Toalety i urządzenia sanitarne

Trendy w projektowaniu łazienek – 10 pomysłów na toalety i hydraulikę

złota toaleta-bidet włoski

Mamy dla Ciebie 10 Pomysły na toalety które pomogą Ci zaplanować strefę sanitarną. Innowacyjne, nowoczesne, w mocnych kolorach lub z kwiatowymi wzorami – to szykowny dodatek do łazienki.

Pomysły na toalety i zlewy

Nowoczesne meble łazienkowo-wannowe

Umywalka i bidet Axa

Meble łazienkowe-umywalka

 Futurystyczny i innowacyjny, o płaskich kształtach i prostych liniach – tak projektuje się Aksa najlepiej opisać. Projektanci optycznie połączyli toaletę, bidet i umywalkę. Efekt jest imponujący – projekty wyglądają stylowo i efektownie.

Kolorowe pomysły na toalety od Roca

pomarańczowa pokrywa toalety

Szczegóły toalety Roca

Toaleta Roca design-kolor pomarańczowy

Łazienki i Pomysły na toalety  z Roca przeznaczone są dla osób, które chciałyby wypróbować nowe wzory. Ma miejski charakter i został zaprojektowany w modnych kolorach, takich jak koral, szary i niebieski. Idealny dla tych, dla których biały kolor jest nudny!

Toaleta i bidet o minimalistycznym designie

Bidet nowoczesny toaletowy-biały bidet

Białe meble łazienkowe

Zaplanuj podwieszaną toaletę sanitarną

Toaleta i bidet zostały wykonane przez renomowaną firmę Simasa która zasłynęła z nowoczesnych i wysokiej jakości projektów. Minimalistyczne modele będą idealnym dodatkiem do każdej łazienki – tym bardziej, że są łatwiejsze w utrzymaniu czystości, a przez to bardzo higieniczne.

Toaleta w stylu retro

Retro wygląd łazienki w stylu toaletowym

W klasycznym niebiesko-białym, ozdobionym kwiatami, ta toaleta od Monopol wodny przynosi dom z przeszłości. Pokrywę toalety wykonano z drewna mahoniowego dla większego komfortu. Idealny dla tych, którzy lubią styl retro i mają wnętrze w stylu lat 50-tych.

Nowoczesna szara toaleta i bidet

nowoczesne trendy w projektowaniu łazienek 2013

Futurystyczna toaleta i bidet

Planowanie łazienki strefa sanitarna

Przedstawiamy dynamiczny design, który najlepiej oddaje trendy w projektowaniu łazienek na 2013 rok – błyszczące powierzchnie, owalny kształt i modny szary kolor. Hidra niedawno wprowadziła na rynek nową kolekcję, która łączy w sobie zaawansowaną technologię i wygodę. Dalej Pomysły na toaletę można znaleźć poniżej.

Nowoczesne pomysły na toalety od Geberit

Bidet toaletowy Geberit

Zaawansowana technologicznie toaleta z pilotem

Zaawansowana technologicznie konstrukcja pilota toaletowego

Również zaawansowana technologicznie, kolejna toaleta od Geberit jest wyposażony w pilota. System został wyposażony w wielofunkcyjną technologię – z której Geberit jest znany w całej Europie – i oferuje różne funkcje, może zapisać preferencje właściciela.

Ciekawe wzory – pomysły na toalety z Włoch

nowoczesne motywy wystroju mebli łazienkowych

Włoski producent Ceramika artystyczna ostatnio zaprezentował kilka kombinacji kolorystycznych dla strefy sanitarnej. Czasem ozdobiony wzorami, czasem w wyrazistych kontrastujących kolorach – jedno jest pewne – te projekty są dla ekstrawaganckich ludzi lubiących przygodę – i mogą stanowić idealne tło w dużej łazience dla projektów.

Wielofunkcyjna toaleta do nowoczesnych pomieszczeń sanitarnych

Zaawansowana konstrukcja toalety Kohler

Nowoczesna strefa sanitarna w łazience

Wc toaleta sanitarna

Gabrielle i San Raphael to najnowsze dodatki do kolekcji Palnik na węgiel drzewny, które są dostępne do wyboru. Kompaktowy i luksusowy, idealny do małych łazienek i mieszkań o ograniczonej przestrzeni – pomysły na toalety znanej marki są szczególnie zauważalne ze względu na ich funkcjonalność.

Luksusowe i kolorowe pomysły na toaletę w tandetnych kolorach

Designerskie toalety Hidra Hi Line

Kolekcja Hidra Hi-Line został wybrany w modnej kolorystyce – paleta barw sięga od koralowego /topowego również w 2013 roku/, przez ekstrawaganckie złote barwy po klasyczne szare barwy. Projekty są proste i pozwalają kolorom nabrać własnego charakteru.

Toaleta przemysłowa wysłana

nowoczesny pomysł na projekt łazienki toaletowej

Łazienka w industrialnym szyku

modne pomysły łazienkowe w projektowaniu trendów 2013

Te toalety od Sanindusa do złudzenia przypominają tuby – i są idealnym dodatkiem do wnętrz w bardzo modnym ostatnio stylu industrialnego szyku. Meble łazienkowe Sanindusa są idealne dla natur lubiących życie w mieście i lubiących oryginalne projekty.