Uncategorized

Margot Robbie nową ambasadorką marki zapachów Chanel

Margot Robbie Oscars 2018 biała sukienka Chanel

Po tym, jak Margot Robbie zaimponowała fanom szytą na miarę sukienką Chanel couture podczas rozdania Oscarów w 2018 roku, 28-letnia aktorka zdecydowała się na współpracę z francuskim domem mody w celu stworzenia nowej linii zapachów. W ten sposób Robbie podąża śladami wielu światowej sławy przedstawicieli zapachów Chanel, takich jak Keira Knightley, Kristen Stewart i Lily-Rose Depp..

Margot Robbie nową twarzą Chanel Fragrances

Aktorka wystąpiła jako ambasadorka mody w kampanii „Coco Neige” francuskiej luksusowej marki w zeszłym roku. Zaprojektowana przez Karla Lagerfelda kolekcja Coco Neige dedykowana była sportom zimowym. Ta nowa odzież sportowa była połączeniem odzieży high-tech i odzieży zimowej. Tweedowe ubrania, swetry inspirowane stylem norweskim, miękko wyściełane kurtki puchowe i akcesoria do sportów zimowych otrzymały podwójne C..

Kolekcja Margot Robbie Coco Neige od Chanel

„Marzeniem jest reprezentowanie tak ponadczasowej i kultowej marki” – powiedziała Margot Robbie w oficjalnym oświadczeniu. „Historia kobiety Chanel jest tak ekscytująca, a marka pozostała tak silnym standardem stylu”.

Marka ma wprowadzić na rynek kilka nowych zapachów jeszcze w tym roku. Jednak nadal nie wiadomo, jakie zapachy będzie reklamować aktorka.

Robbie był także długoletnią muzą nieżyjącego już Karla Lagerfelda, a łączy ich miłość do zwierząt. Podczas gdy więź Lagerfelda z jego kotem Choupette nie była tajemnicą, Robbie ma również uroczego małego psa o imieniu Boo Radley.

Po śmierci projektanta na początku tego roku australijska aktorka zamieściła dla niego piękny hołd na Instagramie.

Margot Robbie post na Instagramie na cześć Karla Lagerfelda

„Dzisiaj żałujemy utraty prawdziwej ikony” – powiedziała w swoim poście na Instagramie. „Kreatywność, energia i niestrudzony duch Karla nie znały granic. To był zaszczyt pracować z nim i patrzeć, jak pracuje. Zachowam te wspomnienia na zawsze. Moje myśli są z jego rodziną, przyjaciółmi i naszą rodziną Chanel.”

Chociaż rola Robbiego jako ambasadora zapachów dla Chanel nie została jeszcze wyjaśniona, można ją również zobaczyć w długo oczekiwanym filmie Quentina Tarantino „Once Upon A Time in Hollywood”. Film ma pojawić się w niemieckich kinach 15 sierpnia.