Uroda, włosy i fryzury

Wspaniały makijaż i fryzury gwiazd – 11 stylów

billboard-2014-gwiazdy-ładne-fryzury-trzy

Na gali Billboard Music Awards 2014, która odbyła się w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas w maju, pojawiło się wiele ciekawych stylizacji makijażu, a także Fryzury gwiazd zobaczyć. Niektórzy z najgorętszych piosenkarzy pojawili się w cudownych stylizacjach na czerwonym dywanie.

Stylizacja makijażu i fryzury gwiazd na „Billboard Music Awards 2014”

Kendall-Jenner-wei-es-dress-hairstyles-model

Dobór makijażu i Fryzury gwiazd na gali Billboard Music Awards 2014 okazał się dość zróżnicowany. Niemniej jednak, zabawny szyk wydawał się dominować. Oto niektóre z najbardziej godnych uwagi stylizacji z tegorocznych nagród Billboard Music Awards.

Włosy jako fryzury dla gwiazd

ceny-muzyki-las-vegas-uczesania-uczesania

Aktualizacje były częstym wyborem podczas rozdania nagród tym razem. Jeden z najciekawszych z nich Fryzury gwiazd na czerwonym dywanie była pomysłowa fryzura olśniewającej Carrie Underwood. Emanował starym hollywoodzkim blaskiem.

 Carrie Underwood

Carrie Underwood 2014 Two Pictures Music Award

Piosenkarka zaprezentowała się na imprezie z ciemniejszymi lokami i makijażem o przydymionym spojrzeniu i błyszczących ustach.

Kesha powiedziała, że ​​czuła się jak małe dziecko w papieskiej koronie, kiedy była ubrana na to wydarzenie. Podczas gdy jej sukienka zdecydowanie promieniowała elegancją, jej swobodny updo i zaakcentowane rzęsy jako kontrast stworzyły raczej modny wygląd.

Różowe upięcie Keszy

KESHA-2014-las-vegas-hair-trend

Sarah Hyland wybrała w porównaniu z innymi Fryzury gwiazd zwykła bułka na imprezę, ale jej makijaż w stylu lat 80. przykuł uwagę wszystkich.

Sarah Hyland

Fryzura Sarah Hyland Billboard Music Awards

Fryzury gwiazd – Jennifer Lopez: Porywająca i oczywiście Jennifer Lopez wyglądała po prostu oszałamiająco na czerwonym dywanie. Podczas gdy jej niesamowicie porywająca czerwona sukienka była jedną z najbardziej imponujących tego wieczoru, jej prosta, ale elegancka, na wpół szpilka fryzura z nowoczesnych fal na końcach uczyniła ją jedną z gwiazd, które naprawdę na to zasłużyły, trwałym wspomnieniem, które pozostanie. Jeśli chodzi o makijaż, postawiła na naturalny smoky eye z błyszczącymi ustami.

Jennifer Lopez

jennifer-lopez-z-nagrodą-muzyka-2014

Chrissy Teigen zaprezentowała się na Billboard Music Awards 2014 z nowym, prostym krojem kucyka. Wybrała prostą fryzurę z rozpuszczonymi włosami i delikatnym makijażem.

Chrissy Teigen

chrissy-teigen-billboard-2014-długa fryzura

Kendall i Kylie Jenner również uciekli się do swobodnego wyglądu z otwartą fryzurą i eleganckim, eleganckim makijażem, który podkreśla ich piękne boki.

Kendall i Kylie Jenner

2014 Billboard Music Collage Singers

Iggy Azalea zaimponowała na Billboard Music Awards 2014 prostą stylizacją. Jej obszerne, długie włosy, ułożone w fale, a także pełne usta w kolorze różowym podkreślają jej wygląd.

Iggy Azalia

Iggy-azalia-billboard-music-loki-fryzura

Piosenkarka Nicki Minaj wybrała bardziej konserwatywny wygląd fryzur i stylizacji makijażu. Jeśli sądzisz po jej dość prostym makijażu i perfekcyjnie wymodelowanych, opadających lokach, możesz pomyśleć, że czasy przesadnej stylizacji minęły. A przynajmniej tymczasowo.

 Nicki Minaj

nicki-minaj-billboard-2014-profil-fryzura

Niezwykle popularne na tegorocznej imprezie były również otwarte włosy noszone z boku. Faliste włosy Lucy Hale, które nosiła z boku, a także ładne pasemka okazały się świetnym wyborem. Jej różowe policzki nadawały jej skądinąd porywczemu wyglądowi pewną niewinną charyzmę.

Lucy Hale

lucy-hale-billboard-muzyka-2014-długa fryzura

Miranda Lambert była kolejną gwiazdą, która wybrała otwartą, boczną fryzurę. Ładna stylizacja włosów pozwoliła rzucić okiem na jej wspaniałe kolczyki, a lekki połysk na powiekach uwydatnił jej oczy.

Miranda Lambert

miranda-lambert-pines-dress-blond-hairstyle-trends

Kylie Jenner

kylie-jenner-ombre-effect-hair-green