Uroda, makijaż

Jak pozbyć się cieni pod oczami – porady i porady domowe

Porady i pomysły na pozbycie się ciemnych kręgów

Dzięki licznym kosmetykom, które mają ujędrniać i nawilżać skórę oraz dostarczać jej kolagen, większości kobiet udaje się zachować młodą i świeżą skórę. Ale niestety stresująca codzienność często temu przeciwstawia się i dba o to cienie pod oczami, dla których nie ma jeszcze magicznego produktu. Cienie pod oczami i plamy, które sprawiają, że cały czas wyglądasz na zmęczoną i zestresowaną są trudne do zwalczenia.

Pozbądź się cieni pod oczami bardzo szybko

Prawidłowe zakrywanie cieni pod oczami

Nawet jeśli można je łatwo pokryć makijażem lub korektorem, są znakiem, że powinniśmy zmienić pewne nawyki, a nawet zerwać, i to jak najszybciej. Do tego czasu mamy dla Ciebie kilka pomocnych porad domowych, które pomogą Ci szybko i łatwo cienie pod oczami mogę się pozbyć.

Pozbądź się cieni pod oczami – wskazówka 1. Śpij dłużej

należy-wystarczająco-spać-pod-ciemniami pod oczami

Aby móc naładować się energią i dobrze wypocząć, organizm potrzebuje 8 godzin snu. Jeśli nie są one gwarantowane regularnie, pojawiają się cienie. Dzieje się tak, ponieważ są oznaką zmęczenia i braku snu. Możesz być nocnym markiem, ale jeśli nim jesteś, zapomnij o tym nawyku cienie pod oczami chcesz się pozbyć. Stopniowo zmieniaj swoje nawyki dotyczące snu. Istnieją sztuczki, dzięki którym możesz zasnąć wcześniej i uzyskać odpowiednią ilość snu: rób rzeczy, które cię męczą, na przykład wypij szklankę ciepłego mleka z miodem i cynamonem przed snem lub wykonaj ćwiczenia, aby poprawić swoje zdrowie. wyczerpać ciało. Powinieneś także trzymać telefon komórkowy z dala od poduszki. Pomocne jest również stonowane oświetlenie i zapach lawendy, który rozprowadzasz w sypialni. Po prostu spróbuj!

Torebki z herbatą przeciw cieniom pod oczami

Pozbądź się cieni pod oczami dzięki torebkom herbaty

Te cudowne woreczki, które każdy ma w szafce kuchennej, wchłaniają ciemny kolor i koją skórę, co pomaga złagodzić obrzęki wokół oczu. Jeśli więc rano zauważysz, że masz podpuchnięte oczy, weź dwie torebki herbaty, zwilż je zimną wodą i umieść na zamkniętych oczach, aby pozbyć się cieni pod oczami.

Kostki lodu na cienie pod oczami

Pozbądź się cieni pod oczami z kostkami lodu

Ta sztuczka pomaga również przy opuchniętych oczach. Zimno zmniejsza obrzęk i poprawia krążenie krwi w tym obszarze.

Plasterki ananasa pod ciemnymi kółkami

Kawałki ananasa

Innym wariantem, dzięki któremu możesz pozbyć się cieni pod oczami, są plastry ananasa. Przepyszne owoce, jak wiadomo, dobrze wpływają na sylwetkę, ale też są lekarstwem na skórę. Wystarczy, że nałożysz ananasowe pierścienie na oczy na około 5 minut i będziesz zachwycona, jak imponujący efekt mają.

Ogórek-plasterek-lodu-kostki-przeciwko-ciemnym-koło

Zielony ogórek pomaga również na cienie pod oczami

zielona-herbata-chroni-przed-ciemnymi-kołami

Zielona herbata i jej magiczne działanie

ciemne-koła-grube-miejsca

Makijaż - cienie pod oczami

Instrukcje dotyczące makijażu oczu: Wskazówki dotyczące makijażu na imprezowy look