technologia

Komputerowa klawiatura przyszłości – Airtype

airtype-wonder-future-komputer-klawiatura

Rodzaj powietrza to jeden Klawiatura komputerowa bez przycisków. Innowacyjne urządzenie dopasowuje się do ludzkiej dłoni i można pisać na dowolnej powierzchni. Airtype bada ruchy palców i dostosowuje się do pisowni, więc nie powinieneś ich zmieniać. Nie ma różnicy między typem powietrznym a tradycyjnym Klawiatura komputerowa. W tym przypadku nie potrzebujesz przycisku resetowania, ponieważ inteligentne urządzenie działa z przewidywaniem dynamicznego tekstu i korektą.

Klawiatura komputerowa Airtype – skąd wzięło się cudo high-tech

jak używać-klawiatura-mankiet

Cała koncepcja zaczyna się w Austin w Teksasie w USA. Motywacją zespołu marketingowego było niezbyt dobre doświadczenie podczas pisania na klawiaturze telefonu komórkowego. Chcieli więc czegoś innowacyjnego w dziedzinie Klawiatura komputerowa rozwijać. W tej chwili Airtype jest w fazie prototypu

Komputerowa klawiatura przyszłości – jak wygląda Airtype

typ-powietrza-jak-nosić-na-klawiaturę-wymianę

Airtype składa się z pary zakrzywionych plastikowych mankietów, które są umieszczane na rękach właściciela tabletu lub smartfona, aby mogły pełnić odpowiednią funkcję wygodnego Klawiatura komputerowa powtórzyć z normalnymi wymiarami. Ale jakie są różnice?

1. Za pomocą Airtype możesz bezpośrednio wpisywać dokumenty, e-maile lub inne teksty na dowolnej powierzchni lub bez niej

2. Airtype wyczuwa unikalne ruchy palców pisarza, aby dynamicznie pisać litery.

3. Klawisz cofania lub resetowania nie jest potrzebny dzięki dynamicznemu programowi przewidywania i korekcji tekstu do eskapady QWERTY.

Oprócz trybu pracy mankiety są mocowane do krawędzi tabletu i transportowane, ponieważ urządzenie powinno być tak samo przenośne jak tablet.

Regularne korzystanie z klawiatury komputera

komputer-klawiatura-powietrzny-prototyp-tech-cud

Klawiatura bezprzewodowa

bez-klawiaturowych-wskazówek-technologii-przyszłości

Klawiatura z ekranem dotykowym

komputer z ekranem dotykowym klawiatury ipada

Airtype jest wygodny i ergonomiczny

airtype-klawiatura-bez-klawiszy-innowacyjny-design

Profil typu powietrza

airtype-klawiatura-mankiet-plastikowy-profil-projekt