Wellness & Spa

16 niezwykłych projektów saun dla domu

Projekt sauny Polisem Katharsys niebieska

Marzysz o ciekawych Projekty saun we własnych czterech ścianach? Dlaczego nie! Spełnij to marzenie i ciesz się małą oazą wellness w domu. Gdy na dworze jest zimno i nieprzyjemnie, szukasz ciepła w domu. Sauny od wieków są popularnym miejscem relaksu i odpoczynku. Najnowsze projekty działają bezproblemowo i można je ustawić w każdym pomieszczeniu.

Klasyczne skandynawskie projekty saun

Sauny fińskie-klasyczne Tylo

Sauny wspierają zdrowie poprzez wzajemne oddziaływanie zimna i ciepła. Ciepło rozluźnia mięśnie i pobudza krążenie. To znacznie utwardza ​​ciało. Tradycyjne sauny fińskie są zawsze modne i funkcjonalne. Oferują doskonały relaks w 80 i 90 stopniach oraz suchym powietrzu. Producent saun Klafs oferuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne projekty do domu. Najlepszy relaks znajdziesz za szklanymi drzwiami. Ergonomiczne projekty zdobyły już złoto w konkursie IF Design Awards. Struktura sauna składa się głównie ze szkła, aluminium, stali i drewna.

Konwencjonalne i nowoczesne elementy projektów saun

Klafs Saunadesign biorytm projekt zewnętrzny

Projekt na zdjęciu poniżej został stworzony przez Effegibi. Tradycyjne elementy, takie jak przytulne ławki cedrowe, łączy się z elementami nowoczesnymi – np. z bezramowymi szklanymi drzwiami od Sky Decorative Projekty saun. Ciesz się większą liczbą saun w luksusowej atmosferze. 2-3 z nich, trwające nie dłużej niż 10-15 minut, z przerwami na odpoczynek, przyczyniają się do najlepszego powrotu do zdrowia.

Innowacje projektowe

Pomysły na wyposażenie łazienki-Effegibi

ten Projekty saun w dzisiejszych czasach stał się już obiektem designerskim. Producenci saun lubią Effegibi generować kreatywne, oszczędzające miejsce i innowacyjne projekty dla środowisk życia.

Kabiny na podczerwień

Kabina na podczerwień Sunlighten Design

Kabina na podczerwień to alternatywa dla fińskiej Sauny. Ich ogrzewanie działa na zasadzie podczerwieni. Sauna na podczerwień ma pewne zalety w porównaniu z sauną parową czy tradycyjnymi saunami, ma szybki korzystny efekt już po kilku minutach. Nowoczesne kabiny na podczerwień firmy Sunlighten nie tylko rozluźniają mięśnie, obniżają ciśnienie krwi, mierzą puls i stymulują spalanie kalorii. Najnowocześniejszy może też przeciwdziałać niektórym problemom skórnym. Jak zawsze Sunlighten preferuje naturalne materiały – cedr kanadyjski, lipa czy teak.

Dodatkowe elementy projektów luksusowych saun

Szklane kociołki do sauny Hi Tech

Oświetlenie wpuszczane i ogrzewanie podłogowe tworzą relaksującą, delikatną atmosferę. Zaawansowana technologia Projekty saun pozwolić na regulację temperatury zgodnie z potrzebami. Oferują również możliwość słuchania radia FM i odtwarzacza CD, w zestawie są również opcje tzw. dźwięku i wibracji oraz armona i koloroterapia.

Innowacje Hi-Tech – Projekt projektu Kung

Projektowanie sauny-Kung Spa Wellness

Włoski producent Deva zaskakuje oryginalnością i kreatywnością. Jego projekty saun drewnianych są estetyczne i funkcjonalne oraz zapewniają idealne doznania spa w domu. Amerec z drugiej strony projektuje lecznicze sauny na podczerwień do użytku sportowo-terapeutycznego.

Domowe spa i wellness

Strona główna Spa-Wellness Jacuzzi Sascha Design

Jacuzzi Sascha i Spas Wellness mają niesamowite oferty na cały sprzęt wellness wykonany z drewna, szkła, stali i żywicy – łaźnia turecka, łaźnia rzymska, prysznic zapachowy z oświetleniem LED, wewnętrzne ławki i panel dotykowy na płycie ściennej i nie tylko.

Kompletne wyposażenie domowego spa

Jacuzzi Sasha-Home Spa Design

Projekt sauny parowej do domu by Tylo

Tylo Vital Wellness Spa

Kabina na podczerwień Deva – odpowiednia do każdego pomieszczenia

Kabina na podczerwień Deva

Sauna ogrodowa od Wanna – w kształcie walca

Sauny dla Badebottiego na dziedzińcu

Design Klafs do wnętrz – ultra nowoczesny design

Projektowanie wnętrz Biorytm Klafs

Łaźnia parowa Klafs Charyzma

Łaźnia parowa Klafs Charisma Design

Pomysły na umeblowanie z Polisem – nowoczesne wnętrze

Polisem aranżacja wnętrz

Idealny standardowy projekt Pomysły na aranżację wnętrza – kabina kompaktowa

Idealna standardowa kabina prysznicowa Tris łaźnia parowa

Pomysły wnętrz we włoskim stylu łokieć

Włoskie wnętrze Elle Design