Tarasy

Whirlpool na zewnątrz: Kiedy taras staje się oazą wellness

Romans we dwoje lub relaks dla całej rodziny: wanna z hydromasażem na świeżym powietrzu zapewnia wakacyjny nastrój we własnym ogrodzie i przekształca taras lub balkon w oazę wellness. Dzięki temu możesz cieszyć się świeżym powietrzem z hydromasażem na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku i temperatury. Aby inwestycja była jednak opłacalna, przy projektowaniu tarasu i zakupie systemu należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Wyjaśnimy Ci, jakie opcje są dostępne i jak znaleźć odpowiednią dla Twojej sytuacji życiowej.

Jacuzzi na zewnątrz zapewnia prawdziwe doznania spa

Ciesz się jacuzzi w nowoczesnym spa na świeżym powietrzu z gazowaną wodą przez cały rok

Spa na świeżym powietrzu to prawdziwy luksus, z którego można korzystać przez cały rok. Nowoczesne jacuzzi nie tylko przekonują funkcjonalnością, ale także harmonijnie wtapiają się w purystyczne otoczenie mieszkalne dzięki zredukowanemu językowi projektowania. Wysokiej jakości modele są również bardzo wytrzymałe i, jeśli są odpowiednio pielęgnowane, zapewniają wiele lat zabawy na świeżym powietrzu. Ale jak właściwie rozpoznać wysoką jakość i na co zwrócić uwagę przy zakupie??

Luksusowe mieszkanie z jacuzzi na tarasie lub balkonie

Wysokiej jakości systemy można rozpoznać po wysokiej jakości materiałach, poszczególnych markowych częściach, a także koncepcji siedzeń i leżaków.

Koncepcja pokoju i krajobraz do siedzenia. W przeszłości prywatna oaza uzdrowiskowa była możliwa tylko w dużym ogrodzie. W dzisiejszych czasach istnieje wiele wariantów do wyboru, nawet dla osób z małą powierzchnią zewnętrzną. Kompaktowe modele można łatwo umieścić na balkonie lub tarasie na dachu i w niczym nie ustępują większym pod względem wellness. Nawet mieszkańcy miast nie muszą rezygnować z dobroczynnego działania masażu wodnego. Niezależnie od tego, czy ma 2 czy 20 miejsc, jacuzzi powinno oferować najwyższy komfort siedzenia, zapewniać wygodną przestrzeń na nogi i umożliwiać swobodną komunikację.

Jacuzzi z wieloma funkcjami i wbudowanymi elementami sterującymi

Masaż. Nie tylko liczba Miejsca w jacuzzi powinien odgrywać rolę w twoim zakupie. Równie ważne są dostępne opcje masażu i dysze, w które wyposażony jest model. Zazwyczaj do wyboru są następujące warianty: masaż karku, pleców, ud i podudzi oraz masaż stóp. Kompaktowy jacuzzi dla 2 lub 3 osób zazwyczaj posiada salon do relaksującego masażu całego ciała i dwa siedzenia do masażu Shiatsu. Większe modele są wyposażone w dodatkowe plecaki odrzutowe, które można umieścić w dowolnym miejscu w mgnieniu oka. Mają też tak zwane „fajne miejsca”, na których można się odświeżyć.

Technologia. Wysokiej jakości sprzęt posiada system filtrów, ozonator oraz system UV-C, które utrzymują wodę w czystości przez cały rok. Solidna konstrukcja z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dobra izolacja i podłoga odporna na uderzenia gwarantują ponadprzeciętną żywotność systemu.

Cechy. Ważnymi cechami zapewniającymi dobrą atmosferę są aromaterapia, oświetlenie i system muzyczny. Można je włączać i wyłączać niezależnie i sterować za pomocą pilota lub aplikacji.

Whirlpool na zewnątrz: Musisz zwrócić na to uwagę, planując własną oazę wellness

Zabawa w gazowanej wodzie Dzieci w nowoczesnym jacuzzi dla trzech osób

Jeśli chcesz mieć oazę wellness na tarasie lub balkonie, powinieneś wziąć pod uwagę kilka rzeczy podczas planowania. Ważne wymagania dotyczące tarasu spa obejmują:

  • Powierzchnia możliwie równa i stabilna. Najlepiej nadają się płyty betonowe lub kamienne lub konstrukcja drewniana z mocno zagęszczoną podkonstrukcją.
  • Powinno być również dostępne połączenie wysokiego napięcia w pobliżu wanny z hydromasażem. Linie energetyczne, które są dodatkowo zabezpieczone wyłącznikiem mocy, okazały się optymalne.
  • Niektóre wanny z hydromasażem wymagają podłączenia zimnej wody lub odpływu wody. Jednak wiele modeli można napełniać lub uzupełniać wężem ogrodowym i nie wymagają one bezpośredniego podłączenia.
  • Wanna z hydromasażem musi być dostępna ze wszystkich czterech stron, aby można było przeprowadzić prace serwisowe i konserwacyjne.
  • Do montażu często potrzebny jest dźwig samochodowy.

 Wanny z hydromasażem są odpornymi na warunki atmosferyczne i wyjątkowo wytrzymałymi systemami. Przy prawidłowym montażu i starannej pielęgnacji gwarantowana jest wieloletnia przyjemność kąpieli w domu.

Nowoczesne centrum odnowy biologicznej z funkcją aromaterapii na zewnątrz