Uncategorized

Sekretny ślub: Jude Law poślubia Phillipę Coan w Londynie

Sekretny ślub Jude'a Law i Phillipy Coan

Jude Law jest oficjalnie żonatym mężczyzną! 46-letni aktor powiedział tak swojej dziewczynie Phillipa Coan. Według angielskiej gazety „The Sun” tajna ceremonia odbyła się we wtorek 30 kwietnia w Starym Ratuszu Marylebone w Londynie.

Jude Law poślubia Phillipę Coan w Londynie

Panna młoda (32) miała na sobie krótką kremową sukienkę z długimi rękawami z dekoltem w szpic i efektownymi marszczeniami, które biegną pionowo przez środek sukienki. Jej elegancka fryzura ślubna została zwieńczona fascynatorem, który dodaje kokowi sporej dawki królewskiego charakteru. Trzymała bukiet polnych kwiatów z czerwonymi i pomarańczowymi akcentami. Tymczasem pan młody Law pojawił się w eleganckim sztruksowym garniturze w kolorze granatowym. Najważniejszymi punktami jego stroju były zdecydowanie szary kapelusz fedora i okrągłe okulary przeciwsłoneczne.

Jude Law poślubia Phillipę Coan w bliskiej rodzinie

Jude Law i Phillipa Coan, psycholog biznesu i przedsiębiorca, zaprosili tylko swoich bliskich przyjaciół i rodzinę. Para przyjechała do ratusza w Londynie Range Roverem o 11:40 i pojawiła się godzinę później z obrączkami ślubnymi.

Law był wcześniej żonaty z Sadie Frost od 1997 do 2003 roku. Był również zaręczony z Sienną Miller w 2004 roku, zanim para rozstała się w 2005 roku w ramach skandalu oszustwa.

pan młody, Law, nosi ciemnoniebieski sztruksowy garnitur

Tym razem jednak może być inaczej: źródło powiedziało magazynowi, że Law zakochał się w swojej obecnej żonie po tym, jak zdał sobie sprawę, jaka jest odważna i niezależna. „Jude zakochała się w Phillipa, ponieważ ma nie tylko ładną twarz, ale także dlatego, że jest inteligentna i ma własną, udaną karierę psychologa”.

A poza tym podobno nie jest pod wrażeniem jego hollywoodzkiego stylu życia. „Uważa, że ​​przebywanie z kimś, kto nie jest w branży rozrywkowej, jest odświeżające”. „Phillipa nie dba o sławę. Kocha Jude za to, kim jest ”.

Gratulacje dla szczęśliwej pary!