Toalety i urządzenia sanitarne

Pokrywka toaletowa z miękkim zamknięciem i zabawnym designem od Pressalit

Pomysły na deskę do piłki nożnej Pressalit z diamentową deską sedesową

Kto twierdzi, że klasyk? Pokrywka toalety z miękkim zamknięciem bezwzględnie musi być biały? Pressalit nie jest tym ograniczony i oferuje swoim klientom różnorodne wzory i kolory. Jego niezwykłe deski sedesowe i pokrywy przynoszą nieoczekiwane efekty w nudnych toaletach.

Pokrywka toalety z miękkim zamknięciem – innowacje w toalecie

Deski sedesowe Pressalit-prześcieradło bukiet kwiatów

Zmotywowani projektanci w Pressalit wciąż mogą być rzuceni wyzwaniem! W rzeczywistości mają niezwykłe pomysły, które z powodzeniem wprowadzają w życie. Ciekawe Pokrywka toalety z miękkim zamknięciem różnią się od reszty stylem i oryginalnością, nawet jeśli firma zdecydowanie do tego nie dąży.

Nowoczesna pokrywa toalety z miękkim zamknięciem

Pomysły na projekt deski sedesowej Pressalit

Historia firmy zaczęła się w 1952 roku przypadkiem, jak to często bywa w życiu. Obchodziła swoje 50. urodziny i może być dumna z wielu sukcesów. Dziś Pressalit dysponuje najnowocześniejszymi technologiami i prawie w pełni zautomatyzowaną produkcją. ten Pokrywka toalety z miękkim zamknięciem są dostępne w zróżnicowanej gamie kolorów i modeli. Warto wiedzieć, że dzięki funkcji miękkiego domykania, siedzenia zamykają się bardzo cicho. Ta funkcja powoduje nawet, że mężczyźni zamykają fotelik po użyciu – i całkiem dobrowolnie.

Pomysły projektowe o jakości i stylu Pressalit

Deski sedesowe Pressalit Design wykonane z drewna

Pressalit produkuje ekskluzywne drewniane siedziska z wysokiej jakości materiałów. Drewno do modeli Splendor pochodzi z certyfikowanych firm leśnych. Produkcja przyjazna środowisku jest dla firmy niezwykle ważna. Nieustannie dbają o zmniejszenie negatywnego wpływu na przyrodę. Firma udziela 10-letniej gwarancji jakości na swoje Pokrywka toalety z miękkim zamknięciem.

Nowoczesny Projektowanie toalet

Projekt deski sedesowej inspiracja piłkarska

Projektanci Prasalit wynalazł funkcję AutoClose® – jest to inteligentna deska sedesowa, która po użyciu automatycznie i cicho opuszcza się na krawędzi basenu. Tutaj możesz znaleźć kilka interesujących i zabawnych projektów dla Pokrywka toalety z miękkim zamknięciem zobacz – wzór piłki nożnej 799 jest podobny do piłki – z czarno-białymi wzorami w połączeniu z zielonym (zielonym jak boisko z trawy). Wzór „Love” z drewna wiśniowego to deska sedesowa w kształcie serca, dostępna z inicjałami lub bez.

Miłość – pokrywa toalety w kształcie serca

Uwielbiam drewnianą pokrywkę toalety w kształcie serca z drewna wiśniowego

Pomysły projektowe od Pressalit

Innowacyjna deska sedesowa Pressalit Dania