technologia

Innowacyjna koncepcja iPhone’a 6 z projekcją hologramową

Zaawansowany technologicznie projektor holograficzny funkcje iPhone'a 6

We Włoszech pojawiła się nowa koncepcja Apple iphone 6 prezentowany, który zachwyca dwoma bocznymi hologramami, które można obsługiwać jak ekran dotykowy. Każdy nowy model iPhone’a zawiera co najmniej jeden nowy innowacyjny element. Ale krok między dwoma pokoleniami rzadko jest tak duży, jak byśmy chcieli. Dlatego lubimy nowe projekty, które reprezentują unikalne urządzenia z wcześniej niewyobrażalnymi funkcjami i aplikacjami.

Włoska koncepcja iPhone’a 6 z projekcją hologramową

Zaawansowany technologicznie cienki projektor hologramowy Apple iPhone 6

Ta nowa koncepcja iPhone’a 6 jest dziełem włoskiego studia Design Set Solution.

iPhone 6 z projekcją hologramu Włochy koncepcja

Pomysł na to iphone 6 jest niewątpliwie imponujący. Włosi opracowali nową wersję iPhone’a 6, która wyświetla hologram po obu stronach. Wyświetlają one nie tylko dodatkowe treści, ale można je obsługiwać równie łatwo, jak ekran dotykowy iPhone’a 6.

projektor hologramowy iphone 6 hi tech dodatki

Film opracowany jako uzupełnienie projektu pokazuje, jak pionowo rzutowane hologramy można wykorzystać w ciekawych aplikacjach, takich jak gry 3D.

Na pomysł hologramów od dawna narzekają zarówno projektanci, jak i konsumenci. Na razie są to jednak tylko koncepcje. Ten pomysł nie jest też pierwszym dla iPhone’a. Niedawno projektanci wprowadzili hologramową klawiaturę do telefonów Apple, którą można obsługiwać palcami, podobnie jak ekran dotykowy.

W pewnym momencie pomysł ten znajdzie również miejsce w elektronice użytkowej. Pozostaje tylko czekać.