technologia

Nowy iPhone 6 ma duży wyświetlacz

 iPhone-6-porównanie-iPhone-5-z-iPhone-4-technologią

Jest świetna wiadomość dla wszystkich fanów nowych technologii telefonii komórkowej – mogą otrzymać telefon, który należy do rodziny dużych i na rynku zaawansowanych technologii – iphone 6. Jakie będą różnice w stosunku do starego iPhone’a 5 i innych telefonów? Odpowiedź udzielą za chwilę specjaliści.

Nowy iPhone 6 ma duży wyświetlacz

Nowy wyświetlacz telefonu iPhone 6

W Internecie pojawiła się ciekawa informacja, że ​​nowa generacja smartfonów od jabłko pozdrowienia. Według kilku źródeł już wiadomo, że jest to nowy iphone 6 będzie dostępny na rynku w dwóch wersjach. Jeden będzie miał wyświetlacz 4,7″ a drugi 5,5″.

Nowy iPhone – cieńszy, ale z szerokim ekranem

iPhone-6-nowy pomysł na wyświetlacz dłoni

Jeśli chodzi o nowego, większego iPhone’a, Sonny Dickson, który w zeszłym roku przed oficjalną premierą opublikował godne zaufania zdjęcia iPhone’a 5c i iPada mini Retina, teraz pokazał ciekawe zdjęcie.

Wymiary nowego telefonu komórkowego konkurują z innymi tytanami w świecie zaawansowanych technologii

iphone-6-photo-design-white-metallic-obie ​​strony

Zdjęcie przedstawia telefon, który rzekomo jest nowym iPhonem. Przekątna jego wyświetlacza to 14 cm. W przeliczeniu na cale oznacza to wyświetlacz o przekątnej 5,51181 cali. Mówi się też, że nowy iPhone będzie dużo cieńszy od poprzednika.

Większy wariant iphone 6 powinien pojawić się na rynku nieco później niż jego kompaktowy brat, według specjalistów cena będzie niepotrzebnie znacznie wyższa.

Ideą nowego wyświetlacza jest walka z rywalami na rynku za pomocą dużych wyświetlaczy oraz systemu Android i Windows. W jednej z publicznych publikacji firma Apple ogłosiła, że ​​w ostatnim czasie pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na telefony z dużym wyświetlaczem. Tak więc grupa docelowa i odpowiadający jej segment rynku powinny zostać osiągnięte i nasycone nowym projektem wyświetlacza.

Wyświetlacz o przekątnej 5,51181 cala otwiera nowe możliwości

iphone 6 trzy ekrany wyświetlają kolory

iPhone 6 w porównaniu z Twoją dłonią

iPhone-6-koncepcja-porównanie-ręki-duży-wyświetlacz

Duża rodzina ja

iphone6-porównanie-wymiar-wyświetlacz-przyszły-projekt

Szykowny design

nowy-iphone-6-koncepcyjny-biały-duży-wyświetlacz