technologia

Smartfon HTC One M8 i kompatybilne akcesoria

Telefon komórkowy HTC One trójkolorowe akcesoria

Nowy rok, nowy smartfon. W tej chwili na szczycie rynku, w cienkiej sferze flagowych urządzeń, znajduje się nowy HTC One M8 Smartfon. Jednak nadal ma niewielki udział w rynku, tylko kilka procent globalnej sprzedaży inteligentnych urządzeń (w porównaniu do 30 procent Samsunga).

HTC One M8 był najlepszym telefonem na rynku w zeszłym roku

przód-tył-HTC-One-cellphone-new

Teraz jest nowy, który HTC One M8 Smartfon. Tym samym HTC postawiło prawdziwy wykrzyknik, wobec którego należy mierzyć skomplikowany świat smartfonów. Rozmawialiśmy z Danielem Hundtem, globalnym dyrektorem kreatywnym HTC, o nowym M8 i jego znaczeniu dla ekspansji i dalszego rozwoju firmy.

HTC One – perfekcyjny i funkcjonalny

m8 HTC One ekran telefonu komórkowego

„Wspaniale jest pracować dla firmy, która tak bardzo koncentruje się na projektowaniu”, wyjaśnia. „Zależy nam na prawie idealnym produkcie. Wielkim wyzwaniem między smartfonami M7 i M8 jest to, jak uczynić dobre lepszym. „Pierwszy otrzymał garść nagród za wzornictwo, a jego następca nadal stara się budować to, co czyni go tak pożądanym. Odpowiedź brzmi bardziej metalowo – ponad 70 do 90 procent im HTC One M8. Hundt opisuje żmudny proces umieszczania dziesięciu anten telefonicznych w metalowej obudowie. „Czuje się naprawdę solidnie i łatwiej” – mówi. „Pozbyliśmy się plastiku”.

Produkt designerski 

smartfon-HTC-Jeden najnowszy-rynek-akcesoriów

Zadaniem projektanta telefonów jest pokierowanie trudnym kursem między ograniczeniami technologicznymi a namacalną jakością urządzenia, zwłaszcza tego, które wydaje się nigdy nie opuszczać naszych rąk. „To bardzo satysfakcjonujące”, mówi, „ponieważ jesteś jednocześnie projektantem i użytkownikiem. Tworzymy produkty, na których ludzie mogą naprawdę polegać. Chcieliśmy stworzyć telefony komórkowe, które są przedłużeniem ludzi.” Prezes HTC pojechał nawet kilka miesięcy z modelem testowym HTC One M8 w kieszeni, żeby mieć pewność, że urządzenie „czuje się” idealnie.

Właściwości i technologie

akcesoria-HTC-One-blue-back

To HTC One M8 Smartfon to z pewnością bardzo dobry smartfon, który oferuje sporą wydajność i umie przekonywać swoim designem. Wygląda stylowo, jest wyposażony w 5-calowy ekran, ma nowe, sprytne sztuczki fotograficzne, różne czujniki reagujące na dotyk, a także najnowszą wersję oprogramowania HTC Sense i dodatek do Androida, który zatrzymuje kilka sztuczek. Ale czy możesz kupić najlepszy telefon komórkowy? Tak, z pewnością jest to bardziej namacalne niż kiedykolwiek wcześniej, M8 to godny smartfon, taki jak Galaktyki i iPhone’y.

Nowe trendy w świecie HTC

akcesoria-HTC-One-picture-mobile-phone-akcesoria

Kolejnym paradygmatem małych urządzeń jest bezprzewodowe łączenie się ze smartfonem w celu „poprawy użyteczności”. Głośniki i zestawy słuchawkowe są oczywistym połączeniem, podobnie jak mnóstwo urządzeń śledzących kondycję, ale HTC kontynuowało swój Mini +, telefon do telefonu , odszedł. Ponieważ telefony komórkowe stają się coraz większe, rynek akcesoriów również będzie się szybko rozwijał.

Nowoczesny głośnik 

m8-HTC-Jeden-najnowsze-akcesoria

Technologie w smartfonach szybko się rozwijają

Handy-HTC-One-small-akcesoria

Wygodnie w drodze – akcesoria Bluetooth

akcesoria-nowe-HTC-One-techlogien