Uncategorized

Ariana Grande: Nowa figura woskowa nie może przekonać fanów

Figura woskowa Ariana Grande krytykuje fanów

Muzeum Madam Tussauds w Londynie od dawna znane jest z figur woskowych celebrytów: aktorzy, piosenkarze, sportowcy, politycy, a nawet członkowie rodziny królewskiej mają już figurę woskową. Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku wywołali sensację, teraz powinna zostać wystawiona także woskowa figura amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande. Niedawno pojawiła się na Instagramie i niestety nie mogła przekonać fanów. Wielu z nich komentowało to, komentując pod postem, że twarz figury woskowej nie jest podobna do twarzy ikony popu. Niektórzy twierdzą, że nie potrafią rozpoznać swojego wzoru do naśladowania. Ariana zabrała głos i powiedziała, że ​​chce tylko porozmawiać z organizatorami.

Fani figur woskowych Ariana Grande krytykują twarz

Fani faktycznie czekali na nią od dawna, w połowie maja powinna być już gotowa i nowa figurka powinna być wystawiona. W kwietniu muzeum poprosiło audytorium o wybór między trzema wariantami strojów. Na pierwszym zdjęciu zdobywczyni Grammy była widziana w jej popularnym wyglądzie (oversizowym swetrze i wysokich butach), na drugim zdjęciu miała na sobie odkrytą ramionkę, przyciętą bluzkę i białe spodnie z wysokim stanem, a na trzecim zdjęciu , miała na sobie białą sukienkę w kropkowane wzory. Fani zdecydowali się na pierwszy strój i nie mogli się doczekać, aż ujrzą gotową woskową figurę. Ale potem rozczarowanie: strój, fryzura i makijaż słuszne, ale sama twarz – niestety nie. Wielu sugerowało, że należy stopić figurę i zacząć od początku.

Nawet jeśli figura nie do końca spełnia oczekiwania fanów, Ariana Grande jest w dobrym towarzystwie: ponieważ inne muzea figur woskowych również myliły się w swoich interpretacjach.

Figura woskowa Ariana Grande Emilia Clarke nie powiodła się

Pod koniec serialu „Gra o tron” woskowa figura aktorki Emilii Clarke została wystawiona przez muzeum w Irlandii. Niestety, ładną aktorkę można rozpoznać tylko po fryzurze.

Figura woskowa Ariana Grande Figura woskowa Roberta Pattinsona

Figura woskowa brytyjskiego aktora Roberta Pattinsona również nie mogła przekonać swoich fanów.

Figura woskowa Arianny Grande Twarz Lindsey Lohan

Lindsey Lohan miała wtedy zaledwie 19 lat, ale jej woskowa figura wyglądała już na znacznie starszą.

Różnice w figurach woskowych Justina Timberlake'a

Justin Timberlake też jest ledwo rozpoznawalny.

Michelle Obama woskowa figura różnice w kolorze skóry w fryzurze

Odcień skóry i fryzura Michelle Obamy są po prostu nieodpowiednie.

Krytyka figur woskowych Beyonce stawia czoła inaczej

Beyonce jest jedną z najbardziej utytułowanych artystek na świecie, ale niestety jej figura woskowa nie jest do końca udana.