technologia

Zaawansowane technologicznie akcesorium do aparatu – wszystko, czego potrzebuje GoPro

go-pro-akcesoria-high-tech-kamera-woda

Kontynuujemy nasz podgląd! Dziś chcemy przedstawić Ci nasze specjalne akcesoria GoPro, dzięki którym możesz przenieść swoje nagrania wideo na wyższy poziom. Aby w pełni wykorzystać możliwości kamery GoPro, a Zaawansowana technologicznie kamera Aby się wydostać, musisz przejść przez lepki uchwyt na kask. Poniżej znajdują się akcesoria, które pomogą Ci to zrobić:

Akcesoria do zaawansowanych technologicznie kamer GoPro – Octomask

go-pro-akcesoria-aparat-high-tech-2

Maska Octo wbudowana w uchwyt kamery zapewnia nurkom ruchy bez użycia rąk i możliwość uchwycenia niezapomnianych chwil podczas nurkowania na wideo. Spójrzmy prawdzie w oczy, sprawdzając swój komputer nurkowy lub ze światłami nurkowymi w ręku, masz już pełne ręce roboty, prawda??

Zaawansowana kamera GoPro wymaga zestawu uchwytów KamPro

go-pro-akcesoria-aparat-high-tech-3

Twój osobisty przenośny monitor do Twojego sprzętu jest tutaj! Jeśli Twoja kamera ma Wi-Fi, to jest dla Ciebie łatwe: wystarczy dodać kompatybilny telefon i masz własny przenośny monitor. W ten sposób możesz zobaczyć i sterować kamerą.

System podwójnego bohatera

go-pro-aparaty-akcesoria-4-high-tech

Obudowa typu tandem mieszcząca dwa aparaty Hero3 + Black Edition, pozwala na jednoczesne nagrywanie filmów i zdjęć lub konwersję zsynchronizowanego materiału do 3D. Dzięki temu masz jeszcze dwa okulary 3D do oglądania materiału wideo 3D.

RollPro III

go-pro-aparat-akcesoria-5-nowość

RollPro III powstał z prostej potrzeby lepszego organizowania i przenoszenia akcesoriów do kamer GoPro (pasuje do wszystkich kamer GoPro, w tym Hero). Rezultatem jest beztłuszczowa obudowa, która mieści kamerę GoPro i akcesoria w funkcjonalny i piękny sposób.

DJI Phantom 2

go-pro-akcesoria-6-aparat-tech-high

Zaprojektowany dla GoPro Hero3 i Hero3 +, Phantom 2 jest idealny do szerokiej gamy zastosowań, od filmu i telewizji po kinematografię. Latanie nim jest bardzo łatwe i ma zintegrowany system stabilizacji aparatu, który zapewnia zupełnie nowy poziom płynności fotografii lotniczej.

Obudowa zaciemniająca

go-pro-kamera-zima-7-korzyści-akcesoria

Etui zaciemniające zachowuje niski profil dzięki matowej czarnej powierzchni. Jest idealny do specjalnego filmowania i fotografowania GoPro bez ciągłego skupiania się na aparacie. Dołączone naklejki LCD służą do usuwania odbicia światła z okien LCD obudowy zaciemniającej.

VuPackPro

go-pro-akcesoria-akcesoria-kamera-8 technologia

VuPackPro oferuje bezprecedensową perspektywę widoku z trzeciej osoby. Pozwala widzom zobaczyć przez nią określony temat. Jest to najczęściej spotykane w grach akcji i grach przygodowych. VuPackPro koncentruje się na osiągnięciu tego celu.

Zestaw POV

go-pro-akcesoria-9-akcesoria-aparat

Pierwszy ultra-wszechstronny uchwyt wideo w swoim rodzaju. Zestaw zamienia każdy plecak, pasek lub przedmiot podobny do paska w uchwyt do GoPro lub zamienia go w urządzenie wideo POV.

Bobber

go-pro-water-akcesoria-aparat-10

„Bobber” to świetny mały pływający dodatek, który uratuje Twoją ukochaną kamerę GoPro przed zatonięciem na dnie oceanu. Posiada również podwójny uchwyt i wygodny pasek na rękę.

Lehmann LA100

go-pro-use-akcesoria-11-camera

Tak, teraz to możliwe! Możesz latać! Pierwszy na świecie samolot jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą latać bez pilota i specjalnej wiedzy. Jest to w pełni autonomiczny UAV (dron). Po prostu wybierz jedną z sugerowanych tras lotu i wysokości, sprawdź systemy dronów przez Wi-Fi, podłącz akumulator, uruchom go i poczekaj, aż wróci do Ciebie po 5 minutowym locie z niesamowitymi widokami z lotu ptaka. To też wielka przyjemność!