technologia

Klimatyzacja okienna Noria z podłączeniem do aplikacji i kompaktową konstrukcją

Klimatyzacja okienna noria-kompaktowa-piękna-design

Każdy chce się trochę ochłodzić w gorące letnie dni. Systemy klimatyzacyjne są zwykle bardzo duże i zużywają dużo energii. Noria jest innowacyjna Klimatyzacja okienna z USA, który nadaje się do okien przesuwanych do góry. Różni się od innych klimatyzatorów okiennych kompaktowymi rozmiarami, łatwą instalacją i połączeniem ze smartfonami.

Klimatyzacja okienna o eleganckim wyglądzie

Klimatyzacja okienna noria-elegancki-design-łatwy w obsłudze

Noria zachwyca czystym designem w czerni i szarości. Dodatkowo nie posiada zbędnych przycisków – jedyne to pokrętło, które reguluje temperaturę. Obsługa jest zatem wyraźnie prosta i intuicyjna. Noria pracuje cicho i dlatego nadaje się do każdego pokoju, a także do sypialni.

Noria – klimatyzator okienny łatwy w montażu

Klimatyzacja okienna kompaktowa-łatwa w montażu-noria

Montaż Norii nie wymaga rzemieślnika. Klimatyzator okienny jest dostarczany z ramą, którą można z łatwością zastosować w oknach o różnych szerokościach. Jeśli rama jest już przymocowana do okna, system klimatyzacji można skonfigurować jednym kliknięciem i nie wymaga żadnych prac remontowych w domu. Niestety większość okien w Europie daje się otworzyć i obecnie nie da się na nich zamontować takiego klimatyzatora.

Klimatyzator Noria może również zapewnić świeże powietrze

klimatyzacja-okna-chłodzenie-powietrza-świeże-powietrze-nowa-technologia-noria

Kompaktowa klimatyzacja jest zamontowana w dolnej części okna, a wysokość zaledwie 15 centymetrów w ogóle nie zasłania widoku. Co więcej, Noria posiada nową energooszczędną technologię, która filtruje powietrze zewnętrzne i wprowadza je do wnętrza. Dzięki temu możesz przewietrzyć mieszkanie bez obaw o owady.

Noria może być obsługiwana przez Bluetooth

okno-klimatyzacja-aplikacja-podłączenie-klimat-regulacja-temperatura-noria

Klimatyzator okienny Noria jest równie inteligentny. Jest połączony ze smartfonem przez Bluetooth i sterowany na odległość. Dzięki aplikacji możesz nie tylko regulować temperaturę, ale także tworzyć dzienne lub tygodniowe plany automatycznej pracy i mniejszego zużycia energii.

Klimatyzator okienny potrzebuje tylko trochę miejsca do przechowywania

okno-klimatyzacja-zima-stow-compact-noria

Kolejną zaletą Norii jest oszczędność miejsca do przechowywania. Dzięki kompaktowym wymiarom klimatyzację można schować nawet zimą pod łóżkiem. Podsumowanie wspaniałych właściwości Norii można znaleźć w poniższym filmie:

* Możesz użyć inteligentnej klimatyzacji tutaj Pomoc.