Wellness & Spa

Spełnij swoje marzenie o własnym jacuzzi lub strefie wellness z OPTIRELAX®

REKLAMA

Outdoor-jacuzzi-na-tarasie-luksusowa-willa

Miałeś ciężki dzień? Siedzenie przy biurku przez długi czas, wykonywanie wielu telefonów, bez przerwy, a potem męcząca jazda do domu. Masz już wrażenie, że kręgosłup jest zauważalny, pojawia się zmęczenie i stres. Teraz wyobraź sobie, że wracasz do domu po takim dniu, a w ogrodzie czeka na Ciebie wanna z hydromasażem na świeżym powietrzu. Dobra wiadomość jest taka: to marzenie może się spełnić, ponieważ dzięki OPTIRELAX® możesz teraz bez większego wysiłku zrealizować najnowocześniejsze, rewitalizujące spa i strefę wellness w swoim domu. Odkryj szeroką gamę wanien z hydromasażem ogrodowych, basenów, saun, łaźni parowych i wanien z hydromasażem firmy OPTIRELAX® i stwórz własną oazę wellness w swoim domu.

Basen-w-ogrodzie-OPTIRELAX-oświetlenie-nocne-luksusowy-dom

Długotrwała jakość, nowoczesny design, szybki montaż i zaawansowane technologie charakteryzują produkty firmy OPTIRELAX®. Marka OPTIRELAX® z powodzeniem ugruntowała swoją pozycję na rynku, na którym życzenia klientów są twórczo realizowane w innowacyjnych projektach i wysokiej jakości. W ścisłej współpracy z renomowanymi międzynarodowymi dostawcami wiele projektów jest realizowanych w Niemczech i całej Europie. Tutaj podsumowaliśmy dla Ciebie niektóre najważniejsze informacje z szerokiej gamy produktów i usług.

Whirlpool-zewnętrzny-na-tarasu-OPTIRELAX whirlpool

Jacuzzi na świeżym powietrzu

A Jacuzzi w ogrodzie to świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących wygodę i dobry wypoczynek. Co może być przyjemniejszego niż relaksująca kąpiel na świeżym powietrzu? Odporne na zimę i trwałe jacuzzi zewnętrzne firmy Optirelax idealnie nadają się do całorocznej eksploatacji na zewnątrz i mają do tego celu skuteczne systemy filtrujące i grzewcze. Wanny zewnętrzne oferują, w zależności od modelu i wymiarów zewnętrznych, miejsce dla 2 do 10 osób, a indywidualne baseny spa są również możliwe w prawie wszystkich rozmiarach. Decydując się na wannę z hydromasażem, która przyniesie korzyści wszystkim domownikom, warto pomyśleć o modelu najlepiej dopasowanym do wzrostu użytkownika, oferującym możliwie najwyższy komfort leżaków i siedzenia oraz mocne masaże. Oprócz warunków lokalnych w miejscu instalacji, należy wziąć pod uwagę liczbę i konstrukcję stref masażu, liczbę i wydajność pomp, ilość i rozmieszczenie różnych dysz. Wyżej wymienione punkty i oczywiście przede wszystkim ogólna jakość i najwyższa możliwa efektywność energetyczna wanny z hydromasażem są ważnymi kryteriami przy zakupie wanny z hydromasażem. Specjaliści Optirelax chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

A-swip-spa-to-w pełni wyposażony-basen-wellness-i-przeciwprąd-z jedną lub dwiema strefami wodnymi

Baseny kąpielowe?

Swim spa firmy OPTIRELAX® to świetna alternatywa dla tradycyjnego basenu w ogrodzie lub w domu. Te nowoczesne, luksusowe „baseny” są wyposażone w system przeciwprądowy i dysze masujące, a dzięki Optirelax nadają się również na zimę lub, dzięki zintegrowanemu systemowi ogrzewania, obszernej izolacji i odpowiednim pokryciom, baseny te mogą być używane w dowolnym momencie, niezależnie od temperatury zewnętrzne i pory roku. Nowoczesne baseny swim spa oferują nie tylko doskonałe możliwości pływania i treningu, ale są również oazą relaksu dla całej rodziny. Na przykład swim spa OPTIRELAX® z dwiema strefami wodnymi są podzielone na oddzielne baseny i mają dwa niezależne obiegi wodne. Temperatury wody w basenach można skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami i sposobem użytkowania. Jeśli obecnie szukasz relaksu lub ukończyłeś już kilka długości w dobrze wyregulowanym „basenie”, możesz zregenerować swoje ciało przy wyższej temperaturze wody do 40 stopni w strefie jacuzzi, a przede wszystkim zregenerować mięśnie i zrelaksować się.

wyposażenie-sauny-dla-własnej-wellness-wysokiej jakości-sauny-do-domu-i-ogrodu

sauna

W zimnych porach sauny cieszą się większą popularnością niż kiedykolwiek – publiczne łaźnie i strefy wellness w hotelach są odpowiednio zapełnione. Ale dlaczego miałbyś siedzieć na ławce z nieznajomymi, skoro możesz spełnić swoje marzenie o własnej saunie w domu? Niezależnie od tego, czy jest to sauna w ogrodzie, czy kompaktowa kabina sauny w mieszkaniu miejskim, z infuzją lub podczerwienią – nowoczesne sauny Optirelax przyciągają wzrok na zewnątrz i wewnątrz. Optirelax oferuje kabiny saun we wszystkich rozmiarach do użytku prywatnego lub komercyjnego.

Wanna-Whirlpool-do-instalacji-narożnej-ze-stopniem-łatwego-wchodzenia

Whirlpoole i nowoczesne wanny

Stwórz własną strefę wellness w łazience z wanną z hydromasażem Optirelax. Dokonując wyboru warto zwrócić uwagę na: ile masz dostępnej przestrzeni, miejsce w jacuzzi dla jednej lub dwóch osób lub więcej, jakie masz parametry optyczne i wymagania sprzętowe. Jeśli masz dodatkowe pytania, po prostu skontaktuj się z kompetentnym personelem serwisowym Optirelax i przygotuj indywidualną ofertę na wannę z hydromasażem zgodnie z Twoimi wymaganiami.

własna-strefa-wellness-w-domu-prysznic-parowy-sauna parowa

Prysznice parowe

Wysokiej jakości prysznice parowe to nowoczesne, luksusowe prysznice na co dzień, które wzbogacają łazienkę o najnowszą technologię i wygodny sprzęt wellness. Tutaj możesz nie tylko brać prysznic kolorowym światłem i dźwiękiem, ale także mieć saunę parową zintegrowaną z kabiną prysznicową. Te prysznice parowe zwykle oferują użytkownikowi inne korzyści zdrowotne, takie jak duże deszcze, aromaterapia i wiele innych. Pozwól nam doradzić Ci możliwe kombinacje różnych elementów sauny, jacuzzi i prysznica w nowoczesnej łazience wellness. Na przykład prysznic parowy z jacuzzi i sauną może stać się prawdziwą małą świątynią wellness we własnej łazience.

własna strefa wellness w domu prysznic parowy sauna parowa

Whirlpool i wystawa wellness OPTIRELAX® w Wertheim + sklep internetowy XL

Jeśli więc chcesz cieszyć się wellness we własnym domu lub ogrodzie, po prostu skontaktuj się z nami lub odwiedź dużą wystawę wellness Optirelax w parku przemysłowym Wertheim, na A3 między Würzburgiem a Frankfurtem. Dokładny adres to Almosenberg 12 – 97877 Wertheim. Zespół Optirelax z przyjemnością doradzi telefonicznie lub w dużym salonie i odpowie na pytania techniczne i pomoże zrealizować marzenie o spa lub basenie. Aby przed zakupem wanny z hydromasażem lub swim spa mogli Państwo z bliska doświadczyć dobrego samopoczucia i relaksu, można zarejestrować się na pływanie próbne w odkrytym jacuzzi lub pływanie próbne w basenie swim spa. Skontaktuj się z OPTIRELAX® i skorzystaj z szerokiego asortymentu i usług.

REKLAMA