technologia

Ten cyfrowy portfel na kryptowaluty można nosić na bransoletce!

cyfrowy portfel monety wykonany z czarnego porowatego aluminium przymocowany do bransoletki

Trove to sprytny cyfrowy portfel na kryptowaluty, który został zaprojektowany przez Benjamina Huberta i jego agencję projektową Layer we współpracy z fintechowym start-upem Trove. Prototyp pamięci masowej składa się z trzech fizycznych części – Monety, Keep i Safe – oraz aplikacji Trove. System Trove oferuje niezawodny sposób bezpiecznego przechowywania i zarządzania kryptowalutami.

Ten cyfrowy portfel na kryptowaluty wygląda bardzo elegancko

cyfrowy portfel z kryptowalutą na monety na bransoletce

Trove Coin to płaska moneta o średnicy 20 mm, oferowana z powierzchnią wykonaną z aluminium anodowanego na kolor srebrny lub porowatego na czarno. Podobnie jak normalny portfel, Trove oferuje możliwość przechowywania walut do codziennych transakcji płatniczych. Pieniądze z kryptowalut są przechowywane w trybie offline, dzięki czemu są mniej podatne na ataki hakerów.

prototyp cyfrowego portfela nosi się jako zegarek na rękę, łączy się z aplikacją

Monetę odblokowuje się poprzez naciśnięcie frontu monety palcem i użycie tzw. podpisu EKG – biometrycznej metody weryfikacji, która rozpoznaje indywidualny elektrokardiogram właściciela. Aktywuje to połączenie Bluetooth ze smartfonem użytkownika, co umożliwia dostęp do portfela. W przeciwieństwie do innych portfeli cyfrowych, które są oparte na złożonych systemach haseł, teoretycznie niemożliwe jest zgubienie lub zapomnienie uwierzytelnienia dla Coin.

Kontener do przechowywania kryptowalut w trybie offline Trove monet

Moneta jest przechowywana w „Keep”, pojemniku wykonanym ze skał wulkanicznych i poliwęglanu. Jest zasilany przez złącze USB-C i indukcyjnie ładuje „monetę”.

Noś cyfrowy portfel wszędzie jako modny dodatek

System przechowywania kryptowalut Trove przegląd poszczególnych elementów

Portfel cyfrowy Trove został zaprojektowany tak, aby pasował do osobistego stylu użytkownika. Moneta jest przyczepiona magnetycznie do trzech różnych akcesoriów – bransoletki, naszyjnika lub broszki. Użytkownik ma możliwość obnoszenia się z monetą jako modnym dodatkiem lub noszenia jej bardziej dyskretnie.

cyfrowy portfel bransoletka Kvadrattextil regulowana

Bransoletka Trove to regulowany pasek tekstylny z pojemnikiem, na którym magnetycznie umieszczana jest „moneta”.

Naszyjnik medale opakowanie monety ukryte przenoszenia

Naszyjnik Trove to unisex sznurkowy łańcuszek z regulowaną metalową pętlą i minimalistycznie wyglądającym wisiorkiem, na którym moneta jest magnetycznie przymocowana. Naszyjnik można obrócić, aby schować monetę. Dostępne są również wymienne pojemniki na medaliony wykonane z lastryko, akrylu lub ceramiki.

Przechowywanie kryptowaluty trove jako jokera

Klips do skarbca to prosty magnetyczny uchwyt, który zamienia samą monetę w broszkę.

Noś kryptowalutową torebkę Trove jako broszkę

Moneta Trove łączy się z Safe, osobistą cyfrową bazą danych, która jest również chroniona podpisem EKG. Podczas gdy „Coin” przechowuje kryptowaluty do codziennego użytku, „Safe” utrzymuje je zdecentralizowane w domu. Urządzenie wygląda jak płytka ścienna i jest łatwe w montażu jak każda inna płytka ścienna, dzięki czemu pozostaje ukryte. Podobnie jak „Coin”, „Safe” to sklep z kryptowalutami w trybie offline, który działa online tylko wtedy, gdy biometrycznie rozpoznaje użytkownika. W ten sposób jest chroniony przed hakerami i utratą hasła.

Przechowywanie kryptowalut wygląda jak płytki ścienne w trybie offline, bez hakowania ani utraty hasła

Aplikacja Trove sprawia, że ​​interakcja z kryptowalutami jest łatwiejsza i bardziej dostępna. Prosty, ale atrakcyjny projekt aplikacji wykorzystuje wyraźny tekst i elementy graficzne, a także delikatne pastelowe kolory.

Aplikacja Trove działa jak portfel cyfrowy i ułatwia handel lub płacenie kryptowalutami. Użytkownicy mogą śledzić wydatki, wartość waluty w czasie, a także porównywać różne kryptowaluty, na przykład Bitcoin i Ethereum. Dostępna jest również funkcja śledzenia, dzięki której użytkownik może w dowolnym momencie zobaczyć dokładną lokalizację swojej monety.

* Projekt autorstwa WARSTWA projekt