technologia

Jazda na rowerze – pojazd wykonany z drewna i wykonany ręcznie

Rower-drewniany-z-czerwonym siedziskiem

Jazda na rowerze wykonanym z drewna i wykonanym ręcznie to wielki przywilej. Connor Wood Bicycles z Denver Colorado spełniają małe i duże marzenia i tworzą mobilne kreacje tak, jak tylko artysta może tworzyć swoje rzeźby. To prawdziwy szum, prawda??

Jazda na rowerze z drewna dla wszystkich fanów sportu i zainteresowanych

Rower wykonany z wysokiej jakości drewna

Czy kiedykolwiek miałeś jasne pojęcie o jednym? Rower wykonany z drewna miałeś na myśli i teraz postrzegaj to jako rzeczywistość na twoich oczach. Każdy element jest wykonany ręcznie z ekologicznego amerykańskiego drewna liściastego i każdy z nich jest indywidualnie projektowany. Jazda na rowerze i odróżnienie się od reszty świata to fajny pomysł dla fanów sportu i dla wszystkich kolekcjonerów z branży technologicznej i nie zapominajmy o zainteresowanych.

Jedź na rowerze – używaj prawdziwych sztuczek

Rowerowe-stopy

Rowery Connor Wood Rowery wykonane są wyłącznie z drewna orzechowego i jesionowego. Na drewno zastosowano lakier do łodzi, dzięki czemu można długo jeździć na rowerze i mieć go jako wiernego towarzysza w podróży. Różne, nietypowe rowery oferowane są w trzech wersjach: Woody Cruiser, Woody Scorcher i Woody Mountain. Zanurz się w tym świecie niesamowitej i niepowtarzalnej jazdy, płynnie i łatwo z gwarancją satysfakcji.

 Fala entuzjastów będzie zachwycona tym rowerem Woody-rower-by-Connor Najlepsze z rowerów Connor Wood z Ameryki Północnej Północnoamerykańskie drewniane rowery Rowerem pokonuje każdą trasę Rower-nowoczesny-z-drewna Czy chciałbyś nowy drewniany rower, aby uzyskać najlepsze i niezapomniane wrażenia? Rower-on-the-road z drewna Indywidualne akcenty dla każdego modelu Projektant-rower-wykonany-z-drewna-by-Brooks Prawdziwe dzieło sztuki na kółkachDrążek kierowniczy wykonany z drewna

 Niesamowity Woody Scorcher na cel