealnie dopasować do każdej dekoracji.

Klatka schodowa z dekoracjami roślinnymi

Pomysły na dekoracje roślin doniczkowych na klatce schodowej

Egzotyczne rośliny do salonu

Twórz domowe rośliny domowe do salonu

Łatwa w pielęgnacji zielona ściana

Projekt ławki z zielonymi ścianami

Zaprojektuj pomysły na ogród zimowy w domu

Uprawa roślin domowych

Stwórz wewnętrzny ogród, stwórz rośliny

nowoczesna kuchnia doniczkowa blat kuchenny

Udekoruj mieszkanie doniczkowe pelargonii