technologia

Akcesorium do domu odbija światło w ciemnych zakamarkach

akcesorium do mieszkania-odbijające-słoneczne-wnętrze-idea

A Akcesoria do domu często może się przydać. Wyobraź sobie następującą znajomą sytuację: Nawet jeśli wybrałeś jasne wnętrze i przezroczyste zasłony lub zasłony, w mieszkaniu nadal są miejsca, które są po prostu zbyt ciemne. Zwłaszcza jeśli nie miałeś okazji zbudować domu według swoich pomysłów, ta wada będzie Ci znana.

Akcesoria do mieszkania – jasne pokoje bez remontu

akcesorium do mieszkania salon-jasna atmosfera-stolik kawowy-szkło

Ale teraz znalazłeś idealne rozwiązanie i nazywa się Lucy. Dzięki akcesorium do mieszkania “Lucy” otrzymujesz jasne wnętrze, o jakim zawsze marzyłeś, bez konieczności przeprowadzania większych remontów.

Akcesoria do apartamentu “Lucy”

akcesoria-apartament-stół-jadalny-biały-nowoczesny-kompaktowy-roślin

Lucy to praktyczny robot, który z powodzeniem odbija światło obecne w pomieszczeniu, tworząc jaśniejszą atmosferę. Jako akcesorium do mieszkania, urządzenie zasilane jest energią słoneczną i obraca się automatycznie wraz ze słońcem. To obiecuje dużo światła w pomieszczeniu przez cały dzień.

Brak dodatkowego zużycia energii

akcesoria-płaskie-stołek-leżanka-turkusowy-lucy-odblaskowy

Szczególnie zimą, kiedy dzień staje się coraz krótszy, mile widziane jest więcej światła w pomieszczeniach. I choć lampy mogą być remedium, jasne wnętrze w tym przypadku wiąże się również z większym zużyciem energii.

Projekt z Włoch

akcesoria-płaska-technologia-lustrzana-dekoracja-praktyczna

I każdy chciałby tego uniknąć – z jednej strony z korzyścią dla środowiska, a z drugiej oczywiście, aby zaoszczędzić pieniądze. Lucy pojawia się tutaj ponownie jako dodatek do mieszkania dzięki przyjaznej dla środowiska pracy słonecznej.

Łatwa instalacja

akcesoria-instrukcje-mieszkania-lucy-robot-pomysl-na-dekoracje-pomysl

Łatwe w użyciu akcesorium do domu zostało opracowane przez Divę Tommei. Lucy jest po prostu umieszczona przy oknie. Następnie obróć urządzenie w kierunku, w którym chcesz uzyskać więcej światła, a światło słoneczne zostanie odbite.

Praca automatyczna

akcesoria-apartament-robot-diva-tommei-oczywiscie-projektowanie-pokoju-jasnego

Czujnik w akcesorium do mieszkania dokładnie wie, kiedy zaczyna się dzień i kiedy kończy się ponownie. W ten sposób robot automatycznie zaczyna odbijać światło rano i zatrzymuje się ponownie pod koniec dnia.

Projekt autorstwa Divy Tommei

akcesorium do mieszkania kula-optyka-lustro-przyjazna dla środowiska-lucy

Jeśli akcesorium do mieszkania przeszkadza Ci w określonych godzinach, możesz je łatwo przenieść dzięki smukłej i dość kompaktowej konstrukcji.

Akcesoria do mieszkania – Lucy od środka

akcesoria-płaskie-pojedyncze-części-kule-szkło-lucy-urządzenia-przydatne

Tutaj ponownie zilustrowane są wewnętrzne działania Lucy. Akcesorium do domu działa, jak mogłoby być inaczej, z lustrem, które jest ustawiane we właściwej pozycji w zależności od pozycji słońca.

Zaprojektowane przez Solenica.