technologia

Podnóżek do biura – nowy ergonomiczny design

Podnóżek do biura metal-nowoczesne meble-biurko-paleta

Przedstawiamy Państwu innowacyjny podnóżek do biura – nowy design zapewnia optymalny komfort podczas pracy – zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Wykonana z drewna i metalu konstrukcja jest niezwykle stabilna i dopasowuje się do potrzeb każdej osoby. Lekko ergonomiczny kształt umożliwia swobodny ruch, dzięki czemu nogi są trenowane, a ciśnienie krwi regulowane.

Podnóżek do biura – konstrukcja jest niezwykle stabilna i niezawodna

Podnóżek-biuro-ergonomiczne-pomysły-projekt

Projektanci Fluidstance inspirowali się do swojego projektu własną codzienną pracą w biurze – około 80% ludzi w USA spędza około 7,7 godziny dziennie siedząc. Aby zachęcić do ruchu nawet w miejscu pracy, projektanci postawili na innowacyjny podnóżek do biura – porusza się on powoli i powoli rozkręca ciało bez większego wysiłku. Praktyczny i stabilny podnóżek może być pierwszym krokiem w nowym kierunku – ponieważ pracodawcy coraz częściej inwestują w ergonomiczne meble zwiększające komfort w miejscu pracy.

Podnóżek do biura – obecnie w fazie projektowej

Podnóżek-biurowy-stojący-stolik-roboczy-pomysł

W tej chwili podnóżek do biura jest jeszcze w fazie projektowej – do tej pory projektanci wykonali i przetestowali prototyp, a teraz chcą wejść do produkcji. Największe wyzwanie widzą w tym, że produkt nie może być produkowany masowo, a co za tym idzie koszty produkcji mogą wzrosnąć. Jesteśmy podekscytowani rozwojem i być może podnóżek zostanie zrealizowany w najbliższej przyszłości.

Podnóżek biurowy wykonany z metalu i drewna

Podnóżek biurowy metalowa konstrukcja-drewniana konstrukcja

Konstrukcja zwiększa ciśnienie krwi i pobudza krążenie /wg producentów/

Podnóżek-biura-drewno-metal-nowoczesny-design-ergonomiczny

Lekki ruch trenuje mięśnie

Podnóżek-biurowy-ergonomiczny-nowoczesny-podwyższone ciśnienie krwi

Nowoczesny design, który w krótkim czasie ma wejść do produkcji

Podnóżek-biura-metalowa-konstrukcja-pomysły-nowoczesnyPrzygotowane przez Płynna postawa