Tarasy

Pomysły na projektowanie patio na świeżym powietrzu lub jak zaprojektować dziedziniec

Fontanna wodna Pergola Nowoczesny design Parasol Patio Area

Czy jest coś lepszego niż relaks po ciężkim dniu pracy w Patio na zewnątrz zrelaksować się? Dla rodzin z dziećmi ogród i wewnętrzny dziedziniec są miejscem wspólnej rozrywki, spędzania wolnego czasu i relaksu. Projektując teren na zewnątrz, możesz wybierać spośród szerokiej gamy opcji, czy to rustykalnej, czy luksusowej – Twoja wyobraźnia i kreatywność nie mają żadnych ograniczeń. Jednak każdy właściciel ogrodu wie też, jak trudno jest zadbać o ogród i akcesoria, dobrać odpowiednie meble i odpowiednią dekorację.

Zewnętrzne patio z kominkiem, fontanną i pergolą

Rustykalne krzesło-szary bambusowe ogrodzenie ogrodowe

To stylowe patio w St. Louis może zainspirować Cię do stworzenia tak przytulnego domu Patio na zewnątrz Utwórz obszar. Właściciele chcieli przestrzeni życiowej na świeżym powietrzu, która byłaby organicznym przedłużeniem ich domu i pozwoliłaby im cieszyć się wypielęgnowanym ogrodem. Kamienna fontanna i przytulna część wypoczynkowa uzupełniają przytulną atmosferę. Pergola o nowoczesnym designie wykonana z cedru i stali definiuje przestrzeń i zapewnia ochronę przed wiatrem oraz prywatność. Ich naturalna kolorystyka nawiązuje do wewnętrznego dziedzińca. Rustykalne krzesła i stoły z drewna tekowego wprowadzają komfort wnętrza na taras, a kominek i fontanna zapewniają przyjemną atmosferę przez cały rok.

Imponujące patio i ogród z bujną roślinnością

Pomysły na plener Möbel Design

Dom, garaż, ogrodzenie i Patio na zewnątrz otoczone są dużą ilością zielonych roślin. Trawy ozdobne, różowe azalie Girard, liriope, szałwia rosyjska i powojniki dodają jesiennego koloru neutralnemu tłu tarasu. Bambusowe ogrodzenie dodaje pionowe elementy naśladujące pergolę. Poziome linie roślin służą również do ukrycia za nimi klimatyzacji.

Stwórz oazę na świeżym powietrzu

Pergola budowlano-ogrodowa bujna kamienna podłoga

Spód Patio na zewnątrz Teren został pokryty bluestones. To samo zastosowano do podłóg wewnętrznych i dlatego podłoga działa jako połączenie między obszarami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Meble ogrodowe powinny łączyć estetykę z funkcjonalnością. Dobrze nadają się do tego meble z ciemnego rattanu ze zdejmowanymi poduszkami siedzisk. Uroczą, wielokolorową atmosferę można stworzyć również za pomocą ścian.

W rezultacie oaza ogrodowa

Meble drewniane ogrodowe-kolorowe kwiaty parasol

Stylowy Patio na zewnątrz Meble i kolorowy ogród łączą się w atrakcyjną, spersonalizowaną przestrzeń, która gwarantuje najlepszy relaks.

Kolorowe sadzenie

Ceramiczny słoik kolorowych roślin bambusowe ogrodzenie 

Winorośl wije się wokół pergoli

wspinaczka winorośli pergola projekt ogrodu

Podłogi Bluestone

Zestaw podłóg Bluestone Idea Patio

Projekt pergoli – stal i drewno cedrowe

Pergola ogród na zewnątrz patio

Posadź trawy ozdobne w ogrodzie

wytrzymały dziedziniec z trawy ozdobnej

Elementy projektu ogrodu

Elementy ogrodowe zielone winorośli

Plan ogrodu

Dom z planem ogrodu z ogrodem w garażu