Uroda, włosy i fryzury

Proste pomysły na piękne warkocze latem

ślub-fryzura-pomysł-kolaż-trzy-warkocze

Jedną z moich ulubionych fryzur są warkocze. Są idealnym sposobem dla każdej kobiety na samodzielne i szybkie stylizowanie włosów. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub chcesz wyróżnić się na tle innych pań, spróbuj latem warkocze. Jest tak wiele różnych odmian tej klasycznej plecionej fryzury, tutaj możesz być naprawdę kreatywny!

Warkocze latem – proste pomysły na ciekawe plecionki

boczny-warkocz-Karolina-Kurkova-blond-chic

Tak, warkocze są często wynikiem kreatywności i wyobraźni kobiet. Trendy mody w fryzurach na wiosnę-lato 2014 pokazują bardziej swobodnie ukształtowane włosy, nawet jeśli chcesz zapleść włosy w warkocze. W naszej serii warkoczy i upięć dzisiaj chcemy podzielić się z Wami ciekawymi pomysłami na to, jak piękniej i ciekawiej ułożyć warkocze.

Proste techniki tworzenia efektownych warkoczyków latem

fryzura-indyjska-pomysł-lato-trendy-2014

Wprowadź świeżość koloru do swoich włosów – stylizacja. Rozczesz włosy i zrób część boczną. Teraz zacznij splatać pasmo o szerokości dłoni u nasady najpierw francuskim i od poziomu skroni luźno do końcówek jako prosty warkocz. Do wikliny można również wkomponować wstążki, cienkie łańcuszki i spinki do włosów z motywami kwiatowymi. To świeżo wyglądające pomysły na lato, pasujące do niemal każdego stylu i okazji.

Klasyczny warkocz w jodełkę

warkocz-kolor-włosy-fryzura-pomysł-ryba

Bardzo popularnym i często preferowanym wariantem klasycznych warkoczy jest warkocz w stylu „jodełkę”. Swobodny wygląd jest zawsze piękny i kobiecy, więc nie zapomnijmy upuścić kilku pasm włosów wzdłuż konturów twarzy.

Szerokie czapki były bardzo modne w zimowych kolekcjach wielu designerskich marek, teraz dotyczy to ich wiosennych i letnich kolekcji Warkocze latem 2014. Te miękkie czapki można wspaniale łączyć z plecioną fryzurą, a dokładniej z pięknie wystylizowanymi warkoczami, co daje perfekcyjny wygląd na co dzień. Ta fryzura ma lekki etniczny styl. Nie trzeba ich wiele naśladować, wystarczy kilka szpilek, gumka do włosów i zręczność! I postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku! Wtedy na pewno odniesiesz sukces w plecionej fryzurze!

Warkocz na weselu

szykowna-fryzura-panny młodej-lato-perłowy-naszyjnik

Jeśli chodzi o fryzury ślubne, nie musisz czuć się ograniczony i po prostu pomyśleć o świetnym koku! Nie definitywnie nie! Pięknie spleciony warkocz może być również częścią wizji panny młodej.

Pamiętaj, aby dodać małe białe sztuczne lub naturalne kwiaty, aby uzupełnić kwiatowe wzory na sukni ślubnej lub biżuterii.

I tutaj mamy kolejną wskazówkę dla kobiet, które preferują nieszablonowe fryzury. Po zapleceniu dwóch warkoczy możesz je w ten sposób ułożyć. Aby utrzymać włosy na miejscu, zabezpiecz je kilkoma szpilkami, a na koniec zabezpiecz je czymś w rodzaju lakieru do włosów. To sprawia, że ​​wygląd trwa! Twoja fryzura jest gotowa! To wcale nie było trudne, prawda??

Romantyczna korona z diademem z prawdziwych kwiatów

warkocz-skomplikowana-fryzura-lato-2014

Kolejny boczny warkocz z kwiatami

warkocz-kwiatowy-korona-kwiaty-strona-plecionka

Instrukcje dotyczące splatania

spiralne-warkocz-instrukcje-pomysł-frisru-lato

Nastoletnia fryzura

Schlne-warkocze-side-fryzura-lato-2014

Tylko część włosów jest zapleciona

długi-warkocz-polne-kwiaty-bok-długi

skręcony-warkocz-za-obrazkiem-blond-włosy

siusiu-długa-pończocha-warkocze-śmiejąca się-małpa