technologia

Dron z kamerą – nowy design Snap

Dron z kamerą nowy projekt zatrzaskowy biały

Snap to nazwa najnowszego drona z kamerą – projekt został stworzony przez Vantagerobotics i jest obecnie w produkcji. Latająca kamera inspiruje innowacyjnym designem i obiecuje funkcjonalność – można ją bez problemu transportować i stać się nieodłącznym towarzyszem ekstremalnych sportowców czy miłośników przyrody. Ponieważ, jak wiadomo, drony robią szczególnie piękne zdjęcia krajobrazów.

Dron z kamerą – Snap obiecuje czas lotu do 20 minut

Dron-kamera-łatwy transport-cztery-śmigła

Dron z agrafką składa się z trzech części spiętych magnesami. Dron jest niezwykle łatwy w montażu i można go zdemontować i ponownie złożyć w mgnieniu oka. Ponadto projektanci zabezpieczyli śmigła, aby konsumenci nie doznali obrażeń. Sam aparat ma wszystko, czego potrzeba do zdjęć w wysokiej rozdzielczości – jest wyposażony w sensor 4K Exmor o rozdzielczości 1080p i 120 kl./s. Producenci obiecują również czas lotu do 20 minut i maksymalną prędkość 48 km na godzinę.

Dron z kamerą – Snapem można sterować za pomocą aplikacji

Drone-kamera-nowy-projekt-szybki-kompaktowy

Być może największą zaletą drona z Camera Snap jest jego oprogramowanie – ponieważ drona można zaprogramować i śledzić każdy Twój ruch. W ten sposób można wykonać nagrania, które cieszą się szczególną popularnością wśród sportowców ekstremalnych. Ponadto dron jest niezwykle kompaktowy i mieści się we własnym plecaku. Będzie dostępny w przedsprzedaży od wiosny 2016 r..

Dron osiąga prędkość 48 km/h

Drone-kamera-cztery-śmigła sterowane przez aplikację

Posiada cztery śmigła, które zapewniają stabilność

Dron z kamerą szybki-niezawodny-nowy-projekt

Kompaktowy dron mieści się w plecaku

 Dron o wymiarach kamery-mały-kompaktowy-praktyczny

 Przygotowane przez Roboty Vantage