technologia

Przydatne pomysły na aplikacje do przełamywania złych nawyków

pomysły aplikacje palenie papierosów rzucić złe nawyki

Czas pozbyć się wszystkich złych nawyków. Za pomocą aplikacji na telefon lub tablet możesz znaleźć mnóstwo motywujących sposobów na rzucenie palenia, obgryzanie paznokci i opracowanie programu ćwiczeń. Tutaj mamy 14 Pomysły na aplikacje, co powinno służyć przełamywaniu złych nawyków.

1. Pomysły na aplikacje do rzucania palenia

pomysły aplikacje pomocne wskazówki sztuczki przeciw papierosom

Palenie to trudny nawyk do pozbycia się. Jeśli nie lubisz pigułek, plastrów i gumy do żucia, aby zaspokoić swoje potrzeby nikotynowe, istnieje mnóstwo pomocnych aplikacji, które pomogą Ci walczyć z papierosami.

 • Pomysły na aplikacje – Zakończ: Bezpłatna aplikacja na iOS pomaga wyjść z niej, regularnie pokazując zaskakujące statystyki. Mówi Ci, ile pieniędzy zaoszczędzisz nie kupując papierosów, ile smoły nie zużywasz i ile papierosów udało Ci się nie wypalić.

  Brian Koerber napisał o swoich osobistych doświadczeniach z korzystaniem z tej aplikacji podczas rzucania palenia.

 • Kwit: Ta aplikacja jest również oferowana bezpłatnie zarówno na iOS, jak i Androida. Zamienia rzucenie palenia w grę, w której z każdym sukcesem osiągasz nowy poziom, aż staniesz się „Ultimate Kwitter”. Aplikacja zawiera również szereg kart motywacyjnych, które możesz narysować, gdy potrzebujesz dodatkowej inspiracji.

2. Pomysły na aplikacje przeciwko obgryzaniu paznokci

Aplikacje przeciwko złym nawykom człowieka do obgryzania paznokci

Jeśli nie możesz przestać obgryzać paznokci, są na to również pomocne sposoby Pomysły na aplikacje. Możesz spróbować hipnozy. Aplikacja „Stop Nail Biting” na iOS zawiera plik audio z hipnozą, którego możesz słuchać podczas snu, aby pozbyć się tego złego nawyku. Kosztuje 5,99 USD. Istnieje również pamiętnik ze zdjęciami, w którym każdy może zamieszczać swoje postępy. Aplikacja zapewnia użytkownikom wizualne przypomnienia podczas całego procesu.

3. Pomysły na aplikacje na zdrowszą dietę

talerz frytek typu uzależnienie zdrowsze odżywianie

Pomiń frytki! Jedzenie fast foodów przez cały czas jest uzależnieniem na swój sposób. Równie dobrze, że istnieje mnóstwo pomocnych aplikacji, które mają przyczynić się do zdrowszej diety.

 • Fooducate: Ta aplikacja jest dostępna bezpłatnie na iOS i Androida i informuje użytkowników o wszystkich złych właściwościach jedzenia, które mają zamiar zjeść. Następnym razem, gdy kupisz sobie cukierka, po prostu zeskanuj kod kreskowy produktu za pomocą aplikacji, a dowiesz się więcej niż tylko jego wartości odżywcze.
 • Pomysły na aplikacje – Jedz to, nie to: aplikacja za każdym razem odciągnie Cię od jedzenia fast foodów. Jeśli masz apetyt na sernik, aplikacja wprowadzi Cię w zdrowszą opcję. Zawiera również informacje o konkretnych restauracjach. Jeśli więc wyjdziesz zjeść w jednej z istniejących restauracji, możesz dowiedzieć się, która pozycja w menu jest najzdrowsza. W ten sposób nauczysz się dokonywać lepszych wyborów i przyzwyczaisz się do wybierania zdrowej żywności zamiast niezdrowej. Kosztuje 4,99 USD i jest dostępny na iOS i Android.

4. Pomysły na aplikacje na wypadek bałaganu

pomoc w walce z bałaganem chaos sypialnia brzydka

Sprzątanie pokoju i uporządkowanie go staje się łatwiejsze, gdy znajdziesz odpowiednią, pomocną osobę Pomysły na aplikacje musi.

 • Unf * ck Your Habitat: Ta aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS za 1,99 USD i została zaprojektowana, aby kopać tyłki użytkownikom. Możesz tworzyć listy rzeczy do zrobienia z przypomnieniami i wyzwaniami, w których musisz wykonać określone zadania w określonym czasie.
 • Sprzątanie domu: ta bezpłatna aplikacja na Androida oferuje listę rzeczy do zrobienia, która pomoże Ci zachować porządek i przypomnieć o tym, co robić.

5. Pomysły na aplikacje przeciw odkładaniu zadań

pomysły aplikacje przeciw odkładaniu zadań długopis zeszyt

Którzy nie odkładali czegoś niewygodnego do ostatniej chwili, ponieważ byli niespokojni, zajęci, zmęczeni lub źle zorganizowani. Tutaj dwa Pomysły na aplikacje, kto położył temu kres:

 • Wrzeszcząca mama: Kto lepiej cię załatwi niż twoja matka? Aplikacja na iOS o wartości 0,99 USD umożliwia tworzenie ogromnej, skategoryzowanej listy rzeczy do zrobienia, z przypomnieniami i terminem dla każdego indywidualnego zadania.
 • Procraster: ta aplikacja kosztuje 2,99 USD i jest przeznaczona na iOS. Powinni zrozumieć zadanie i znaleźć odpowiedni sposób na jego rozwiązanie. Do ustalenia priorytetów służą ustawienia takie jak „Moje zadanie jest za duże”, „Muszę być doskonały” lub „Nie wiem od czego zacząć”. Pozwala to aplikacji na porządkowanie Twoich zadań i wykorzystuje statystyki, wykresy i logarytmy do pokazania Twoich postępów.

6. Pomysły na aplikacje na więcej sportu

odwiedź studio fitness więcej ćwiczących trików

Chociaż wiesz, że powinieneś ćwiczyć codziennie, opadanie na kanapie jest o wiele łatwiejsze niż chodzenie na siłownię. Pomoc jest w drodze, ponieważ jest kilka pomocnych aplikacji do tego.

 • Nexercise: Ta aplikacja zamienia trening w grę i społeczne wyzwanie, którym możesz się dzielić. Gdy tylko zapiszesz program treningowy w aplikacji, możesz wygrać prawdziwe nagrody, takie jak bony upominkowe i kupony związane z fitnessem (np. batony energetyczne). Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na iOS i Android.
 • Pomysły na aplikacje – Endomondo: Ta bezpłatna aplikacja, dostępna dla wielu systemów operacyjnych, działa jak sieć społecznościowa. Celem jest stworzenie społeczności ludzi, którzy wzajemnie się motywują i dzielą się swoimi ćwiczeniami sportowymi z innymi. Aplikacja zapisuje każde ćwiczenie, dzięki czemu może wyświetlać statystyki, takie jak bicie serca i spalone kalorie. Jeśli lubisz odkładać sport, zapisz cele w swojej aplikacji, a ona będzie Cię motywować i przypominać zintegrowanym trenerem. Możesz także otrzymywać wiwatujące wiadomości dźwiękowe od znajomych (pod warunkiem, że również korzystają z aplikacji), aby zawsze mieć wystarczającą motywację.

7. Pomysły na aplikacje do odpowiedniej opieki stomatologicznej

pomysły odpowiednia pielęgnacja zębów szczoteczka do zębów żyć zdrowo

Ludzie często zapominają o wymianie szczoteczki do zębów lub główki szczoteczki elektrycznej co trzy miesiące. A oto kilka pomocnych Pomysły na aplikacje, jak pomóc Brush DJ. Jest to bezpłatna aplikacja dla systemów iOS i Android oraz Twojego nowego asystenta dentystycznego. Pokazuje, jak długo myłeś zęby, przypomina o wizytach u dentysty io zakupie nowej szczoteczki, gdy nadejdzie czas, i wiele więcej.

8. Pomysły na aplikacje o wysokich kosztach

wydając dużo pieniędzy, sprawuj kontrolę nad pomocnym sprzętem

Planowanie budżetu wydaje się niemożliwe dla tych, którzy są oszczędni. Ale jest to konieczne do odpowiedzialnego życia. I tu też pomocne aplikacje mogą być zaletą.

 • Level Money: Ta aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno na iOS, jak i Androida. Działa jak wirtualny portfel, który jest połączony z Twoim kontem bankowym i śledzi Twoje wydatki. Ty decydujesz, ile chcesz zaoszczędzić, odłożyć i wydać, a aplikacja zajmie się resztą. Pokazuje postępy w oszczędzaniu za pomocą wykresu kołowego. Ten diagram pokazuje również, ile pieniędzy wydałeś każdego dnia i ile z określonej kwoty pozostało do końca tygodnia i miesiąca.
 • Pomysły na aplikacje – Mennica: Ta aplikacja jest najlepiej sprzedającą się aplikacją wśród aplikacji do kontroli wydatków od momentu jej uruchomienia. Jest dostępny bezpłatnie dla systemów iOS i Android. Użytkownicy łączą swoje dane bankowe z aplikacją i ustalają plany wydatków. Automatycznie rejestruje Twoje nawyki zakupowe i wydatkowe. Możesz także ustawić cele finansowe, a aplikacja będzie je pilnować. Chodzi o to, że masz wszystkie informacje o swoich pieniądzach w jednym miejscu, dzięki czemu możesz łatwo uzyskać dostęp i śledzić swoje finanse.