Tarasy

Pomysły na drewniane tarasy – jak układać wzory

Równoległy projekt tarasu z drewnianymi tarasami

Tradycyjny Deski tarasowe z drewna oferowana jest w różnorodnej kolorystyce i wykonana z różnych materiałów – od bambusa, bankirai, cedru, daglezji itp. Chcąc zbudować taras drewniany, należy zastanowić się, jakie drewno pokryć i jaki wzór ułożyć iw jaki sposób. Należy wziąć pod uwagę lokalizację – czy na zboczu, czy nie. Ogólnie istnieje również wiele prostych wzorów podłóg drewnianych. Niektóre z nich są bardziej znajome – wzory kostek, wzory równoległe, podłogi ogrodzeniowe i inne.

Pomysły na drewniane tarasy z wzorami kostek

Wzór kostki Bankirai leżak z parasolem na tarasie

Aby uzyskać mocniejszy efekt wizualny, wybierz do swojej talii Deski tarasowe z drewna z ciekawymi wzorami kostki. Wiązanie kostki (czasami nazywane również wzorem panelowym) jest jednym z klasycznych wzorów układania. Jego kwadratowy kształt przypomina siatkę, ponieważ kwadraty są ułożone naprzemiennie w pionie i poziomie.

Drewniane zadaszenie tarasu z równoległymi stężeniami

Zaprojektuj idee-drewniane pokłady

Równoległe skojarzenie jest również bardzo popularne i nowoczesne, ponieważ jest bardzo prostym wariantem dla Deski tarasowe z drewna jest. Pręty układane są równolegle do siebie. Ten wzór jest szczególnie interesujący, gdy łączy się ze sobą kilka rodzajów drewna. Konstrukcja ukośnego pokładu jest również łatwa do zbudowania. Tutaj kilka prętów jest ułożonych po przekątnej.

Drewniany pokład z typowymi wzorami ćwiartek lub Wzory krzyżowe

Pomysły na podłogi drewniane tarasowe rodzaje drewna

Pokład z białymi balustradami i meblami jest wliczony w cenę Deski tarasowe z drewna z powodzeniem łączy się z wzorami krzyżowymi. Tak więc projekt pokładu wydaje się być podzielony na ćwiartki. Linie wzorów są dramatyczne, atrakcyjne i stylowe. Nadają werandzie wykończony wygląd i mocny, geometryczny odcień pomieszczenia.

Wzór w jodełkę dla większego patio

Pomysły na drewniane deski pod kątem w jodełkę

Wzory w jodełkę dobrze pasują do większego tarasu, ponieważ są ułożone w kształcie litery V. Te wzory są łatwe do ułożenia, ale wymagają więcej cierpliwości niż umiejętności. Ciekawe zestawienia kolorystyczne owocują szczególnie ciekawą grą światła. To daje Deski tarasowe z drewna wygląda dramatycznie i na pewno zachwyci Twoich gości.

 Okładziny drewniane na tarasy i tereny zewnętrzne

Bankirai tarasowe meble ogrodowe z drewna metalowe pomysły

Zwykłe standardowe wzory są dobrym rozwiązaniem dla okładzin pokładowych. Są łatwiejsze i szybsze do układania w porównaniu z innymi wzorami. Aby zrobić mocne wrażenie, użyj kilku wzorów na Deski tarasowe z drewna lub zmień kierunek drewnianych paneli. Nadaj swojemu tarasowi osobowość dzięki nowoczesnym płytkom z drewna.

Słoneczny taras drewniany – powierzchnia z wzorami kostek

Pomysły na wykładzinę podłogową - pomysły na skojarzenia z drewnianymi kostkami pokładowymi

Równoległe pomysły na stowarzyszenie

Układanie równoległego bandaża w jodełkę na drewnianym tarasie

Interesujące zły sposób

Układanie drewnianego tarasu z bandażem kostkowym

Próbki pokrycia drewna w różnych kolorach

Kostki bandaż drewniany pomysł na układanie pokładu

Wspólne wzorce

Pomysły na układanie drewnianych podłóg

Układanie wzoru podłogi na tarasie