technologia

Innowacyjny spinacz do bielizny Peggy z połączeniem z aplikacją

Innowacyjny spinacz do bielizny compact-clothesline-peggy-omo

W dzisiejszych czasach innowacji wszystkie dziedziny naszego życia są stopniowo digitalizowane. Producent detergentów OMO, który jakiś czas temu działał również na rynku niemieckim, ma jeden innowacyjny spinacz do bielizny który łączy się ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji i dostarcza informacji o praniu. Peggy to tylko prototyp opracowywany na rynek australijski.

Peggy – innowacyjny klamerka do bielizny i jej funkcje

Innowacyjne funkcje spinacz do bielizny-czujnik-połączenie ze smartfonem

Peggy to elegancki spinacz do bielizny wyposażony w czujniki światła, temperatury i wilgotności. Wykorzystuje regionalną prognozę pogody, aby dostarczyć informacji o czasie potrzebnym do suszenia prania. Otrzymasz również powiadomienie, gdy pogoda się pogorszy i spodziewany jest deszcz. Dzięki temu możesz wyjąć pranie ze sznurka, zanim zacznie padać.

Innowacyjne klamerki do bielizny, które nie tylko suszą ubrania

Innowacyjne spinacze do bielizny peggy-wiadomość-warunki pogodowe

Peggy dostarcza informacji o czynnościach związanych z praniem, takich jak czas potrzebny pralce na pranie i czas suszenia w odniesieniu do aktualnych warunków pogodowych. Ale na tym wszystko się nie kończy. Właściciel tego innowacyjnego spinacza do bielizny otrzymuje sugestie dotyczące spędzania wolnego czasu z rodziną za pośrednictwem aplikacji, gdy jest ładna pogoda.

Peggy ułatwia rodzicom, którzy mają ograniczony czas

innowacyjny-klamerek-ubraniowy-peggy-suchy-kosz na pranie

Spinacz do bielizny z połączeniem z aplikacją przez WLAN jest odpowiedni dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na prace domowe i potrzebują wszelkiej możliwej pomocy. Jednak to, czy innowacyjny spinacz do bielizny jest naprawdę pomocny, pozostaje kontrowersyjnym pytaniem, na które konsumenci będą mogli odpowiedzieć po wprowadzeniu urządzenia na rynek.

Projekt Peggy

innowacyjne-spinki do ubrań-peggy-app-połączenie-czujniki-wifi

Peggy wygląda jak zbyt duży pomarańczowy spinacz do bielizny o eleganckim wyglądzie. Kolor dobierany jest tak, aby był łatwiejszy do rozpoznania pod resztą prania. Czujniki i moduł Wi-Fi znajdują się w górnej części urządzenia.

Innowacyjny spinacz do bielizny jest ładowany przez USB

innowacyjne-spinki do bielizny-peggy-informacje-uzyskaj-pranie

Możesz dowiedzieć się więcej o Peggy w poniższym filmie promocyjnym: