Uncategorized

Prawnik księcia Williamsa nazywa plotki o oszustwach „fałszywymi spekulacjami”

Prawnicy księcia Williamsa śledzą brytyjskie media po doniesieniach, że miał romans, gdy Kate Middleton była w ciąży z trzecim dzieckiem. Adwokaci z londyńskiej kancelarii Harbottle and Lewis, którzy wcześniej reprezentowali rodzinę królewską, zagrozili co najmniej jednemu brytyjskiemu magazynowi sporem sądowym za opublikowanie historii o długoletniej plotce o oszustwie.

Prawnicy księcia Williamsa zaprzeczają skandalowi z oszustwami

Książę William i księżna Kate w Indiach

„Publikacja fałszywych spekulacji na temat życia prywatnego naszego klienta jest nie tylko nieprawdziwa i szkodliwa, ale także stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z art. 8 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka” – czytamy w liście Harbottle i Lewisa..

Czy plotki o romansie są prawdziwe??

Czy plotki o romansie księcia Williama i Rose Hanbury są prawdziwe?

W zeszłym tygodniu Touch Weekly, główny amerykański magazyn plotkarski, opublikował artykuł na okładkę z nagłówkiem „William Zdradził Kate – Z Jej Dziewczyną!” Rose Hanbury, 35, Margravine z Cholmondeley, to była modelka, która mieszka w Norfolk w Anglii z mężem, reżyserem Davidem Rocksavage. Dom Rose znajduje się dość blisko rezydencji Kate i Williams’ Notes Hall Mansion i poruszają się w tych samych kręgach towarzyskich.

Rose Hanbury z mężem Davidem Rocksavage

Skandal szybko się rozszedł. Giles Coren, znany pisarz londyńskiego Timesa, tweetował rzekome plotki, ale szybko usunął tweeta po otrzymaniu presji z pałacu królewskiego, donosi Daily Beast.

Prawo o zniesławieniu w Wielkiej Brytanii jest przeciwieństwem tego w USA. W Wielkiej Brytanii na oskarżonym w procesie o zniesławienie spoczywa ciężar udowodnienia, że ​​wszystko, co mówi, jest prawdą – standard, który w przeszłości był trudny do przezwyciężenia przez media.