Tarasy

Wiklinowe krzesła i drewniane stoły wprowadzają odrobinę egzotyki na taras na dachu w Meksyku

Wiklinowe krzesła i stoły drewniane, wiszące krzesła, taras na dachu, zrobić egzotyczny bar

W gęsto zaludnionych obszarach tarasy dachowe dają schronienie przed chaosem i hałasem wielkiego miasta. Ze względu na dużą powierzchnię nadają się nie tylko do stworzenia własnego schronienia. Imprezy, a nawet oficjalne imprezy mogą odbywać się również na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, że na tarasie na dachu znajduje się obecnie wiele renomowanych restauracji i barów. Opisany poniżej taras na dachu w Meksyku daje odwiedzającym możliwość podziwiania widoków na miasto, popijając koktajl. Egzotyki dodają wiklinowe krzesła i drewniane stoły, fontanny odwracają uwagę od ulicznego hałasu, a pergola rzuca chłodne cienie na siedzenia. To zielona oaza w środku miasta, która zachęca do odpoczynku i relaksu.

Wiklinowe krzesła i drewniane stoły na tarasie na dachu zamieniają go w egzotyczną kryjówkę w środku wielkiego miasta

Taras na dachu wiklinowe krzesła i drewniane stoły pergola podłoga wyłożona kafelkami

Kiedy architekci z Vertebral po raz pierwszy zobaczyli taras na dachu, byli pod wrażeniem zarówno jego wielkości, jak i pięknego widoku. Postanowili zamienić dostępną przestrzeń w małą zieloną oazę. Najpierw taras obramowano wysokimi szklanymi balustradami. Następnie ułożono podłogę z desek i zbudowano długą pergolę z miejscowego drewna.

Taras na dachu meble z wikliny salon sofy szara pergola cegła

Architekci celowo nie zastosowali przegród, jak zwykle, aby podzielić taras na kilka stref. Zamiast tego optycznie podzielili je na kilka stref, które pełnią różne funkcje. Goście mogą rozmawiać w spokoju pod pergolą i wylegiwać się na słońcu w grupach w salonie. Jest nawet scena z przylegającym parkietem tanecznym. Idealne na letnie wieczory przy muzyce na żywo.

Wiklinowe krzesła i drewniane stoły taras na dachu pergola trawy ozdobne

Na podwyższonych rabatach posadzono zimozielone egzotyczne trawy ozdobne, byliny, a nawet drzewa ozdobne. Wprowadzają dużo zieleni na taras, zapewniają prywatność i ochronę przed wiatrem, a jednocześnie pozwalają na wyraźny widok na panoramę miasta. Efektem końcowym jest zachęcająca „przestrzeń”, w której spotykają się natura i architektura.

Taras na dachu wiklinowe krzesła i drewniane stoły szare leżanki byliny

Egzotycznie wyglądające meble ogrodowe niosą luksusową hojność i uzupełniają projekt tarasu. Wiklinowe krzesła i drewniane stoły wraz z wiszącymi krzesłami z prawdziwego rattanu, hamakami i leżankami z drewna tworzą wygodną część wypoczynkową, w której goście mogą odpocząć.

Wiklinowe krzesła i drewniane stoły naprawdę pasują do domowych akcesoriów

Taras na dachu meble ogrodowe Kamień w stylu marokańskim sofa okrągły stół

Aby meble wypoczynkowe nie wyglądały na nudne, architekci ponownie je tapicerowali i ozdobili ozdobnymi poduszkami z frędzlami. Wysokiej jakości tekstylia są szczególnie przyjemne dla skóry. Kilka stolików kawowych z metalowymi nogami i płytą z litego kamienia naturalnego uzupełniają meble na tarasie na dachu. Aby goście czuli się komfortowo również wieczorem, zainstalowano kilka lamp wiszących i lamp podłogowych. Tworzą romantyczny nastrój po zachodzie słońca.

Płynne przejście między obszarami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Kształt baru na dachu umywalka z cegły kamienie żwir

Bar jest płynnie połączony z sąsiednim tarasem na dachu za pomocą dużych przesuwnych szklanych drzwi. Granica między wnętrzem a zewnętrzem przenika również dzięki wyposażeniu. Wewnątrz restauracja została wyposażona w te same wiklinowe krzesła i drewniane stoły, które również tworzą wygodne siedzenia na zewnątrz.

Egzotyczny taras na dachu w Meksyku to doskonały przykład udanego projektu tarasu. Naturalne materiały tworzą przytulną atmosferę, a rośliny odprężają zmysły. Elementy wodne stanowią wykończenie i tworzą prawdziwą miejską oazę.

Roślina na tarasie na dachu, wysoka ściana z cegły wiadra

Taras na dachu orientalne latarnie wodne

A Projekt kręgowy