Uncategorized

Szybcy i wściekli 9: rozpoczęcie zdjęć w Wielkiej Brytanii

Diesel i Rodriguez świętują rozpoczęcie zdjęć do filmu Fast & amp; Wściekły 9

Wreszcie nadszedł czas. Dziewiąty film z serii „Szybcy i wściekli” został ogłoszony w zeszłym roku, ale został przełożony na cały rok, aby zrobić miejsce dla „Hobbsów” & Shaw ”, odgałęzienie oryginalnej serii, w której występują Dwayne Johnson i Jason Statham. Film wejdzie do kin 1 sierpnia, co oznacza, że ​​zdjęcia do „Szybkiego” & Furious 9 „w końcu może się zacząć.

Aby to uczcić, dwoje głównych bohaterów serialu, Vin Diesel i Michelle Rodriguez, poświęciło czas na nagranie wideo z pierwszego dnia na planie. Gdy ekipy kamerowe przechodziły w tle, Diesel podziękował wszystkim, którzy pomogli urzeczywistnić dziewiąty film z serii.

Vin Diesel i Michelle Rodriguez zaczynają kręcić Fast Furious 9

„Możesz w to uwierzyć, Letty?”, pyta koleżankę, wypowiadając jej imię „Szybko”. & Wściekły ”postać. “Dziewięć. Dziewięć! ”Ona odpowiada.

„Właśnie zakończyliśmy nasz pierwszy dzień. Czuje się jak cud ”- kontynuuje Diesel i dziękuje Universal, zespołowi filmowemu, aktorom i fanom. Wszyscy umożliwili dziewiąty film z serii. „Jesteśmy tak błogosławieni i tak bardzo cię kochamy”. & Furious 9 ”ma trafić do niemieckich kin 21 maja 2020 r.”.

Komentarze na Instagramie Jordana Brewster Ludacris Meadow Walker

Jordana Brewster, która gra Mię Toretto, skomentowała post z mnóstwem emoji w kształcie serca. Meadow Walker, córka zmarłego aktora Paula Walkera, również wysłała dwa emoji serca, a Ludacris zostawił kilka emoji filmowych.

Nathalie Emmanuel, która dołączyła do serii Furious 7 jako Ramsey

Nathalie Emmanuel, która dołączyła do serii Furious 7 jako Ramsey, również opublikowała post na Twitterze, aby potwierdzić, że rozpoczęło się filmowanie. Napisała: „Pierwszy dzień„ Fast & Wściekły 9″ dzisiaj… Drużyna wraca do siebie”. Tweet został udostępniony sześciu emotikonom wskazującym członków zespołu, w tym ją samą, Dom, Letty, Roman (Tyrese Gibson), Mia (Jordana Brewster) i Tej (Ludacris).