technologia

6 fajnych aplikacji, które mogą ułatwić nam życie

fajne aplikacje codzienne-biurowe-życie-ułatwiają życie

Kto w dzisiejszych czasach nie ma przy sobie telefonu komórkowego? W pracy, w czasie wolnym czy podczas uprawiania sportu nasz smartfon towarzyszy nam wszędzie. Zawsze jest wiele fajnych aplikacji, które pomagają nam radzić sobie z codziennym życiem. Tutaj znajdziesz wybór pomocnych aplikacji, które obejmują różne codzienne czynności. Dzięki niemu w prosty sposób zaplanujesz wyjazd, prześlesz program szkoleniowy, zarządzasz finansami i poprowadzisz własną firmę.

Fajne aplikacje do podróży – wskazówki dotyczące planowania podróży

fajne aplikacje porady-podrozy-planowanie-podrozy

Nie wszystkie opony wakacyjne rezerwują podróż przez Internet, niektóre nadal stosują klasyczne podejście do wyszukiwania wakacji i najpierw przeglądają katalog podróży. Niektórzy dostawcy oferują teraz swoim klientom dodatkowe informacje i usługi za pośrednictwem aplikacji. Na przykład za pomocą aplikacji Thomas Cook można skanować niektóre strony katalogu. Teraz użytkownik otrzymuje dodatkowe informacje, takie jak filmy lub wycieczki 360 stopni bezpośrednio na swój smartfon. Ponadto aplikacje podróżne często dostarczają informacji o zmienionych godzinach lotu lub oferują do pobrania mapy miejsc podróży. Możesz znaleźć porównanie różnych aplikacji wakacyjnych tutaj. Równie przydatna jest aplikacja Deutsche Bahn. Pasażerowie mogą korzystać z tego nawigatora, aby dowiedzieć się o możliwych opóźnieniach w ich pociągu.

MoneyControl – Mobilne planowanie finansowe

fajny plan-aplikacji-plan-finanse-wydatki

Dzięki aplikacji MoneyControl użytkownicy mają zawsze przy sobie swoją książkę budżetową. Wszystkie nakłady i wydatki mogą być jasno wymienione, dzięki czemu na koniec miesiąca użytkownik może zobaczyć, gdzie wydał za dużo pieniędzy i gdzie może zaoszczędzić w przyszłości. Strona startowa zawsze pokazuje stan finansowy, dzięki czemu użytkownik zawsze wie, na co go w tej chwili stać i na co być może powinien się w tej chwili obejść. Płatności cykliczne, takie jak czynsz lub wynagrodzenie, można księgować ręcznie co miesiąc, natomiast wydatki i dochody krótkoterminowe można księgować ręcznie. Ze względu na ochronę danych pliki są zapisywane tylko na odpowiednim urządzeniu. Więcej informacji na temat mobilnej książki gospodarstwa domowego można znaleźć na stronie mobiware.de.

Zarządzaj własną firmą będąc w ruchu

fajne aplikacje firma-zarządzaj-mobilna-bizneswoman

Przedsiębiorcy również korzystają z pomocnych aplikacji. Producent oprogramowania Lexware oferuje swoim klientom na przykład mobilne wersje swojego programu do zarządzania zapasami. Dzięki temu przedsiębiorca zawsze ma pod ręką dane o klientach, dostawcach oraz towarach przychodzących i wychodzących. Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób podróżujących służbowo i przedsiębiorców, którzy często przebywają poza domem, aby zarządzać gospodarką zapasową swojej firmy, gdy są w ruchu.

Sprytnie oszczędzaj pieniądze podczas zakupów

fajne-aplikacje-zakupy-oszczedzajace-okazje

Są przydatne fajne aplikacje na co dzień, zwłaszcza dla wszystkich, którzy chcieliby zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów. Na przykład aplikacja internetowego portalu porównywania Idealo umożliwia użytkownikowi szybkie i łatwe porównywanie cen w ruchu. Za pomocą skanera kodów kreskowych aplikacja rozpoznaje żądany produkt i pokazuje użytkownikowi ceny, dostępność i opcje dostawy odpowiedniego produktu. Aby każdy mógł znaleźć najtańszą cenę. Więcej informacji o tej aplikacji jest dostępnych tutaj.

Sprawny i zdrowy dzięki aplikacjom sportowym

fajne-aplikacje-sport-fit-zdrowa-natura

Dla entuzjastów sportu istnieją różne sposoby na utrzymanie formy za pomocą programów na smartfona. Szczególnie popularna jest aplikacja Runtastic. Oznacza to, że użytkownik na pierwszy rzut oka widzi, jak długo przebiegł, jaki dystans przebył, jaką zużył energię, jaka była jego średnia prędkość i wiele więcej. Te statystyki pomagają programowi szybciej osiągnąć osobiste cele. Aplikacja skupia się nie tylko na bieganiu, każdy, kto woli jeździć na rowerze szosowym lub górskim, może również korzystać z aplikacji. Tymczasem Runtastic oferuje również wiele innych funkcji, takich jak trenażer mięśni brzucha, nóg czy pośladków.

Obrazy z pixabay.com – JESHOOTS, Unsplash, FirmBee – CC0 Public Domain