Uncategorized

Księżniczka Sofia ze Szwecji pokazuje tatuaż na plecach i nosi koronę ślubną podczas ceremonii wręczenia Nagrody Nobla

Księżniczka Sofia pokazała swój tatuaż podczas ceremonii wręczenia Nagrody Nobla we wtorek wieczorem. Żona księcia Carla Filipa zaskoczyła wszystkich, gdy nosiła projekt Emelie Janrell. Sukienka bez pleców wyraźnie ukazywała tatuaż matki słońca między łopatkami. Sofia pokazała już tatuaż słoneczny na swoim królewskim weselu w 2015 roku. Oprócz tatuażu na plecach 35-letnia księżniczka ma również tatuaż motyla na piersi i mniejszy tatuaż na kostce.

Księżniczka Sofia z tatuażem i suknią wieczorową

diadem ze ślubu księżniczki zofii i tatuaż

Członkowie rodzin królewskich mają wiele zasad, których muszą przestrzegać, zwłaszcza jeśli chodzi o portretowanie ciała. Królewscy nie mogą okazywać uczuć publicznie i są poinstruowani, aby byli jak najbardziej pokorni, jeśli chodzi o działania i ubiór. Ale wiadomo, że księżniczka Sofia, członek szwedzkiej rodziny królewskiej, robi wszystko, aby łamać królewskie zasady. Zrobiła to właśnie, pojawiając się na Nagrodzie Nobla w wieczorowej sukni bez pleców z uroczym tatuażem na plecach księżnej.

chabrowa niebieska suknia wieczorowa bez pleców od księżniczki sofii ze szwecji nagrody nobla

Księżniczka miała więc na sobie oszałamiającą niebieską sukienkę połączoną z niebieską tiarą i niebieskimi kolczykami oraz pasującą fryzurą. Zadbała jednak o to, aby wszyscy goście mogli zobaczyć jej tatuaże. Księżna pokazała również swój tatuaż na swoim ślubie, co było kolejnym ryzykownym posunięciem dla osoby królewskiej. Jednak księżniczka Sofia zawsze żyła własną prawdą i pozowała do męskiego magazynu po dwudziestce. Całowała też gwiazdy porno i w pewnym momencie przeprowadziła się do Nowego Jorku, żeby zdobyć dyplom z księgowości.

Ceremonia wręczenia nagród w Sztokholmie

Księżniczka Madeleine i księżna Wiktoria na rozdaniu nagród Nobla 2019 w Sztokholmie

Sofia nie była jednak jedyną olśniewającą księżną podczas ceremonii 10 grudnia w Sztokholmie. W wydarzeniu uczestniczyły również księżniczka Madeleine i księżna koronna Wiktoria. Madeleine zachwyciła się różową suknią balową bez ramiączek od wenezuelskiego projektanta Angela Sancheza. Royal z Florydy sparowała swoją sukienkę z tiarą Aquamarine Kokoshnik i dwoma przyciągającymi wzrok diamentowymi kolczykami. W międzyczasie przyszła królowa Wiktoria nosiła czarno-biały projekt szwedzkiego projektanta Selama Fessahaye, który wyposażyła w Baden Fringe Diadem.

Po ceremonii wręczenia nagród królowie szwedzcy wzięli udział w bankiecie w Błękitnej Sali sztokholmskiego ratusza. Szwedzki dwór królewski ustalił, że co roku około 1300 gości jest zapraszanych do Sali Błękitnej, gdzie serwowana jest noblowska kolacja. Każdego roku 10 grudnia przyznawane są Nagrody Nobla ku pamięci zmarłego tego dnia w 1896 roku Alfreda Nobla.

szwedzka księżniczka Sofia pokazuje swój tatuaż na plecach i nosi koronę ślubną z tiary podczas rozdania nagród Nobla

Matka księcia Gabriela i Aleksandra uzupełniła swoją chabrową sukienkę o tiarę w dniu ślubu, która na tę okazję została zmodyfikowana niebieskimi kamieniami. Tiara była prezentem ślubnym od jej teściów, króla Karola XVI. Gustaw i królowa Sylwia. Tak więc z Megan Markle i księżniczką Sofią wygląda na to, że królewskie zasady przechodzą wielką zmianę.