Uroda, włosy i fryzury

Instrukcje dotyczące fryzury Updo – dziewięć pomysłów na każdą okazję

updo instrukcje pomysły porady warkocz czoło niebieskie oczy

Jeśli szukasz prostej fryzury, która nadal wygląda ładnie, wystarczy skręcić włosy. Więc zostaw wszystko i zamień swoje włosy w prawdziwe dzieło sztuki. W tym artykule pokażemy Ci pięć ciekawych pomysłów lub ten wyjątkowy Instrukcje aktualizacji za dziewięć wspaniałych fryzur, które możesz łatwo naśladować. Poluzuj dłonie i palce i wypróbuj je od razu.

Instrukcje updo z warkoczem wodospadu

updo instrukcje elegancka strona wodospadu warkocz

Aby zaimplementować ten samouczek dotyczący aktualizacji, wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to postępować zgodnie z obrazkami. Zaczynasz od splatania z boku warkocza w stylu wodospadu. To powinno iść z powrotem i przez szyję. Kiedy skończysz, po prostu zawiń warkocz w spiralę, jak pokazano w instrukcji, i przypnij warkocz na miejscu.

Instrukcje dotyczące updo – Luźna bułka z kucyka

updo instrukcje kok dorywczo elegancki kucyk grzebień kucyk

Ta fryzura jest szczególnie szybka i łatwa do powielenia. Zwiąż kucyk, a następnie stopniowo podziel go na pojedyncze kosmyki, które od niechcenia owijasz wokół włosów gumką i zawiązujesz. Jeśli masz kucyka, możesz go tam popracować lub przypiąć jak w przykładzie.

Świąteczne fryzury zrób to sam – 3 pomysły z instrukcjami

Instrukcje dotyczące fryzury Updo – dziewięć pomysłów na każdą okazję

Zrób sobie elegancką fryzurę w stylu vintage – 4 instrukcje

Instrukcje dotyczące fryzury kok

updo instrukcje fryzury kok warkocz pomysł tylko codziennie

Ten samouczek dotyczący updo jest podobny do poprzedniego i równie łatwy do naśladowania. Rozpuszczone włosy podziel na trzy części. Zwiąż środkową część w kok. Pozostałe dwa dzielą się ponownie na dwa. Każdy z czterech pasm jest następnie lekko skręcony i luźno owinięty wokół bułki. Fryzura ma luźny, ale jednocześnie elegancki wygląd.

Elegancki updo

updo instrukcje długie włosy szybki pomysł letni wygląd

Ta fryzura jest jeszcze bardziej elegancka, ale została zaprojektowana w kilku krokach. Po prostu je wypróbuj! Idealnie sprawdza się na co dzień, ale można go również wspaniale nosić na specjalne okazje.

Instrukcje dotyczące aktualizacji-Użyj opaski na głowę

z MissySue.com

z upiętymi włosami

ten Instrukcje aktualizacji pokaże Ci najpopularniejszy sposób na skręcanie włosów. Można go łączyć z opaską na głowę i nie jest trudna do podrobienia. Po prostu załóż opaskę i ustaw ją. Zbierz włosy w kucyk i wsuń końce za opaskę od góry. Na koniec ściągnij włosy, aby uzyskać pożądane napięcie. Rezultatem jest fajna fryzura DIY.

Instrukcje updo – półotwarta fryzura z częściowo ukrytą opaską do włosów

półotwarte-pół-włosy

Te Instrukcje aktualizacji jest równie łatwy do powielenia i składa się ze zdjęć. Updo DIY jest szczególnie interesujące, ponieważ łączy znaną już fryzurę z czymś nowym. W zasadzie wszystko, co musisz zrobić, to założyć opaskę do włosów, a następnie owinąć część włosów wokół opaski z tyłu. Tworzy to piękną, półotwartą fryzurę.

Podwójny „Gibson Tuck”

Gibson kok zrób to sam updo

To z jednej strony casualowe, az drugiej eleganckie upięcie DIY jest tak uniwersalne, że można je nosić na wiele różnych okazji, czy to w życiu codziennym, na imprezie, czy podczas lunchu biznesowego. Stylizacja włosów zajmuje trochę więcej czasu niż inne fryzury z tej listy, ale zdecydowanie jest warta wysiłku. Dlaczego warto wybrać ten? Nie rób upięć samodzielnie, gdy jesteś zaproszony na wesele lub inną oficjalną okazję?

zrolowane włosy na karku

podwójna-gibson-zaczesana-włosy

Plecionki i upięcie-kroki-zrób-to-sam

Pleciony kok w połączeniu z warkoczami

Ten rodzaj bułki jest wspaniały, nie sądzisz? Zamiast używać opaski, aby uzyskać ten efekt, jak w pierwszym przykładzie, możesz również użyć własnych włosów. Aby to zrobić, po prostu zapleć dwa warkocze z każdej strony i zabezpiecz je szpilkami z tyłu głowy. Zapleć resztę włosów w luźny warkocz i wsuń go za bocznymi warkoczami od góry. Skończyłeś z tym ładnym majsterkowaniem!

z Romans włosów

Instrukcje-zrób to sam updo

Skręcony kok na kręcone włosy

To updo DIY jest idealne dla wszystkich pań z kręconą grzywą. Jest to trochę podobne do instrukcji powyżej, z tym wyjątkiem, że w tym przypadku nie zaplatasz bocznych pasm, ale po prostu kręcisz je i po prostu przypinasz do nich resztę włosów. Nie zgadzasz się, że ta fryzura wygląda po prostu cudownie? Wypróbuj je już teraz! Mamy nadzieję, że spodoba ci się wypróbowanie tego wspaniałego updo.

jak-zrobić-upięć-siebie

Updo-zakręcony-kok-na-szyi

świetny-pomysł-na-updo

widok z boku updo-zrób to sam

pół-otwarte-pół-włosy-Hollywood-Stars