Wellness & Spa

Zrelaksuj się w fińskiej saunie z bali w Studio Markunpoika

Studio Markunpoika - sauna z bali - drewniana podłoga układana pionowo

Wiadomo, że sauna jest ważną częścią fińskiego stylu życia i tożsamości. Chyba żadne inne fińskie słowo nie jest tak znane na świecie. Typowe pomieszczenie wykonane z drewna ma dobroczynny wpływ na ciało i duszę człowieka. Design Studio Markunpoika ma to ekskluzywne dla optymalnego efektu relaksu Sauna z bali zaprojektowany z unikalnym wyglądem i aranżacją wnętrz.

Sauna z bali – sposób na utwardzenie ciała

Sauna fińska drewniana kabina z bali nowoczesny prysznic

Zazwyczaj Finowie chodzą do sauny razem z rodzinami. Przytulny drewniany pokój o kubaturze 27 m3 oferuje wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny. Front jest przeszklony, co nie sprawia, że ​​sauna wygląda na zamkniętą, ale pozwala spojrzeć na zewnątrz. ten Sauna z bali został starannie wykonany ręcznie i jest jedyny w swoim rodzaju.

Ekskluzywny Przyjemność w Sauna z bali

Wnętrze sauny Elastyczne kamyki oświetlone siedzeniami

Projekt odbiega od typowego fińskiego wyglądu Sauna z bali ab – poziome bale zostały tu zastąpione pionowymi profilami drewnianymi o przekroju prostokątnym. Model wygląda na nowy, przestronny i zachęcający oraz zapewnia niezbędny odpoczynek i relaks. Pomieszczenie jest dostatecznie i równomiernie oświetlone naturalnym światłem, które wnika do wnętrza sauny przez lekkie otwory w dachu.

Zakończ wieczór w fińskiej saunie z bali

Projekt sauny-fińskie drewniane belki-dekoracja z kamyków

Sześcienny, drewniany pokój był komfortowo wyposażony z odsłoniętymi drewnianymi belkami. Miejsca siedzące można zorganizować dobrowolnie. Kamyczki tworzą wizualne przejście na zewnątrz i nadają ścianie strukturę.

Sauna fińska z bali by Studio Markunpoika

Naturalne światło oświetla wnętrze sauny, drewno fińskiego designu

Studio Markunpoika produkuje przedmioty designerskie w limitowanych edycjach, które różnią się prostotą i wyjątkowością. Projekt sauny został zrealizowany wspólnie z Juri Karinen.

Sauna fińska gwarantuje relaks i oczyszczenie organizmu

Nowoczesny szklany front kabiny sauny z widokiem na zewnątrz