Uroda, włosy i fryzury

Zrób sobie updo, ale elegancko i stylowo

Updo-Up-Hair

Szczególnie dla kobiet z długimi włosami warianty fryzur są nieskończone. Aby uzyskać świetną stylizację, wystarczy znaleźć odpowiednią fryzurę i spróbować ją zaimplementować. Zgodnie z tematem, dzisiaj pokażemy Ci, jak stworzyć elegancką Zrób sobie updo w zaledwie kilku niezwykle prostych krokach. Wypróbuj je od razu!

Zrób sobie updo

Kroki do fryzury do przypinania

Aby uzyskać Zrób sobie updo pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to związać włosy w koński ogon gumką do włosów. Zostaw pasmo zwisające z przodu. Zostanie to dodane dopiero później. Teraz weź kosmyk kucyka i owiń go luźno wokół włosów elastyczną w przeciwnym kierunku i zabezpiecz jedną lub kilkoma szpilkami. Alternatywne strony: najpierw weź pasmo od prawej i owiń w lewo, potem lewe pasmo, które owiń w prawo i tak dalej. Rób to, aż owiniesz cały kucyk i utworzysz bułkę.

Zrób własne updo – przednie pasmo

Zrób to sam grzebienie-updo

Zrób sobie updo kontynuuje, przeczesując przednie pasma, które powinny były pozostać. Niech biegnie bokiem pod bułkę. Upewnij się, że jest ładna i gładka. Przypnij je bezpiecznie szpilkami bobby i gotowe. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się samodzielne robienie updo!

Bułka w kształcie kokardki

Przypnij sam swój rudowłosy kok

Włosy upięte na szyi

Updo-zrób-to-samo-skręcone-włosy

Kok légeré

Zrób to sam-zrób-swój-kok-na-szyi

Kroki do oryginalnego updo

Updo-dla-długich włosów

Z pomocą spinki do włosów możesz tworzyć cuda

Strzyżenie włosów zrób to sam

Uformuj włosy w kok z objętością

upięcie włosów z wolnymi końcówkami i grzywkami