technologia

Spodziewaj się, że Google Nexus 6 wkrótce trafi na rynek

Prezentacja rynku smartfonów Google Nexus 6 w październiku 2014 r.

Szósta wersja Nexusa od Google jest obok Galaxy Note 4 najbardziej oczekiwanym smartfonem z Androidem w tym roku. Jeśli jesteście również ciekawi, oto kilka informacji o najnowszym modelu. To Google Nexus 6 należy przedstawić w październiku. Dzieje się tak zaraz po premierze nowego iPhone’a 6 we wrześniu. Kolejnym ważnym wydarzeniem, na które należy się spodziewać z wyprzedzeniem, są międzynarodowe targi radiowe w Berlinie, na których swoje najnowsze modele zaprezentują czołowi producenci z całego świata.

Google Nexus 6 zostanie zaprezentowany już w październiku

Koncepcja telefonu komórkowego Google Nexus 6-google-market-październik-2014

Tak więc trochę przed świętami użytkownicy będą mieli okazję zapoznać się z nowym modelem, który będzie oferowany za około 400 dolarów. Dla porównania, 16 GB wersja Nexusa 5 kosztuje obecnie 350 dolarów, a 32 GB 400 dolarów. Nowy Nexus będzie również dostępny w wersji 32 GB. To sprawia, że ​​jest o wiele tańszy niż większość innych marek i modeli. Dzięki swoim właściwościom sprzętowym będzie: Google Nexus 6 również być bardzo konkurencyjnym.

O zewnętrznych właściwościach Google Nexus 6 istnieją różne spekulacje. Posiada wyświetlacz HD o rozdzielczości 1080 x 1920 i 5,2 cala. Ten wyświetlacz jest porównywalny do najwyższej klasy obecnego Sony. Powinien być również lekko zakrzywiony. Skorupa Nexusa będzie prawdopodobnie wykonana z poliwęglanu.

Google Nexus 6 z wyświetlaczem 5,7 cala

Google-Nexus-6-HTC-koncepcja-2014-najnowszy-model

Co więcej, istnieją różne założenia dotyczące dwóch aparatów nowego smartfona. W związku z tym przedni aparat powinien imponować 5 megapikselami (w porównaniu z tym Sony ma 2,2 megapiksela). Główny aparat Google Nexus 6 z drugiej strony pewnie dostaje całe 20 lub 13 megapikseli. Jednak drugi wariant wydaje się bardziej realistyczny.

System operacyjny Android

System operacyjny Nexusa 6 Android 4-5 Lollipop

A nowy też robi wrażenie pod względem sprzętowym Google Nexus 6, ponieważ dostaje czterordzeniowy procesor Qualcomm i najprawdopodobniej najnowszą wersję systemu operacyjnego Android („L”). Oczekuje się, że nowy Nexus ma 3 GB pamięci RAM, a bateria najprawdopodobniej będzie litowo-jonowa o pojemności 3100 mAh. Jak być może wiesz, Z2 ma również 3 GB pamięci RAM w porównaniu, ale tylko 16 GB pamięci wewnętrznej. Bateria jest trochę lepsza dzięki 3200 mAh.

Podejrzewa się również, że Google Nexus 6 z 4G, a także NFC i oczywiście Bluetooth. Wszystko to przewyższa fakt, że Z2 jest pyło- i wodoszczelny i może już być prezentowany na wystawie w Berlinie.