technologia

Najnowszy iPhone 6 i jego pierwsze zdjęcia – nie można przegapić!

iPhone 6 najnowszym modelem, który ma zachwycać popularnością

Czy chciał byś iphone 6 ale niewiele o tym wiesz?! To jest odpowiedni artykuł dla Ciebie, który dostarczy Ci najważniejszych informacji o tej maszynie. Model różni się od poprzednika.

Pierwsze informacje o nowym iPhonie 6

iPhone najnowszy model cieńszy piękny design

„B Twitter” po raz pierwszy powiedział, że powstała szósta generacja tego smartfona i jeśli chcesz mieć ostatni model, możesz mieć ten iphone 6 kupić. Model jest znacznie cieńszy niż cokolwiek z iPhone’a do tej pory i ma większy wyświetlacz (5,7 cala). Ulepszenia są wyraźnie widoczne. Urządzenie będzie wyglądało na bardziej zakrzywione i praktycznie nie będzie miało ostrych krawędzi. Aby wszystko się zmieściło główny przycisk zostanie umieszczony „na końcu wyświetlacza”, pozostałe przyciski głośności będą w formie paska.

iPhone 6 jest bardzo popularny

iPhone 6 wypukły bez ostrych krawędzi

Celem jest zmniejszenie grubości urządzenia. To tylko spekulacje, czy urządzenie na zdjęciach jest rzeczywiście tym prawdziwym. Jeśli jesteś iphone 6 Jeśli chcesz kupić, koniecznie sprawdź te zdjęcia, ponieważ zostały opublikowane przez te same osoby, które jako pierwsze pokazały iPhone’a 5 Mini z wyświetlaczem Retina. Technologia wciąż imponuje nowymi, udanymi postępami. Dokładnie to można zaobserwować w przypadku nowego iPhone’a 6.

Poprawiono pasek głośności cienkich, grubych klawiszy

nowe, aktualne, drogie postępy w technologii cienkich lżejszych     imponująca funkcja projektowania piękna modna popularna marka