technologia

Ukrywanie kabli – pomysły na umeblowanie przed bałaganem kablowym

Ukryj kable - pomysły na wystrój wnętrz - splątane kable - chaos - bałagan

Bez względu na to, ile wysiłku włożysz w umeblowanie własnych czterech ścian, ostatecznie nie wygląda to tak, jak w katalogu sklepu meblowego. Przyczyniają się do tego pewne irytujące skutki uboczne, wskazujące, że ludzie naprawdę mieszkają w mieszkaniu – i że nie jest to tylko tło do zdjęć na sprzedaż mebli. Nieestetyczne – a także niepraktyczne – rzeczy, takie jak splątane kable, są jednak. Ale dzięki poniższym pomysłom możesz usunąć to irytujące zjawisko ze swojego mieszkania i ukryć kable.

Ukryj kable — użyj opasek zaciskowych, aby utrzymać kable razem

Ukryj kable -pomysły na dekorację-opaski na kable-układ-narzędzia-sztuczki

Najłatwiejszym sposobem na ograniczenie uciążliwości kabli jest użycie opasek zaciskowych do zwinięcia kabli i zebrania ich razem. Opaski kablowe są dostępne w sklepach z narzędziami za kilka euro. Wysiłek jest stosunkowo niski. Wąż kablowy można również bardzo szybko przymocować, za pomocą którego można połączyć kilka kabli, aby zmniejszyć plątaninę kabli. Ten towar można również kupić w sklepach z narzędziami za niewielkie pieniądze. Węże kablowe można łatwo czyścić wilgotną szmatką; Zajączki kurzu, które gromadzą się w splątanych kablach, to już przeszłość.

Stwórz porządek w splątanych kablach – ukryj kable lub uporządkuj je praktycznie

kabel-ukryj-pomysly-meble-organizuj-etykieta-znak-ba% cc% 88nder

Przy odrobinie pracy możesz zbudować listwę kablową na ścianie nad podłogą. Kable schowane są w tej belce – włożonej za urządzeniem. Nic się już nie zakurza ani nie plącze. Niewykorzystane kable należy przechowywać zwinięte. Kolorowa taśma klejąca może być używana do wykonywania oznaczeń, aby właściciele nie stracili z oczu funkcji wielu kabli, które nagromadziły się w gospodarstwie domowym przez lata. Do Identyfikacja kabli są różne opcje.

Ukryj kable w miejscu pracy i utrzymuj porządek

Ukryj kable -decoration-pomysły-workplace-bałagan-komputer-klawiatura

Dzięki specjalnym urządzeniom bezpośrednio przy biurku, zalew kabli może być również nieco ograniczony w miejscu pracy. Dzięki kanałom kablowym bezpośrednio na biurku kable są zebrane razem w jednym miejscu, co zmniejsza ryzyko ich zaplątania się i splątania. Gniazdo przedłużacza można przymocować do spodu biurka, pod warunkiem, że we własnym meblu nie ma już specjalnego urządzenia do zasilania.

Ukryj kable – bezprzewodowe ładowanie eliminuje bałagan z kablami z sypialni

kabel-ukryj-wnetrze-idea-ikea-mo% cc% 88bel-bezprzewodowe ładowanie

Do ładowania akumulatorów urządzeń elektrycznych takich jak tablety, telefony komórkowe czy laptopy zazwyczaj oprócz gniazdka potrzebna jest ładowarka z kablem. Biorąc pod uwagę wiele urządzeń technicznych, których wszyscy używamy w naszym codziennym życiu, wszędzie jest zbyt wiele kabli (i oczywiście w najrzadszych przypadkach te, które są obecnie potrzebne). Pomóc może w tym ładowanie bezprzewodowe. Ta nowa technologia umożliwia ładowanie akumulatorów wyposażonych w odpowiednią technologię bez użycia kabla. Aby to zrobić, po prostu umieszcza się je na bezprzewodowym rozwiązaniu do ładowania; np Meble z bezprzewodowymi stacjami ładowania od Ikea w. Szafki nocne, biurka czy komody z bezprzewodową stacją ładującą mogą znacznie zmniejszyć ilość wymaganych kabli. Istnieją teraz również pasujące etui na telefony komórkowe, z którymi odpowiedni Technologia ładowania zwana „Qi” Może być używany z szeroką gamą telefonów komórkowych.