Tarasy

Wspaniały przykład warstwowego drewnianego tarasu w Portland

przykład wielopoziomowego drewnianego tarasu okrągłego projektu

Ten inspirujący pomysł na wielopoziomowy drewniany taras znajduje się w Portland w stanie Oregon. Właściciele marzyli o przestrzeni na świeżym powietrzu, w której cała rodzina będzie mogła cieszyć się zajęciami na świeżym powietrzu. Projekt drewnianego tarasu powinien podążać za krzywiznami naturalnej rzeźby i mieć piękny widok na jezioro.

Rezultat jest taki oszałamiający wielopoziomowy drewniany taras, który składa się z dwóch głównych poziomów i dodatkowego stopnia do jacuzzi. Jest jeszcze jedna antresola, na której obok aneksu kuchennego i jadalni znajduje się grill. Ten krok jest jeszcze bliżej wody niż dwa pozostałe i pozwala na lepszy widok na jezioro.

Materiał budowlany na wielopoziomowy taras drewniany

przykład wielopoziomowego drzewa daglezja do projektowania patio

ten wielopoziomowy drewniany taras składa się głównie z czerwonego cedru z zachodu. Ten materiał drzewny zapewnia ciepły i naturalny wygląd. Zastosowanie prawdziwego drewna miało ogromne znaczenie nie tylko dla wyglądu, ale również dla jakości tarasu.

Wielopoziomowy drewniany taras z wbudowanym kamieniem

przykład wielopoziomowej drewnianej konstrukcji schodów tarasowych

Starając się maksymalnie poszerzyć werandę, robotnicy budowlani dosłownie uderzyli w ścianę. Okazało się, że zbocze za domem jest wykonane z litej skały. Dlatego pracownicy budowlani wpadli na kreatywny pomysł zatrzymania tam werandy i dostosowania drewnianych schodów do kształtu kamienia. To było prawdziwe wyzwanie. Każdy kawałek drewna powinien być bardzo dokładnie przycięty, aby dopasować się do nierównej powierzchni skały.

Zapierający dech w piersiach widok

przykład wielopoziomowego projektu panoramicznego patio

Aluminiowe filary zostały starannie zaprojektowane i zbudowane, aby nie zasłaniać pięknego panoramicznego widoku jeziora Oswego.

Przytulne kąpielisko

przykład wielopoziomowego drewnianego jacuzzi tarasowego

ten wielopoziomowy drewniany taras posiada przytulne i piękne kąpielisko z jacuzzi. Wanna nie znajduje się w zasięgu wzroku górnych kondygnacji. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym widokiem w jacuzzi bez zakłóceń. Okrągły taras został zbudowany wokół wanny z hydromasażem. Tutaj również projekt tralek został bardzo starannie dobrany i dostosowany do krajobrazu.

Znaczna oszczędność miejsca

przykład wielopoziomowych drzwi do dekoracji patio

Przestrzeń pod tarasem jest bardzo często zaniedbana. W tym przypadku przestrzeń została wykorzystana bardzo starannie i praktycznie. W przestrzeni pod tarasem znajdują się systemy orurowania i filtry wanny z hydromasażem, a także miejsce do przechowywania różnych przedmiotów. Wszystkie te przedmioty zostały ukryte za drewnianymi drzwiami o dopasowanym designie.

Wbudowana ławka

przykład wielopoziomowej ławki do zabudowy w patio

Na antresoli patio znajduje się wbudowana ławka, z której również roztacza się piękny widok na jezioro. Pracownicy budowlani ustawili ławkę z wbudowanymi elementami, które tylko przyczyniają się do ulepszenia projektu.

Przejścia o eleganckich kształtach

przykład wielopoziomowych drewnianych schodów tarasowych okrągłych

Drzwi z francuskimi oknami zapewniają dostęp do wyższych poziomów werandy, a trzy okrągłe stopnie zapewniają przejście na poziom pośredni.

Okrągły kształt projektu

przykład wielopoziomowego projektu kąpieliska na patio

ten wielopoziomowy drewniany taras Przede wszystkim posiada elementy i wzory o zaokrąglonych kształtach. Łuki zostały dostosowane do kształtu skarpy, a projekt prefabrykowanych balustrad został skoordynowany z ławkami i schodami.

Drewno gięte

przykład wielopoziomowej obróbki drewna na patio

ten wielopoziomowy drewniany taras szczególnie zachwyca niepowtarzalnymi wzorami wykonanymi z giętego drewna. Czerwone drewno cedrowe z zachodu było obrabiane i gięte, gdy materiał był młody i zielony. Aby deski zostały wygięte bez łamania, należy je rozerwać w cienkie paski, a następnie odpowiednio ukształtować. Następnie zostały złożone z powrotem i zalaminowane.

Unikalny design

przykład wielopoziomowego projektu ogrodowego krajobrazu patio

Te wielopoziomowy drewniany taras został starannie dostosowany do projektu domu. Weranda zawiera naturalne elementy, takie jak drewno i kamienie. Rezultatem jest unikalny projekt, który wygląda jak część środowiska, a jednocześnie jest wydajny i praktyczny.